Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracımı çaptım :S

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Aracımı çaptım :S

geçmiş olsun

Yorum

Geçmiş olsun Ali,arkadaşlar söylenecek herşeyi yazmışlar,artık karar senin.
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

hepinize sonsuz teşekkürler arkadaşlar ilginize. evet yapacak birşey yok cana geleceğine mala gelsin. Allah'tan hasar büyük değil.
        Beyaz tutkudur.

Yorum

geçmiş olsun ya, nedir bu beyaz aracların üzerindeki nazar, bende dün kapımı boyattım, serserimi desem, psikopatmı desem, (içimden neler neler dıyorumda) biri kapıma tekme atmıstı, tamda kordona gelmiş, mecbur boyattım, bence kaskonuzu bozdurmayın derım ufak tefek seyler ıcın, eger hasarlı bolgenın fotusunu cekıp koyarsanız nasıl yaptırabılecegınız hakkında bılgı verenler olabılır, belkı boyatmadanda yaptırbaılırsız ama görmek gerek....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
            geçmiş olsun ya, nedir bu beyaz aracların üzerindeki nazar, bende dün kapımı boyattım, serserimi desem, psikopatmı desem, (içimden neler neler dıyorumda) biri kapıma tekme atmıstı, tamda kordona gelmiş, mecbur boyattım, bence kaskonuzu bozdurmayın derım ufak tefek seyler ıcın, eger hasarlı bolgenın fotusunu cekıp koyarsanız nasıl yaptırabılecegınız hakkında bılgı verenler olabılır, belkı boyatmadanda yaptırbaılırsız ama görmek gerek....
            Fotoğraf çeksem belli olmicak o derece küçük bir hasar düzelttirdim elimden geldiğince.
            Beyaz tutkudur.

Yorum

nazarlık olsun oda ozaman

Yorum

İşleniyor...
              X