Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ADSL Kota Aşımı hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ADSL Kota Aşımı hakkında

Bu ay 4gb kotadan 8gb harcadım rolleyes kaç lira gelir fatura hesaplaması falan var mı ya da tahmini ?
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Ynt: ADSL Kota Aşımı hakkında

tahmini 61,25 TL
    mb başı 0,010 tl

onunda bir sınırı vardı. normal faturanın %25'ini mi, %30'unu mu ne geçemezmiş, öyle birşeydi.
    aynı paraya 8mbit bağlantı var ona geç derim ama hız 8mbit olunca da insan indirdikçe indiriyor kota felan kalmıyor ortada ihihi
    InsigniaTEAM

Yorum

Ya Adanalıyız biz sıcaktan bir dk bile dışarı çıkamıyoruz o yüzden full bilgisayar başı öyle olunca tabi bu ay biraz coşmuş Neyse 20 eylülde üniversite başlıyor artık dolduramazlar isteselerde ben evden gidince
      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

ben yokkende bizim kota 300 mb anca görüyor.
        Çorum'a geri döndüm, adam gibi kullanamadan 15 gb oda zorunluluktan, 15'i geçince hız 512'ye düşüyor, ttnetin adil kullanım şartları sağolsun...
        hadi ben 8mbitle 15 gb dayanabilirim ama 100mbit fiber kullananlara da bu adil kullanım vsvs. yüzünden 250 gb kota veriyorlar.. Gebze'de 4mbit ile 200 gb yapıyorduk. aynı benzin fiyatında ve vergi sisteminde olduğu gibi internet kullanımında da tüm anormallikler bizim ülkede...
        InsigniaTEAM

Yorum

çağrı 10 mbit(sınırsız) fiberlerlerin kotası ne kadar bilgin varmı ?

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

o yazıyı bulamadımda başka birşey gördüm. sistemi değiştirmişler sanırım. çünkü çok tepki geldi. donanımhaber'de bayağı konuşuldu.

2 tane limitsiz paketi var.
            10mbit limitsiz hem 49 hem 99 TL'ye var. sanırım limitsiz yazıpta limit koydukları 49, tamamen limitsiz olan 99 TL.
            bir bakıma yine ucuz sayılır. smile 85 TL'ye 4mbit limitsiz kullanıyordum ben.
            ama 100mbit fiyatı içler acısı, paketin biri 200 tl, tamamen limitsiz olan 600 tl
            InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
            X