Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Youtube Yeniden Serbest

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Youtube Yeniden Serbest

Youtube 2.5 yıl aradan sonra serbest. Mahkeme tarafından kapatılan internet sitesi Youtube açıldı.
    Kapatma kararını veren mahkeme, Youtube yasağını kaldırdı. 2.5 yıl önce Atatürk'e hakaret içeren sitede yer alması üzerine erişim yasağı getirilmişti.

Youtube erişim, Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi kararıyla 5 Mayıs 2008'den beri engelleniyordu.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Soruşturma Bürosu Savcısı Kürşat Kayral, Emniyet Genel Müdürlüğü Bilim Suçları Büro Amirliği'ne yazı yazarak Youtube'un kapatılmasına gerekçe olan ve Atatürk'e hakaret içeren dört videonun siteden kaldırılıp kaldırılmadığını sordu.

BAŞSAVCI EMNİYET'E SORDU

Emniyetten söz konusu videoların kaldırıldığına yönelik cevap alan Kayral, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'un 8. maddesinin 9. fıkrasına dayanarak Youtube'a erişimin engellenmesi kararının kaldırılmasına karar verdi.

Kaynak : internethaber

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Ynt: Youtube Yeniden Serbest

henüz açılmadı ama en kısa zamanda açarlar inşallah. dns'le giriyorum ama kullandığım dns'ler neti çok yavaşlatıyor. sözde 8mbit ama 1 dklık videonun yüklenmesi için 10 dk bekliyorum. tüm saçmalıklar bizde, anlamıyorum bu işi.. yasak video yükleniyor, videonun silinmesi yerine site kapatılıyor...
    InsigniaTEAM

Yorum

Yasak olup olmadığı belli değildi zaten de yine de hayırlı olsun.
      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Dnsleri normal yapalım o zaman.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bence de normal yapalım.Ben yasaklandığı günden beri giriyordum zaten ama olsun.
          2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

bende sildim dns'leri, internet kendine geldi. videoda takılma yok artık
            InsigniaTEAM

Yorum

Etkisi oluyor muydu ki internetin hızına?
              Orjinal yazı sahibi: cagri
              bende sildim dns'leri, internet kendine geldi. videoda takılma yok artık
              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

oluyo hemde nasıl. insanın sabrını sınıyor resmen bekle ki sayfa açılsın bekle ki video dolsun dknow ama bazen bi anda açtığı da oluyo sayfayı vidoları filan.. neyse artık dns ile ktunnel ile falan uğraşmayacaz en azından

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

aslında ölçümlerde felan hıza etkisi yok gibi gözüküyor ama çok garip tepkileri oluyordu.
                  mesela videoyu normal hızında yüklüyor ama 10sn yüklüyor sonra duruyor, biraz bekledikten sonra tekrar yüklüyor duruyor.
                  sayfaları açarken bazen uzun uzun bekletiyor. ama şuan gayet iyi durumda
                  InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                  X