Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SJCAM SJ4000 Wifi Kamera

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• SJCAM SJ4000 Wifi Kamera

Herkese merhaba,
    Aliexpress den ufak tefek sürekli birşeyler alıyorum sürekli. En son gelen ürünü sizlerle paylaşmak istedim.

SJ4000 wifi huzurlarınızda
    SJCAM firmasına ait bir ürün. Gopro için uygun fiyatlı bir alternatif. Firmanın üretmiş oldugu SJ4000 – SJ4000 Wifi – SJ4000 Plus Wifi – SJ5000 – SJ5000 Plus Wifi – SJM10 gibi bir çok farklı ürün bulunmakta. Uzunca bir f/p degerlendirmesinden sonra dayanamayıp aldım. Kargo alımdan 16 gün sonra türkiye ye girdi. Toplam 24 günde gümrük işlemleri tamamlanıp adrese teslim edildi. Ürünle birlikte oldukça fazla apart da geliyor.
    Ürünü 86,63$’a aldım. 53,6TL gümrük vergisi çıktı. Ürün toplamda 287 TL’ye mal oldu.

Ürünler arasında karşılaştırma için aşağıdaki tablo en azından bir fikir verecektir.

Cihaz Testleri

Videolar (Not: Videolarda waterproof case kullanıldıgı için ses yok)

! No longer available
    ! No longer available

Fotograflar

Ynt: SJCAM SJ4000 Wifi Kamera

Güzel artık kaliteli bir cihazla çekim yaparsın oğuzhan

GoPro ya çok benziyor çinli üretici goproları bu şekilde mi satıyor acaba diye düşünmedim dersem yalan olur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Güzel artık kaliteli bir cihazla çekim yaparsın oğuzhan

GoPro ya çok benziyor çinli üretici goproları bu şekilde mi satıyor acaba diye düşünmedim dersem yalan olur
      Abi kasa olarak Gopro ile çok benzer. Ufak tefek farklılıklar var sadece. Video ve fotograf kalitesi Gopro kadar iyi diyemem. Ama aşağı kalır yanı da yok. Sonuçta biri 1500TL iken bir digerini 290TL ye alıyorsun. Video ve fotograf örneklerini ilk mesaj'a ekledim. İlk fırsatta senle de bir deneyelim Fatih abi

Yorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Video gopro kadar olamaz da foto çekimi sanki gopro'dan iyi gibi özellikle yeşillik çekimi
          InsigniaTEAM

Yorum

Duabiden 70 dolara aldı arkadaşım, sanırım aynısı. Havuzda denedim,hem fotoğraf hem video kalitesi fiyatına göre çok iyi. Aliexpressten ben de almayı düşünüyorum, güvenilir satıcı bulmamız açısından satıcıyı paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada fotoğrafları çektiğiniz sahilin az ilerisinde bulunan Sahil Güvenliğe müsait zamanlarınızda uğrayıp misafirim olun,bi çayımı için.
            1.6T COSMO karbon siyah
            17 FT 925'idi

Yorum

Ürünün linkini paylaşabilir misiniz? Aldığınız yerin? Teşekkürler.
              2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Orjinal yazı sahibi: u_ay
                Duabiden 70 dolara aldı arkadaşım, sanırım aynısı. Havuzda denedim,hem fotoğraf hem video kalitesi fiyatına göre çok iyi. Aliexpressten ben de almayı düşünüyorum, güvenilir satıcı bulmamız açısından satıcıyı paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada fotoğrafları çektiğiniz sahilin az ilerisinde bulunan Sahil Güvenliğe müsait zamanlarınızda uğrayıp misafirim olun,bi çayımı için.
                Selam,
                Diger forumlarda araştırdıgım ve feedbackleri inceledigimde Puhui Digital satıcısı bana güvenilir geldi. Aldıgım üründe sorunsuz elime ulaştı. Link aşağıda.
                http://www.aliexpress.com/item/1080P...684922889.html

Tarabya-Kireçburnu arası en sevdigim yerlerden. Müsait oldugunuz bir ara ugrarım. Tanışmış oluruz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Flesius
                  Ürünün linkini paylaşabilir misiniz? Aldığınız yerin? Teşekkürler.
                  Ersin bey, forumlarda araştırdıgım ve feedbackleri inceledigimde Puhui Digital satıcısı bana güvenilir geldi. Aldıgım üründe sorunsuz elime ulaştı. Link aşağıda
                  http://www.aliexpress.com/item/1080P...684922889.html

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                    Video gopro kadar olamaz da foto çekimi sanki gopro'dan iyi gibi özellikle yeşillik çekimi
                    Video Gopro kadar kesinlikle olamaz. Ama dedigim gibi fiyatına göre iyi. Ayrıca birşey farkettim. Üzerinde bulunan lens geniş açı oldugundan uzak ve manzara çekimlerindense yakın çekimleri daha başarılı. Bu fotograf içinde geçerli. Dikkat ettiysen geniş açı manzara çekimindense yakın yeşillik çekimi çok daha iyi sonuç verdi. Geri tek bir mevzu kalıyor. Örnegin 6 ay yada 1 sene sonra hali ne olacak bozulursa komple çöp. ama çok ta umrumda degil zaten bunu göze alarak getirdigim bir ürün.

Yorum

ben de kamera almayı planlıyorum. benim favorim xiaomi yi
                      https://www.youtube.com/watch?v=0o0NVfG7644
                      1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CB
                        ben de kamera almayı planlıyorum. benim favorim xiaomi yi
                        https://www.youtube.com/watch?v=0o0NVfG7644
                        Bildigim kadarıyla xiaomi sony sensör kullanıyor. Yalnız videolarda kalite farkını ben çok iyi seçemiyorum. Bariz bir fark göremiyorum yani. Araştırdıgımda waterproof case xiaomi için henüz üretilmemişti. Aksesuar sıkıntısı vardı yani. Son durumu ne bilmiyorum. Ayrıca fiyatı biraz daha yüksekti. Ama xiaomi de güzel bir alternatif

Yorum

Alacaklar için haberdar edeyim
                          Hepsiburada da satışa başlanmış. Sorguladıgımda 12 ay garantisi oldugunu belirttiler. Çin'den alım arasında yaklaşık 80 tl fark oluyor. Bilginize

http://www.hepsiburada.com/sjcam-sj4...UTKAYASJ4000-1

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhancilenk
                            Hepsiburada da satışa başlanmış. Sorguladıgımda 12 ay garantisi oldugunu belirttiler. Çin'den alım arasında yaklaşık 80 tl fark oluyor. Bilginize

Tam da Ali'den sipariş edecektim bilgilendirme iyi oldu teşekkürler 1 adet sipariş verdim bakalım ne zaman gelecek. Bayadır aklımdaydı alternatif bakayım diyordum, madem hazır test edilmişi var arada da çok fark yok bir ay beklemeyeyim dedim. Teşekkürler tekrar
                            2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Flesius
                              Orjinal yazı sahibi: oguzhancilenk

Tam da Ali'den sipariş edecektim bilgilendirme iyi oldu teşekkürler 1 adet sipariş verdim bakalım ne zaman gelecek. Bayadır aklımdaydı alternatif bakayım diyordum, madem hazır test edilmişi var arada da çok fark yok bir ay beklemeyeyim dedim. Teşekkürler tekrar
                              Yardımcı olabildiysem ne mutlu

Yorum

İşleniyor...
                              X