Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Astra dizel almayı düşünüyorum fikirleriniz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni Astra dizel almayı düşünüyorum fikirleriniz?

Arkadaşlar Şu sıralar yeni astra dizel almayı düşünüyorum mevcut 2010 model insignamı verip.Genelde yılda en fazla 10.000km yapıyorum sizce değermi ama insigniamı kıyamıyorum satmaya.

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Ynt: Yeni Astra dizel almayı düşünüyorum fikirleriniz?

değmez yılda 25.000km ve üstü için dizel araç tavsiye edilir.
    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Eğer sırf fazla yaktığı için böyle bi sınıf değişimi kararı aldıysanız dizel yerine 1.4 140 HP benzinli Cosmo Astra alabilirsiniz..
      Hem insiqnia qibi performansı yüksek bi arabadan inince bu astra size pek bi kayıp yaşatmaz diye düşünüyorum
      Hem insiqnia ya qöre daha hafif hem turbo motor hemde yakıt olarakta biraz fark eder Üstelik oldukça da memnun kalabilirsiniz..
      Hemde konfor neredeyse aynı qibi..
      Tavsiye edebileceğid Astra, Beyaz Astra Cosmo + CD-500 Navi. + Sunroof + Erqonomik spor deri koltuklar + 18'' çift kollu yıldız jant

Zaten başka opsiyonu da kalmadı tavsiye edebileceğim ihihi
      Full+Full

+ Otomatik vites seçeneği de var 1.4 140 HP nin

Ama İnsiqnia nın tek bi duruşuna dahi tercih edilir mi astra, onun kararını siz düşünün dknow

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

cihan bende bunu verip astra mı alsam diye aklımdan geçiriyorum ama arabamı görünce vazgeçiyorum yılda 10 bin yapıyorsan mutlkaa 1.4 Turbo tavsiye ederim aslında 1.6 180 bile alınabilir çünkü bizden 2 litre az yakıyor...
        F30 Sport+

Yorum

Insignia'dan sonra Astra'nın içi çok ufak, bunaltıcı gelir demiş oluyum.
          InsigniaTEAM

Yorum

arka diz mesafesi gerçekten az
            F30 Sport+

Yorum

1.6 180 HP ye qerek yok astra için ama 1.4 tercih edilebilir..
              Ama işte, insiqnia dan sonra astraya binmek var bide işin içinde.. Baya baya bi farklılık hissedeceksiniz
              Gerek sürüş keyfi olarak qerek konforu olarak qerek ölçüleri olarak kalitesi olarak.. Dedim ya, insiqnia nın bırakın özellikleri bi duruşundan bile vazqeçebilecekseniz sırf yakıt için, ben 1.4 140 HP yi öneririm...

Yorum

Astra test eden oldu mu? 180 hp performansı yok diyorlar
                InsigniaTEAM

Yorum

ben 115 lik sürdüm...
                  F30 Sport+

Yorum

a3 kullanan oldumu pekı
                    2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

140 HP ile 115 HP kullandım

115 HP olan otomatik vitesti ve bence qayet yeterliydi hiç hantal filanda değildi
                      Harika kaçıyodu valla kendimi bi anlığına bizim insiqnia da qibi sandım hele de 3. viteste qazı yapıştırdığımda
                      140 HP yi anlatmaya qerek yok zaten.

Yorum

bende 1.4 ü merak edyrum aslında
                        F30 Sport+

Yorum

valla Gökhan cok keyifli 1.4
                          Passattan bile daha qüçlü olduğunu hissediyosun zaten ivmelenmelerde
                          yol tutuşu da qerçekten çok başarılı inanılmaz keyif veriyor.. Mesela yolda qidiyorum sakin bi şekilde, arkaya araba qeldi honda civic, baya da süratli qeldi yakınlaşınca frene asıldı dibime qirdi, azcık burnunu sola çıkarıyodu ki qazı bi dipledim atıldı resmen araba aynaya bakıyodum ara ara baya bi açtı arayı yol da düzdü hakkından iyi qeldi inanılmaz bi keyif bıraktı sürüşü valla.. İnşallah denemeye fırsatın olur.. bi de insiqnia ya qöre hafif olduğu için qazı ilk diplediğinde biraz daha ani atılıyo araba, koltuğa yapıştırıyo yavaş yavaş

Yorum

istanbulda ne kadar bayi varsa arıcam döndüğümde hangisinde 1.4 varsa gidip kullanayım..
                            F30 Sport+

Yorum

Bende 2006 model tek kapı a3 vardı 3 yıl kullandım.Eskiden kısa arabalardan hoşlanıyordum ama artık uzun sedan tipi sevdiğim için bide insigniayı seve seve aldığım için vazgeçemiyorum bi taraftanda yakıtı düşünüyorum işte.Yoksa bende gökhanın dediği gibi arabamı her gördüğümde tekrar vuruluyorum sanki hahahahYolda hele başka bir insignia gördüğüm zaman dahada çok hoşuma gidiyor.yoksa Babamda insigniadan inip astraya binmek istemiyor.Bizim komşu aldı beyaz 140 hp test etmedim ama kesinlikle iyidirPerformanstan çok yakıt ilgilendiriyor artık beni

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

İşleniyor...
                              X