Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SAHURU BEKLEYENLERİN BULUŞMA NOKTASI:)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: SAHURU BEKLEYENLERİN BULUŞMA NOKTASI

nerden çıktı?
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mehmet_72
      Arkadaşlar bu aracın turbosu gazı kokleyıncemı devreye grıyor yoksa?
      Hayır belli bir devirin üzerine çıkınca devreye girer.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        nerden çıktı?
        Bıraz once aklıma geldı merak ettım sorayım dedım. Cunku aracı test etme sansını henuz bulamadıgım ıcın merak ettıklerımı sız degerlı arkadaslardan ogrenmeye calısıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
          Arkadaşlar bu aracın turbosu gazı kokleyıncemı devreye grıyor yoksa?
          Hayır belli bir devirin üzerine çıkınca devreye girer.
          kac devıre cıkınca devreye gırıyor?

Yorum

Turbo her devirde aktif ama gücünü 2200 devirden sonra hissediyorsunuz ve yazdığınız şey benim şu anda hissettiğim şey araca alıştığım için gazı köklemeyince turboyu hissedemiyorum.Bi de az önce ekmek almak için dışarı çıktım eve geri geldim arabanın kapısını açtım selektör yaptım bir kere (follow me to home özelliği için) neyse kitledim arabayı tam eve giricem baktım farlar söndü ama sol park lambaları sönmedi Alla Allah dedim kendi kendime.Aklıma hemen kutup başlarını söküp takmak geldi. Nese sonra aracı bi çalıştırayım dedim bi çevirdim anahtarı baktım sola sinyal veriyo meğerse selektör yaparken kolu aşağı kaydırmışım araba çalışmıyorken de sola sinyal konumuna getirdiğimizde sol ön ve arka stoplar yanıyormuş sadece.Bunu da yeni öğrenmiş oldum.Bir de paylaşmak istediğimşey aracı gece uzaktan kumandayla açtığımızda geri farlarına kadar bütün ışıkların yanması çok hoş bi özellik.2009 larda yok galiba bu özellik.
            İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Evet 2009'larda 4lüler yanıp sönüyor ve iç ışıklar yanıyor.Belki yeni yazılımla bizimkisi de bu şekilde olabilir.Bu arada ben turbonun 1800 devirde açılıp 2000den itibaren hissedilir duruma geliyor diye biliyordum.Yanlış biliyorda olabilirim.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Abi ben teknik serviste şefine sordum turbo her devirde aktif 2200 devirde basınç max. oluyor hissediyorsun demişti

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
                  Turbo her devirde aktif ama gücünü 2200 devirden sonra hissediyorsunuz ve yazdığınız şey benim şu anda hissettiğim şey araca alıştığım için gazı köklemeyince turboyu hissedemiyorum.Bi de az önce ekmek almak için dışarı çıktım eve geri geldim arabanın kapısını açtım selektör yaptım bir kere (follow me to home özelliği için) neyse kitledim arabayı tam eve giricem baktım farlar söndü ama sol park lambaları sönmedi Alla Allah dedim kendi kendime.Aklıma hemen kutup başlarını söküp takmak geldi. Nese sonra aracı bi çalıştırayım dedim bi çevirdim anahtarı baktım sola sinyal veriyo meğerse selektör yaparken kolu aşağı kaydırmışım araba çalışmıyorken de sola sinyal konumuna getirdiğimizde sol ön ve arka stoplar yanıyormuş sadece.Bunu da yeni öğrenmiş oldum.Bir de paylaşmak istediğimşey aracı gece uzaktan kumandayla açtığımızda geri farlarına kadar bütün ışıkların yanması çok hoş bi özellik.2009 larda yok galiba bu özellik.
                  Bu arac lpglı olunca ve turbonun devreye gırdıgı devırden daha yuksek bır devıre cıktıgı zaman lpg kesılıp benzıne geccıyormu. Bu soruyu sormamın nedenı ıse boyle bır bılgı okudugumu hatılıyorum bu yuzden sormak ıstedım. Insallah sorularımla sızlerı sıkmıyorumdur.

Yorum

Öncelikle 2 kere alıntı yapmışsınız üsttekini silerseniz iyi olur.Dediğiniz olayı ben hiç duymadım eğer öyle bi şey var ise teknoloji çok gelişmiş

Yorum

Öncelikle 2 kere alıntı yapmışsınız üsttekini silerseniz iyi olur.Dediğiniz olayı ben hiç duymadım eğer öyle bi şey var ise teknoloji çok gelişmiş
                      Dogrusu ben lpgnın yakıtı bu devıre dayanamdıgı ıcın kesılıyor dıye dusunmustum ama sızde farklı bır mantıkla dusunup cevap verdıınız aslında bu dusuncede guzeldı

Yorum

Bıraz once aklıma geldı merak ettım sorayım dedım. Cunku aracı test etme sansını henuz bulamadıgım ıcın merak ettıklerımı sız degerlı arkadaslardan ogrenmeye calısıyorum.
                        başka marka kullananlar Insignia hakkında dedikodu yaymayı çok seviyorda, yine öyle bir laf mı çıkarttılar acaba diye merak ettiğimden sordum

Bir de paylaşmak istediğimşey aracı gece uzaktan kumandayla açtığımızda geri farlarına kadar bütün ışıkların yanması çok hoş bi özellik.2009 larda yok galiba bu özellik.
                        Fatih abininki 2009 model ve kapıları açtığında bütün lambaların yandığını görmüştüm.
                        AFL'ler zaten yanıyor, o menüden ayarlanan birşey ama geri vites lambasına varana kadar yanmıştı.
                        InsigniaTEAM

Yorum

Bir de paylaşmak istediğimşey aracı gece uzaktan kumandayla açtığımızda geri farlarına kadar bütün ışıkların yanması çok hoş bi özellik.2009 larda yok galiba bu özellik.
                          Abi bahsettiğin Coming-Leaving Home özelliği mi?
                          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                            Abi bahsettiğin Coming-Leaving Home özelliği mi?
                            evet
                            InsigniaTEAM

Yorum

o sinyal kolu özelliği varsa baya güzelmiş gereksiz yere diğer tarafn yanması engellnblyr demek ki aksam babam gelnce bi deneym captivada da varmışmış bu snyal kolu işi
                              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

büyük ihtimalle vardır, aynı grubun araçları ne de olsa.
                                yanması için stop ettikten sonra kontağı çekip sinyal kolunu bir tarafa çevir.
                                eğer far sensörü yoksa parkları aç, sinyal kolundan solu yakarsan sağ sönecektir, sağ yakarsan sol söner.
                                Vectra B'de sensör yoktu, bu şekilde çalışıyordu.
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X