Duyuru

Collapse
No announcement yet.

N'olacak Galatasaray ımızın bu hali:(

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• N'olacak Galatasaray ımızın bu hali:(

n'olacak bu Galatasaray ımızın hali ne zaman toparlanacak artık ya liqin dibine demir attık resmen hiç yakışıyo mu bu takıma bulunduğu konum.. ters qiden şeyler neler neden böyle oluyoruz.. yapılan açıklamalarda çok üzqünüz ama bu qünler qeride kalacak vs qibi konuşmalar tartışmalar oluyor.. kendi evimizde, mabedimizdeki son maçımızı bile kaybediyoruz
    umarım artık ayaklarımızın üzerine basarız.. yoksa zor qünler bizi bekliyor

herşeye rağmen EN BÜYÜKSÜN GALATASARAY!

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Ynt: N'olacak Galatasaray ımızın bu hali

Ah ah!!!!!!!!!!!!

Yorum

Ayhandan, sarptan vs. gibi adamlardan bi kurtulsalar

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Kombine de aldık yeni Stada. Mimariyi incelemeye gidicez bu gidişle

Yorum

Ayhan, Barış, Sarp gibi bir orta sahayla başarı yakalamanız zor. Diğerleri de ruhsuz oynuyor. Yeni stadın heyecanı gölgede kaldı. Beşiktaşımda sıkıntılı günler yaşıyor.Sağolsun Feneri mahfeden kondisyoner Cascallana bu sefer Beşiktaş'ı bitiriyor. Sakatlarımızdan bir 11 çıkarsak şampiyonluğa oynar.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

iyigünler bunlar

Yorum

bu sonuçlar ile takımımızı bırakacak değiliz ancak izlemek için keyif de bırakmıyorlar adamda
              olsun;
              altın çöpe de düşse değerini kaybetmez..
              GALATASARAY

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Elle tutulur lucas neil gözle görülür arda turan var.O da bu saatten sonra anca sinema kapatır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ant1trust
                  Elle tutulur lucas neil gözle görülür arda turan var.O da bu saatten sonra anca sinema kapatır.
                  böyle düşünmeyeceksin. bu konular yorumcular tarafından yeterince tartışıldı konuşuldu. ne başlamanın ne tartışmanın hiçbir anlamı yok artık böyle konuları. öyle düşünmek öyle söylemek kimseye yakışmaz. böyle ifadeler kimseye yakışmaz bişeyde kazandırmaz. lütfen.. kimsenin arkasından okunulanlarla duyulanlarla düşünüp konuşmamak lazım. bu ne bize yarar verir ne Arda ya. sonuçta Arda Turan hepimizin değeri. sayqı duymalıyız. hanqi takımı tusakta, Galatasaray olsun olmasın, o hepimizin değeri..

Yorum

Bu gün Ali Samiyen Yıkıldı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                      böyle düşünmeyeceksin. bu konular yorumcular tarafından yeterince tartışıldı konuşuldu. ne başlamanın ne tartışmanın hiçbir anlamı yok artık böyle konuları. öyle düşünmek öyle söylemek kimseye yakışmaz. böyle ifadeler kimseye yakışmaz bişeyde kazandırmaz. lütfen.. kimsenin arkasından okunulanlarla duyulanlarla düşünüp konuşmamak lazım. bu ne bize yarar verir ne Arda ya. sonuçta Arda Turan hepimizin değeri. sayqı duymalıyız. hanqi takımı tusakta, Galatasaray olsun olmasın, o hepimizin değeri..
                      HAHA avukatmıyız efee? Tartışma başlarsa araya girebilirsin başka türlü benim dediğim hiçbişey seni bağlamaz..Önceden insignia'ya laf söyletmezdin şimdi arda'ya mı geldi?

Yorum

Aslında futbolla ilgili bir başlık açmak için yöneticilere başvurucaktım. Ama benim başka bir aktif olduğum forumda tartışmalar yüzünden futbol üzerine konular yasaklanmıştı. Eğer saygı çerçevesinde konuşulacaksa futbol başlığının açılmasını isterim. Fakat fanatikliğin önüne mantık girecekse...

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

HAHA avukatmıyız efee? Tartışma başlarsa araya girebilirsin başka türlü benim dediğim hiçbişey seni bağlamaz..Önceden insignia'ya laf söyletmezdin şimdi arda'ya mı geldi?
                          İnsiqnia ya ne zaman laf söyledim ya da söyletmedim nerden çıktı şimdi bu? söylediklerinin benimle ilqisi yok zaten bağlar bağlamaz tartışmasına qirme. sadece kimseye yakışmaz bi insanın arkasından böyle yorumlar yapmak. hele ki tutmadığın bi takımın oyuncusu arkasından. böyle şeyler düşünüyosanda bırak içinde kalsın kendi takımdaşlarınla paylaşırsın içindekileri. kimsenin avukatlığını yaptığım yok sen anlamak istediğin qibi anlayabilirsin. sana sadece sayqı duyuyorum.

Yorum

Bu da gelir bu da geçer abi canını sıkma. UEFA yı alırken Galatasaray lıydık da lig de 10. - 15. olduk diye silip atacak mıyız tabi ki hayır

Abi senin yaşındaki birine bu laflar yakışmıyor ortamı germeye lüzum yok.
                            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Aslında Vexx 'in dediği gibi bu tür fanatiklik olan etkinlikler hakkında yazışmamak lazım Insignia hariç

Orjinal yazı sahibi: Vexx
                              Aslında futbolla ilgili bir başlık açmak için yöneticilere başvurucaktım. Ama benim başka bir aktif olduğum forumda tartışmalar yüzünden futbol üzerine konular yasaklanmıştı. Eğer saygı çerçevesinde konuşulacaksa futbol başlığının açılmasını isterim. Fakat fanatikliğin önüne mantık girecekse...
                              Birbirimizin fikirlerine saygı duyalım ve birbirimizi rencide edici yazılar ve fikirleri paylaşmayalım

Keyifli Sohbetler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                              X