Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Okul bahçesinde apaçiliğin sonu..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Okul bahçesinde apaçiliğin sonu..

Temmuzda yaşanmış bir olay ama fotoları karıştırırken gözüme çarptı, paylaşıyım dedim.
    yaz tatili olması sebebiyle evin önündeki okulun bahçesi araç otoparkı için açıktı ama arka tarafı park için kullanılıyordu, ön taraf boş ve çocuklar oynuyor.
    bir sabah dışarıdan sesler geliyordu, pek önemsemedim. daha sonra bir fren sesiyle sanki bomba patlamış gibi ses geldi, anladım tabiki

annem arada sırada balkona çıkıp izlemiş çocukları
    önce birisi patinaj, el freni, yanlama vs. takılmış. diğer çocuğa çarpacakmış gibi hareketler yapıyor felan.
    sonra diğeri direksiyona geçmiş. başlarda acemi gibi yavaş yavaş normal şekilde sürmüş, sonra buda atraksiyonlara başlamış.

sonuç ;

aracı sürenler 1 ve 2 olarak işaretlediğim çocuklar.
    görüldüğü gibi 2 numara da okul kıyafeti var, büyük ihtimalle ehliyeti de yok. araba da onda patladı.
    işin kötü yanı da araba 1 nolu çocuğun babasının anladığım kadarıyla, babası sürekli ona kızdı çünkü.
    düşünsenize, oğlunuzun arkadaşı sizden habersiz sizin arabanızı çarpıyor

olayın sabah 9'da olması da büyük şans, yaklaşık 11-12:00 gibi bahçe çocuklarla doluyor çünkü.
    o saatte sadece sağ tarafta görünen henüz şişirilmemiş oyun balonunun sahibi ve balonu bekleyen birkaç çocuk vardı bahçede.
    kazadan sonra da çocukları alkışlayıp güzelce protesto etti bahçedekiler

koca bahçede o direği buldukları için de kendilerini yılın bedevisi adayı gösteriyorum
    InsigniaTEAM

Ynt: Okul bahçesinde apaçiliğin sonu..

Direk arabaya geçmiş resmen Allah akıl fikir versin böylelerine ..
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

dknow büyük başarı... o çocuğun babasının yerinde olmak istemezdim doğrusu..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
        dknow büyük başarı... o çocuğun babasının yerinde olmak istemezdim doğrusu..
        aynen boks maçı yapmıştır kesin yazık..

Yorum

umarım bu arkadaşları 2-3 yıl sonra ana haber bültenlerinde görmeyiz..

Yorum

İşleniyor...
          X