Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Marmara'daki deprem korkuttu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Marmara'daki deprem korkuttu

Marmara'da deprem meydana geldi. Deprem İstanbul genelinde hissedildi. Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre merkez üssü Marmara Denizi olan depremin 4.4 büyüklüğünde olduğu belirtildi. Depremin derinliği 7.7 kilometre olarak ölçüldü.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden edinilen bilgiye göre, saat 20.49’da meydana gelen deprem Marmara Denizi’nde 40.8237 enleminde ve 28.1382 boylamında gerçekleşti.

Allah bize o acıları tekrar yaşatmasın inşallah...
    2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

Ynt: Marmara'daki deprem korkuttu

Amiiiin..
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Amin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

yatağa sırtüstü yattım laptopu aldım mynete giriyim dedim bir baktım dolaplar zangur zungır sallanıyor yatakta hafiften sallandı.hafif bir sarsıntıdan sonra besmele çekerek kalktım ALLAH KORUSUN TÜM İNSANLARI.
        Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Fazlasıyla hissettirdi kendini çalışma masası bir gitti geldi deprem olunca insan hiçbirşey yapamıyor o an kitleniyorsunuz resmen çok kötü bir durum...
          2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

Yorum

geçmiş olsun arkadaşlar.. Allah beterinden saklasın..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun Adana da da olur ara sıra böyle her seferinde kendimi dışarıda bulurdum siz de dikkatli olun
              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Çok qeçmiş olsun.. Deprem qerçekten çok kötü bişey çok korktuğum bi afet
                Allah kimseye o qünleri birdaha yaşatmasın.. Ama arada sırada böyle enerji boşalımları olması iyi Sadece panik yapmamak lazım :/ Tabi o an insan napacağını bilmiyor çok zor bi durum Allah kimseye yaşatmaz inşallah.. Ama sonuçta Türkiye mizin acı bi qerçeği.. Bu boşalımlar (Allah korusun) olası büyük depremlerin şiddetini düşürüyor.. Keşke olsa da böyle küçük çaplı şiddetli depremler olsa ve enerji boşalımı olsa..
                Çok qeçmiş olsun...

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

hiç hissetmedim ben
                  [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

geçmiş olsun, Allah daha beterinden saklasın.

Orjinal yazı sahibi: VDT
                    hiç hissetmedim ben
                    abi sen nerdeyse Edirne sınırındasın ondandır :P ihihi
                    Kemerburgazda arkadaşım var, oda hissetmiş. o an bir meşguliyetin vardır farketmemişsindir belki.
                    InsigniaTEAM

Yorum

yok be cağrıcım evde diildim ben etiler tarafındaydım. evdekiler telaşla aradılar urfada deprem olsa bizim kemerde hissediliyo sen nediosn ya çok sallanıyo
                      [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Allah daha kötülerini yaşatmasın, efemurat arkadaşımızın dediği gibi böyle küçük sarsıntıların olması daha iyi diyolardı.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

ben geldim ya
                          F30 Sport+

Yorum

Geçmiş olsun arkadaşlar.
                            [center]
                            2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

Önce geçmiş olsun der . sonrada Vedatın hiç hissetmedim sözü aklıma bir hadiseyi getirdi.. olay şöyle gelişti
                              Tekirdağ uçmak dereyi duyanlar vardır .( bilmeyenlerde duydu sanırım) .teyzemlerim Yenikoyde küçük mütevazi bir köy evi var yazlık gibi kullanıyorlar.. 1 hafta gibi hem tatil hemde bekçi gibi evlerinde kalmam gerekliydi.. 4 veya 5 gün sonunda müthiş bir fırtına yağmuru oldu. şimşekler yıldırımlar o kadar sıkıntılı bir geceydiki anlatamam, yıldırım düştüğünde kapalı olan ampul hafiften yanıp sönüyordu.. sabahı zor ettik ve hemen kaçtık oradan. Yolda ihtiyarın biri sırtında çuval yola yürüyordu. yardım etme ihtiyacı duydum amca nereye dedim Kumbağa gidicem dedi. arabaya aldım.. nasılsın nerelisin nereye gidiyorsun vsvs muhabbet başladı. bu sorulardan sonra amca bombayı patlattı gece yunan uçakları bomba attı haberiniz varmı dedi bende hem şaşırdım hemde gülmemk için kendimi zor tuttum . ne bombası dedim .. dediki 1 büyük bitirdim ufağıaçtığım sırada helikopterlerle geldiler bombaları atınca odanın köşesine saklandım ufağıda bititremdim diyince... bende jeton düştü.
                              şimdi Vedatçım aynı hikaye sendede gerçekleşmedi sanırım)
                              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                              [center]

Yorum

İşleniyor...
                              X