Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ve sonunda arabama fırça vurdurdum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ve sonunda arabama fırça vurdurdum

Arabamı aldıktan 2 gün sonra Kütahya'dan Bursa'ya Mequiars'a gidip 1.200 TL harcayıp boya koruma-kaput ve tampon koruma-cam filmi-motor koruma yaptırmıştım. Ama bu zamana kadar fırçayla yıkatmamış, mequiars cilalı şampuanla yıkama pedi ile yıkatmıştım. Ama gördüm ki ne kadar üzerine düşersem oradan buradan sıyrıklar, taş izleri, park yerindeki adamların öküzlükleri bitmiyor. Artık arabama özen göstermemeyi planlıyorum. Demin benzin aldığım yerde fırçayla yıkattım. Hareler farkediliiyor ama olsun. Bundan sonra relax olacağım.
    [center]
    2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Ynt: Ve sonunda arabama fırça vurdurdum

yıllık yada 6 aylık yenilemeyle birşey kalmazdı abi ya yazık olmasın arabaya ihihi
    InsigniaTEAM

Yorum

İyi yapmışsın abi sakınan göze çöp batarmış ben arabayı yıkatmıyorum bile kirli kirli geziyorum arabayı yıkatıyosun araba parlıyo herkes bakıyo sonra pat bi kaza Allah korusun.
      İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        yıllık yada 6 aylık yenilemeyle birşey kalmazdı abi ya yazık olmasın arabaya ihihi
        Hareler gider ama taş izleri gitmiyor. Gidiş geliş çift seritli yol ve arada 1 mt açıklık var. Karşı şeritten geçen kamyonun attığı taş tavana geliyor. Bu kadar şans bedevide olmaz.
        [center]
        2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

ben henüz fırça vurdurmadım ama kızdığım yıkamacıya bir daha yıkatmadım.Herdefasın da daha yıkamaya başlamadan önce şunu yapma bunu yapma diye tembihliyorum.Bahşiş veriyorum amma velakin her yıkama sonu ince çizikler beni bekliyor oluyor.Dün çam ağacını altına bıraktım hiç olmayan çamda onlarca karga ve bir kaç dakika sonra araba komple karga ......... ihihi.Galiba çokda özen göstermek iyi deil herhalde.bence sağına soluna çok ince bakmadan hadi eyvallah deyip çıkmak daha iyi sanırsammmmmmmm

Yorum

alın benden de o kadar..Arabayı aldıktan kısa bir süre sonra sonaxa boya koruma yaptırdım,aracı aldıktan birkaç gün sonra inceleyebildim.Ön panjura polisaj makinasını kaçırmışlar 15-20 cm kadar boya çizilmiş,sonra da rütuşla kapatmaya çalışmışlar ama olmamış tabii.Eskiden olsa kıyameti kopartırdım ama art9ık böyle şeyler olabiliyor..Dediğiniz gibi relax olmak lazım.Yoksa psikolojimiz daha çok bozuluyor)
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
              alın benden de o kadar..Arabayı aldıktan kısa bir süre sonra sonaxa boya koruma yaptırdım,aracı aldıktan birkaç gün sonra inceleyebildim.Ön panjura polisaj makinasını kaçırmışlar 15-20 cm kadar boya çizilmiş,sonra da rütuşla kapatmaya çalışmışlar ama olmamış tabii.Eskiden olsa kıyameti kopartırdım ama art9ık böyle şeyler olabiliyor..Dediğiniz gibi relax olmak lazım.Yoksa psikolojimiz daha çok bozuluyor)
              aynen ya ben arabayı kuytu bir sokağa parkedince ya da kalabalık bir otoparka parkedince 5 dk da bir kontrole geliyorum ince çizikler gece rüyalarıma giriyor dermişim uykularım kaçıyor bazen
              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

aynen çok iyi yapmışsınız.. arabay baktığın kadar zarar görüyor.. mahallede kimsenin arabasına bişey olmadı daha benim kapuutta bi göçük olmuş taş izi kadar ama taş izi değil sanırım biri dirseğiyle yaslanmış
                F30 Sport+

Yorum

bence en iyisi kendine ait garajının olması en iyi öyle korunuyor çünkü
                  [center][IMG]http://i1001.photobucket.com/albums

Yorum

bir şey soracağım 180 hp de benzin olarak 97 oktan performansı düşürürmü?
                    [center][IMG]http://i1001.photobucket.com/albums

Yorum

şu sorularını birde ilgili yerde sorsan 15 mesajın var, 6'sı offtopic
                      InsigniaTEAM

Yorum

geçen gün benim de başıma geldi fırça olayı benzin aldıktan sonra fırçasız sadece köpükle yıkanan kısma geçtim adam köpüğü sıktı eline fırça aldı hemen müdahale ettim fırça istemiyorum falan neyse adam devam etti fırçalamaya bir taraftan da "alış alış güzel olur merak etme bak fırça ne güzel kayıyor" dedi. ben üzerimdeki dumuru atmaya çalışırken fırçalama işi bitti olayı tebessümle karşıladım ama yine de fırçaya karşıyım elimden geldiğince fırçasız yıkamaya devam

Yorum

arabayı aldığımızın 2. günü kamyon taş atmış çok ufak ama boyayı kaldırmış.tabi araba yeni olunca babamda biraz üzüldü falan ama şimdi 1 hafta oldu yıkatmıyo bile çamurlu çamurlu biniyoz
                          Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Yorum

of allah korusun fırcayı duyunca tüylerim diken diken oluyor bide ufacıcık tasta falan arabanın boyası kaykıyor benim biraz patates tarlası gibi olduda hep uzun yoldan bakalım napcam simdi

Yorum

Hoşgeldin mert

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                              X