Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BU KADARINADA PES ARTIK!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• BU KADARINADA PES ARTIK!!!!

Artık tamamen sömürülür olduk,diğer ülkelerde 1 tl ye litresi alınırken benzin bizim ülkemizde 4 liranın üstünede çıktı Gözümüz aydın...
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/16482332.asp?gid=373

Ynt: BU KADARINADA PES ARTIK!!!!

dizele geçmek farz oldu
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

5 tl olur yakında dünyanın en pahalı yakıtı ile zirvedeyiz
      [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

tabi canım oda işin enteresan yanı zaten
        [center][center]      

Yorum

yok artık daha neler ya gaza basamıyacaz yakında

Yorum

4.00 x 70lt = 280 lira

Yorum

Petrol fiyatlarındaki artışı gerekçe göstererek benzin fiyatlarını arttırıyorlarmış. İyi de güzel kardeşim, petrol fiyatları düşünce benzinin litre fiyatını neden düşürmüyorsunuz? Denklemin bir tarafı artarken diğer tarafı da artıyor, bunu anlıyoruz ama bir taraf azalırken diğer tarafın sabit kalması yıllardan beri kafamızı karıştırıyor.

Bu şekilde devam ederse sokak ve caddelerde ''Mad-Max'' tipli insanlar altlarında jipleri, ellerinde bidonlarıyla benzin ve mazot avına başlayacaklar. Film güzeldi ama yaşananlar kötüydü.

Allah milletimizi ve memleketimizi korusun.
              Dünya ve ahiret, iki kuma kadına benzer. Birisi razı olunca diğeri darılır.

Yorum

Yabancı memleketlerde Üniversite harç parası arttı diye günlerce protestolar yapıldı ve geri çekildi ama bizim millet koyun gibi neye zam gelirse sessiz kalır.Arabaya binerken bi çekiniyorum inerken mazot göstergesine bakarken ayrı bi çekiniyorum.üzerimde hep bi baskı var
                Şu memlekette sadece 1 hafta kimse aracına binmese toplu taşıma araçları kullanılsa ekonomi fln tepe taklak olur yok böle bişey.
                Benzin 4 lira...6 ekmek parası yuuuuh

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Emrah ÖZÇELİK
                  Petrol fiyatlarındaki artışı gerekçe göstererek benzin fiyatlarını arttırıyorlarmış. İyi de güzel kardeşim, petrol fiyatları düşünce benzinin litre fiyatını neden düşürmüyorsunuz? Denklemin bir tarafı artarken diğer tarafı da artıyor, bunu anlıyoruz ama bir taraf azalırken diğer tarafın sabit kalması yıllardan beri kafamızı karıştırıyor.

Bu şekilde devam ederse sokak ve caddelerde ''Mad-Max'' tipli insanlar altlarında jipleri, ellerinde bidonlarıyla benzin ve mazot avına başlayacaklar. Film güzeldi ama yaşananlar kötüydü.

Allah milletimizi ve memleketimizi korusun.
                  ehehheh imzanız süpermiş

bu arada ülkeye giriş fiyatının çok ucuz olduğunu duymuştum zira petrolü aldığımız ülke ile ilişkilerimiz ortada. ülkenin diğer yönden olan zararlarını bu yolda kapatma durumu var
                  [center][center]      

Yorum

Arkadaşlar hala dizele geçelim diyorsunuz biz demek bu zamları sindirebiliyoruz hala anladıgım kadarıyla... yazıktır arkadaş ya 1 depo 280 liraya dolucak şaka gibi Yurtdısında 1 cent zam geliyor diye adamlar kontak kapatıyor otoyollar fln kapanıyor bizde ise 2 gün bagırıp cagırıyoruz 3 gün sonra herşey normale dönüyor ... Herkes 1 gün kontak kapatsa bırakın zammı geri aldırmayı fiyatı bile düşer ama nerdee toplu hareket herkes uycakta falanda filanda bizim ülkemizde zor bu iş .
                    2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HeIIus
                      Arkadaşlar hala dizele geçelim diyorsunuz biz demek bu zamları sindirebiliyoruz hala anladıgım kadarıyla yazıktır arkadaş ya 1 depo 280 liraya dolucak şaka gibi Yurtdısında 1 cent zam geliyor diye adamlar kontak kapatıyor otoyollar fln kapanıyor bizde ise 2 gün bagırıp cagırıyoruz 3 gün sonra herşey normale dönüyor ... Herkes 1 gün kontak kapatsa bırakın zammı geri aldırmayı fiyatı bile düşer ama nerdee toplu hareket herkes uycakta falanda filanda bizim ülkemizde zor bu iş .
                      Aynen.En son zamda da bu şekilde ayaklanmalar olmuştu. Kontak kapatma adına guruplar kuruldu.Ama hepsi boşuna. Bir iki gün sonra unutulur gider. Topluca hareket etmek zor ülkemizde.Disiplinsizliği, boşvermişliği kanıksamışız biz. Keşke olabilseydi bu tarz bir eylem. Resmen göz göre göre kazıklanıyoruz. Yazık günah bize.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Yurdum insanı geçen yıllar boyunca ne kazıklar yemiş, hepimiz biliyoruz. Ben bu zamların vatandaşı bir araya getireceğine inanmıyorum. Ha, kazığın çapı iki katına çıkar, kazık kemiğe dayanır, o zaman sen gör imece usulü ayaklanmaları.
                        Dünya ve ahiret, iki kuma kadına benzer. Birisi razı olunca diğeri darılır.

Yorum

Benim depoda 8-10 lt benzin kaldı.Ama inadına benzin almıyorum sizde almayın.Hep beraber protesto edelim şöyle bir hafta kimse benzin mazot almasın.Bu hareketi de sadece bizim forumla sınırlı bırakmayalım.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                          17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                          35GB5825  A Rh+

Yorum

Şahsen ben uzun bir süre almıycam benzin falan
                            Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                            ben inanıyorum ki benzinin litresi 10 tl ye cıksa yinede kimsenin sesi çıkmaz çok enteresan bi milletiz biz...
                            ben tekstille uğraşıyorum 6 ay içerisinde 6-7 kere zam geldi ürünlere ama ne haberi oldu ne ses çıkaran ne oluyor bu ülkede diye,
                            anca bana geliyo müşteri ooo bu ne fiyat bune fiyat kardeşim ben mi yapıyorum zammı hiç kimsenin sesi çıkmıyor halbu ki artık devlet her konuda vergide altın dönemini yaşıyor...

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                            17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                            35GB5825  A Rh+

Yorum

almamak çözüm degilki, mecbur alıcaz, sonucta zevkten almıyoruzki, gunluk işlerimizi halletmek ıcın benzine ihtiyacımız var, demekki artık sadece zorunlu oldukca araclarımıza bıncez, öle zevk ıcın, gezmek ıcın kullanmıcaz, diğer taraftanda bazıları servetlerine servet katmaya devam etcekler....

Yorum

İşleniyor...
                              X