Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Team Diyet Başlığı :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İnsignia Team Diyet Başlığı

Orjinal yazı sahibi: gezgin_insignia
    Spora, yürüyüşe başladığım zamanlar, ufaktan body de başlıyorum. Body çalışmak, kilo vermeye yardımcı olur mu, yoksa yanlış mı yapıyorum?
    Ben ağırlık vs. çalışmayı daha doğrusu vücut geliştirmeyi hiç sevmem. Kasım gibi diyet + yürüyüş koşu gibi başladığımda ofiste vücut çalışan 10 yıl kadar önce yarışmalara katılmış bir arkadaşın ısrarıyla küçük ağırlıklar ve sık tekrarlarla aletleri kullanmıştım ve genel olarak yağ yakımını faydasını görmüştüm. Daha önce ağırlık çalışınca hemen bodyci vücudu olacak ön yargım vardı ancak arkadaş birazda alaycı bir şekilde insanlar vücut yapmak için çok uğraşıyor okadar kolay değil o hale gelmek küçük ağırlıklarla çalışmayan bölgeleri harekete geçir demişti sonuç olarak ağırlık olarak çok zorlamadan sık tekrarla başlamanın yararlı olduğunu düşünüyorum.

Yorum

Benimde boy 1.80 kilo 84.Göbek etrafını yaksam süper olacak ama 75 kiloya da insem 90 kiloya da çıksam hep o göbek var.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bir yerden sonra tartılmayı bıraktım ihihi

Boy: 1,87
        Kilo: tahminen 95
        Hedef: 85 iken çok mutluydum, hedef bu olsun
        InsigniaTEAM

Yorum

Günde 2 lt su içtim
          Tatlıdan uzak durdum
          Hafif spor haftada 2 defa mümkünse 3 . Yüzme örneğin.
          1,74 m boy, 94,5-> 82 kg. gördüm 5 ay süreyle .

Hedef 78 kg. Bu kiloya ulaşınca en az 2 yıl korumak.

Bazen iş güç stres geri dönülmesi zor durumlar oluşturuyor.
          Sağlık olsun ve Hayırlısı.
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
            Benimde boy 1.80 kilo 84.Göbek etrafını yaksam süper olacak ama 75 kiloya da insem 90 kiloya da çıksam hep o göbek var.
            Aynı durumdayız. 80 kiloya da düşsem, baklava dilimi de yapsam göbek yerinde duruyor. Midenin dışa doğru olmasıyla ilgili galiba.
            Yapacak bir şey yok. rolleyes
            Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Adımsayarı çıkardım. Eşofman, ayakkabı, dambıllar hazır. Biraz sonra kum torbasını çıkartıp dolduracağım.
              Öğlen sonu yürüyüşten dönünce, yutubdan Mike tyson- Lenox Lewis maçı açtımmıydı, kum torbasını hastanelik edene kadar döverim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatihdemircelik
                Orjinal yazı sahibi: mozarto
                Benim de tam tersi kilo alamama gibi bir sıkıntım var..Yaş 40 boy 1.85 kilo 66-67..Ömrümde 70 kg.a çıkamadım Rekorum 69 kg..Hiç bir gece aç yatmamışımdır..Aç olunca uyuyamıyorum..Yağlıymış,tatlıymış,hamur iyiymiş hiç bir faydasını göremeyince kilo alma gayretinden ve sevdasından vazgeçtim :/ :/ :/
                Abi masallah.Bence kotu degil,anlasilan metabolizma epey hizli calisiyor.Biturbo var galiba Saka bir yana saglik acisindan da kilolu olmaktan iyidir.Allah nazarlardan saklasin heryerde soylememek gerek
                Tespitler doğru bir kaç yerde okumuştum..Troid bezleri ve metabolizmanın hızlı çalışmasıyla ilgiliymiş En önemli faktör genetik yapı tabiki...

Yorum

Beslenme kültürünü (Diyet)geçici bir süreliğine değil de yaşam tarzına çevirmek lazım..Görsellik bir tarafa da sağlık açısından çok dikkat edilmesi gerek..Maalesef ki yeni nesil çok daha kötü geliyor..

Yorum

Aynı durumdayız. 80 kiloya da düşsem, baklava dilimi de yapsam göbek yerinde duruyor. Midenin dışa doğru olmasıyla ilgili galiba.
                    Yapacak bir şey yok. rolleyes
                    Valla abi doğru diyorsun.Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer demişler ama.
                    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                    2.0 CDTI
                    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bizim Team de de hiç ufak tefek adam yokmuş hepsine maşallah

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

benim

boy:1.76
                        kilo: 85

düzenli olarak bisiklete biniyorum, hedefim +75, -80, ben 75'in altına düşünce kemiklerim görünüyor, suratım çöküyor burnum kemerli olduğu için çok ortaya çıkıyor, kısaca zayıfken çirkin oluyorum benim de maşallah kemikler iri olduğu için 75 kilo altı sıkıntı, Allah vergisi vücutta bir pehlivan şekli var, zayıflık yakışmıyor

bisikleti öneririm, ama yarış bisikleti, normal bisikletler sizi belki daha çok zorladığı için daha çok kilo verdirebilir, ama yarış bisikleti vücudunuzu şekle sokar, çünkü daha çok eğilmeniz gerekiyor, göbek bacak kol bel bölgenizi iyi çalıştırıyor

Yorum

Arkadaşlar tebrik ederim öncelikle
                          Herkes çelik gibi olur bu azimle
                          Ama diete başlamadan önce özellikle 30 yaş üstü (maalesef istenmeyen durumlar çok oluyor)
                          Bir check up
                          Metabolizma hızı (günlük yakılan enerji)
                          Yapçğ oranı gibi parametrelerine göre bir uzman eşliğinde programa girmeniz
                          Önemli olan yağ oranını indirmek

Bir nevi yazılım öncesi aracın tüm parçalarını kontrol edip
                          Tekerler frenler dahil bir dyno sokup
                          Yazılım ile gücü kademeli arttırmak gibi düşünelim
                          Sonra pistonları kapağı elimize almayalım

Yorum

[
                            Valla abi doğru diyorsun.Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer demişler ama.
                            clapclap clapclap Aynen Umut, bence de öyle. Yalnız benim göbek balkonluktan hafiften terasa dönüşmeye başladı. Bir çeki düzen vermem şart.

Yorum

Bizim meşhur Volkan ve Fatih abi Zaman'ında iddiaya girmişlerdi. Kim daha fazla kilo verip zayıflayacak diye videolar var.
                              Rocky 3 filmi yanında halt etmiş ...
                              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Okul müdürümüz uzman desteği almadan aklınca diyet uyguladı..Daha doğrusu yemeyi içmeyi pat diye kesti...Çok hizlı ve ciddi bir kilo kaybı yaşadı..Yaklaşık 6 ay sonra tüberküloz,a yakalandı..Hastaneden hızlı kilo kaybının vücut direncini düşürdüğünü bunun da hastalığı tetiklediğini söylemişlerdi...Uzun bir dönem tedavi gördü...

Yorum

İşleniyor...
                                X