Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu Aralar ''VW CC'' Alasım var...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bu Aralar ''VW CC'' Alasım var...

nerden baksan 50 bin harcanacak. FAzla 50 bin ke kazandıracak murat hocam. Yani, hani ufak arac olsa focus vs vs sonrasına CC yaptım desen oh derim de, İnsignia dan sonra 50 bin TL lik fark verirmi orası muamma!
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Ayrıca,
      Bırak 50' bin TL yi, 10 bin tl ye muazzam bir araç haline gelebilir mevcut.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Aha Ali, bizim grubun baş düşmanı ihihi ihihi Gözü kara adam. Du bakimm. 1 insignia, 1 c5, 1 delta, 1 ST. Tanığımdan beri 4 araba değiştirdi adam. Döndü geldi gene insigniaya.
        Ama Ali arabalardan anlıyor. Ben anlamadığımdan şimdi bunu satıp başka bir araba almaya gitsem kazara sıkıntılı bir araba alsam uğraş dur. Burda daha adam gibi balans yapan adam yok. gelde tamir ettircem diye uğraş sinir sıkıntı.
        O yüzden ben premiyum garanti bmwlere baktıydım garantili falan diye. Ama araya nerdeyse benim aractan 2 tane sıkışıyor maddi olarak. 50 bin 100 bin büyük paralar (bana göre).
        Sonra kim dediyse hatırlamıyorum, "müslüman mütevazı olur" diye bir laf duyduydum bir yerden. O şiarla frenliyoruz şimdilik )
        2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

CC çok şık bir araç, ben de beğeniyorum. Ama eski kasası tercihimdir cool
          1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

Deniz abi vallahi Ali farklı bir klasmanda, bizim grupta işi olmaz. O Sıfır arabaya bile masraf çıkarır mükemmeliyetçi adam :-)) hiç yakıştıramadım abi premiyum falan, müsrif deniz abi :-)))

Yorum

cc düşünüyorsan biraz bekle, yeni kasasının prototipi tanıtıldı, muhtemelen güncel kasanın 2. el fiyatları biraz daha düşecektir, acele etme. Hem de 2. elde daha fazla alternatifin olur 2. ele düşen cc sayısı artacaktır.

ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Vay,burda aynı dertten müzdarip insanları görmek sevindirici. Bir haftadır benim de şu ilanla başım belada.Günde min 2 kere açıp bakıyorum.Kafayı kıracam yakında.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...41642915/detay
                http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                2.0 CDTI
                Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Araba güzel gerçekten ama fiyat bayağı abartılı bence, ben de clk'nın ilk versiyonlarına bakarım ara ara, o kasalar daha haşin duruyor
                  ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

VW yeni motoru

http://otomobil.haber7.com/otogundem...u-ortaya-cikti

Yorum

Yeni cc Önden talismana benziyor,vw den uzak durmak lazım,ne demişler düşmanınmı var öldürme ya eroinman yap ya kumarbaz yada bi vw al yavaş yavaş ölsün haha
                      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
                        Yeni cc Önden talismana benziyor,vw den uzak durmak lazım,ne demişler düşmanınmı var öldürme ya eroinman yap ya kumarbaz yada bi vw al yavaş yavaş ölsün haha
                        hahaha

Yorum

Murat abi şuan amca oğlu biniyor ve cc den yaka sirkti 24000bin de motor gumledi ve sıkışık trafikte fides ne yapacağını şaşırıyor ama şöyle biseyde var herkez bana sat diye yalvariyor piyasa sı çok güzel uzun yolda yakıtı tasarruflu istanbul içi 11litre karar senin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ercan çalış
                            Murat abi şuan amca oğlu biniyor ve cc den yaka sirkti 24000bin de motor gumledi ve sıkışık trafikte fides ne yapacağını şaşırıyor ama şöyle biseyde var herkez bana sat diye yalvariyor piyasa sı çok güzel uzun yolda yakıtı tasarruflu istanbul içi 11litre karar senin

Motor gümlemiş, dsg malum hep sağa çekin uyarısı, şehir içi 11 lt yakıyor ama piyasası var ve uçuk kaçık fiyatlar.Full dolu insignialar55 edermi 60 edermi diye sorarken bu markaların fiyatları 1,5 2 katı üstünde rahatça zikrediliyor.
                            ww cc benimde dış görünüşünü beğendiğim bir araç.Ama aracımın üzerine o kadar parayı verip sorunu almak mantıklı bir hareket gelmiyor.Bu naçizane kandi fikrim.Katılmayana da saygı gösteririm.
                            "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
                              Yav ne güldüm kadir sesli..))) bi ara kardolar arasinda bi gulen adam vardı aynı onun gibi..))) yavaş yavaş ölmeye niyetim yok.. ama CC de guzel beee

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ercan çalış
                                Bu kadar yoruma saygı duyarım abi.. Alsamda bu forumda mutlu olamam zaten.. bide sikinti olsa tamam artık.. pismanlık biz demedikmi falan bence biraz beklemekte fayda var şişmeden bekleyebilirsem sıkıntı yok beyim..)

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
                                X