Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GRAN TURİSMO 5 - OPEL yok:(

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• GRAN TURİSMO 5 - OPEL yok:(

Üyelik iptali sebebiyle mesaj içeriği silinmiştir.

Ynt: GRAN TURİSMO 5 - OPEL yok

Sen git şöförlüğü bilgisayarda öğren

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yorum

Evet bende yeni aldım ama büyük bi hayal kırıklığı yaşadım..insignia'dan ziyade astra opc vardır diye tahmin etmiştim ama malesef yok.peugeot 205 var opc-opel ya da 2000-2001 astra bertone yok,daihatsu bile var opel yok maad golf4 gti var golf 6 -R-gti,scirocco R-gti yok.olanlar olmayanlar çok karışık ve saçma..
        Bide şunu sormak istiyorum opel'in olduğu oyun biliyomusunuz eski yeni farketmez alala

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ant1trust
          Bide şunu sormak istiyorum opel'in olduğu oyun biliyomusunuz eski yeni farketmez alala
          NFS Hot Pursuit 2 de vardı Opel Speedster

Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Oyundaki görüntüsü :

Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

oyunda isuzu bile var.. yapımcı Kazunori Yamuchi olunca japon arabalarına ağırlık veriliyor gibime geliyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                valla gran turismo 4 te opel vardı diye hatırlıyorum ama seninde dediğin gibi daihatsu bile var opelin bir tane modeli yok çok büyük hayal kırıklığı yaşadım bende...
                senin ps3 nete bağlımı ben online yarışıyorum beraber kapışabiliriz online olarak hatta sitede başka arkadaşlar varsa toplu yarışlar yapabiliriz
                Sen etkinliklere katılma sonra sanal yarış talebinde bulun oldumu şimdi

Yorum

Allah Razı olsun

Yorum

Belki de sebebi şu .
                    Opel kasası ile fakat farklı marka isimleri ile üretim yapılıyor dünyada
                    Farklı ülkelerde bu marka tanınmıyor olabilir.
                    Buick Regal mesela. Ve opel yerine Vaucshall mıydı neydi ingiliz verisyonu.
                    Bundna dolayı ingiliz kolonilerinde farklı Asyada farklı Avrupada farklı ? E öyle olunca Oyun üreticilerinin de kafası karışmıştır. Boşver çıkar gitisn demişlerdir ...

Opele sormak lazım neden böyle bir strateji benimsemiş ?
                    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

yok nurettin abi mesela mercedesi koymuş adam oyuna birde mclaren diye koymuş yani nedenin bu olacağını sanmıyorum,en azından gm olarak koyardı o zaman...
                      muhtemelen futbol oyunu gibi her futbolcuya ismini kullanmak için oyun firmaları para ödüyor,
                      muhtemelen araba markalarınada para ödüyorlar opel verdikleri parayı beğenmemiş olabilir ve benim araçlarımı kullanamassın demişolabilir bi ara r. carlosta oyunun verdiği parayı beğenmemişti daha çok istemişti ea sportta daha fazlasını veremeyiz deyince r.carlos oyunda no 9 olarak geciyordu...
                      neticede opel yok ve ble bir oyunda olmaması beni çoook üzdü...

Yorum

abi 0 olarak alamıyosun ama 2. ellerde corsa speedstar corsa vectra hepsını gordum suana kadar bır umutla ınsıgnıayı beklıyorum ,ben oyunu bıtırmek uzereyım psnden hepımız bırbırımızı ekleyelm ınsıgnıa team yarısı yapalım ne dersınız

Yorum

abi senı ozledık zaten bı gıttın gelmedın foruma uzun bı sure aksam kesın bır yarıs yapalım asfaltı aglatalm

Yorum

aynen bende cok uzuldum o duruma cok gereksız markalar var opel yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                              valla gran turismo 4 te opel vardı diye hatırlıyorum ama seninde dediğin gibi daihatsu bile var opelin bir tane modeli yok çok büyük hayal kırıklığı yaşadım bende...
                              senin ps3 nete bağlımı ben online yarışıyorum beraber kapışabiliriz online olarak hatta sitede başka arkadaşlar varsa toplu yarışlar yapabiliriz
                              Valla güzel fikir ama ben ps3'le fazla zaman geçirmiyorum kır evine attım ayda 1-2 oynarsam oynarım.Onda da genelde arkadaslar arasında alemine pes eğer ki siteden katılım olursa hemen neti bağlatabilirim problem değil gırgır şamata güzel olur

Yorum

İşleniyor...
                              X