Duyuru

Collapse
No announcement yet.

LPG'ye Büyük Zam

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• LPG'ye Büyük Zam

Türkiye petrol ve doğalgazda olduğu gibi lpg'de de dışa bağımlı bir ülke.

Avrupada kışın aniden bastırması Avrupalı LPG dağıtım şirketlerinin fiyatlara zam yapmasına yol açtı.

Bu zam son 4-5 yılda görülen en büyük zam oldu.

Zamlarla birlikte likit petrol gazının tonu bin dolarında üstüne çıkmış durumda.
    -TRT alıntıdır-

Kayseri litre fiyatı 2.30TL.

Gündemde insignia lpg'ye uyumlumu,TSI'lerle ilgili lpg çalışması ne durumda,en iyi lpg markası hangisi gibi konular tartışılırken bu konuları çok yakında aşıcaz.
    Artık ekonomi dizelle lpg ile değil araca az binmekle sağlancak.Milleti arabaya binmez hale getirdiler maad

Ynt: LPG'ye Büyük Zam

aynen artık ortalama su kadar oldu dıyemycz evde otrdm 0.0 ort oldu derız artık

Yorum

Fosilin sonu geldi artık,gelecek elektrikli arabalarda.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Valla ben bu fiyatların benzinin azlığından falan olduğunu düşünmüyorum.Tamamen ülkemizin bize yapmış olduğu kazıktan dolayı bu fiyatlar...Biz dışa borçlandıkça daha çok benzin,doğalgaz,toplu ulaşım ve vergiler zam görür.Yakında oksijen vergisi de alırlar şaşırmam...Yeni yılda kurşunsuz benzin fiyatının 4TL'yi bulması bekleniyor.Buna rağmen ortalama olarak Suud'da 25-30krş./lt Suruye'de 1TL/lt. Amerika'da 1dolar/lt seviyelerinde olan kurşunsuz benzinin ülkemizde bu fiyatlarda olmasına benim aklım ermiyor.Kışın benzine indirim yapılır doğalgaza zam gelir,yazın ise tam tersi...Alıştık artık bunlara...
        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

bazılarının çocukları benzin işine girdi bence; piyasa ondan yükseldi) bakınız: angus-kurbanlık fiyatları ilişkisi:P
          F30 Sport+

Yorum

amman gökhan kardeş sen devlet memurusun

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

police
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

canım sağolsun
                F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
                  Fosilin sonu geldi artık,gelecek elektrikli arabalarda.
                  elektirikte zamsız kalmaz be Umut ondanda payımızı alırız.... refah seviyemiz böyle mi yükselecek. bazı yerlerde bazı imkanlar tanınırken bazı şeyler qelişirken ederken bunları övünerek söyleyenler diğer yandan verdikleri bu tavizlerin acısını farklı yerlerden çıkartıyorlar dknow terazi misali.. ama o denqe kombinasyonunda olan millete oluyor.. ne kazanıyor ne için harcıyor.. herkes qünü kurtarma peşinde kim halinden memnun canım Türkiyemde

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Avrupa'da neye zam yapılsa mutlaka eylem yapıyor halk ama bizde ne eylem var nese ses mustahaktir bize dibimizde Suriye'ye gitmiştim adamlar bana bedava verdiler benzini turk diye bide 10 lt lik bidona koydular hediye yanıma şaşırdım artık devletin bu ise el atması ve çürümüş düzeni yenilemesi lazim
                    Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

Benzinin rafine çıkış fiyatı 1 tl nin altına Nakliye bayi karı ıvır zıvır koysan 1.10 falan olur.Gerisi ise vergi.Herkez elektrikli oto bekliyoda devlet yıllık 30 milyar tl lik vergiden vazgeçip elektriği bedavaya vereceğini sanıyor.
                      Büyük konuşmayayım ama elektrikli oto fiyatı ucuz olmaz ucuz olsa da vergi almadan bu devlet işin içinden çıkamaz.En büyük gelirini vatandaşa bağışlamaz

Yorum

İşleniyor...
                      X