Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Megane 1.6 dci 130 hp Satışa Sunuldu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Megane 1.6 dci 130 hp Satışa Sunuldu

Yeni Megane HB GT-Line Energy 1.6 dCi 130 bg Euro 5 60.750 TL lik etiketiyle satışa çıkmış sunroof ve zenon ekletincede 64 bin liraya geliyo en full paketliside 67 bin lira

130 beygir 320 nm tork ve 9.8 sn lik 0-100 hızlanmasıyla açıkçası beni etkiledi ve bunlara rağmen şehir içi yakıt tüketimi 4.8 lt şehir dışı ise 3.6 lt

ayrıca GT Line versiyonuna özel olarak Renault Sport özel şasisi, boomerang tipi LED'ler, 17" jantlar, Spor Koltuklar, Spor Gösterge Paneli, Spor Direksiyon Simidi, Kırmızı dikişler vs. vs. filan geliomuş ağırlık olarakta 1320 kilo.ayrıca mavi rengide çok çekici
    görüntü olarak hiç fena deil arka difüzör filan (ilanla herhangi bir alakam yoktur GT line serisine örnek teşkil etmesi açısından koyuyorum)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92853093/detay

Yeni Energy Motor
    Yeni Renault Mégane kullanmak, kontrollü bir dinamizm ile birlikte benzersiz hazların yaşanması anlamına geliyor. Daha da tutumlu ve performanslı motor gamı, Energy 1.6 dCi 130 bg motoru ile zenginleşti.. Stop & Start ve fren fazında enerji geri kazanımı gibi Renault’nun F1’deki bilgi birikiminden kaynaklanan teknolojik yenilikler sayesinde, bu motor ideal olarak sürüş keyfini ve yüksek tüketim kontrolünü bir araya getiriyor.

Renault yakıt tüketimini 4 l/100 km düzeyine düşürmek için yeni Energy 1.6 dCi 130 bg motorun silindir hacmini azalttı. Bu anlamlı yakıt tüketimi azalması ile CO2 emisyonları azaltılarak 104 g CO2/km’ye çekildi.

Motor dinamik ara hızlanmaları ve ivmelenmeleri, 1 750 d/d’dan itibaren kullanımda olan son derece cömert torku (320 Nm) ve 16 supaplı enjeksiyon ve turbo sisteminde gerçekleştirilen iyileştirmelerle çok daha konforlu kullanım olanağı sunuyor.

Sürüş keyfi ve araç içindeki güven ve huzur Stop & Start sisteminin akıcılığı ve motorun sessizliği sayesinde maksimum düzeyde. Mégane HB’de, sürüş keyfini her an yaşarsınız.

üye olup kendimi tanıttıkta sonra siteye takip ediodum ama yazmamıştım genelde bu orucumu bu mesajla bozuyım
    Astra J ecoflex
    34 TR 142

Ynt: Megane 1.6 dci 130 hp Satışa Sunuldu

gerçekten bu aracın motoru benide çekiyor ama renault takozluğu hala bende caydırıcı etki yapıyor.aslına bakarsanız alınası bir araç ama ne biliyim yakında diğer markalardanda daha iyi ataklar bekliyorum.sadece bu motoru renault yapacak değilya diğer firmalarda geliştirirler kendilerini artık.
    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Yaw şu vergiler ve artan dövizlerle nerelere geldik. Çok diil 3 yıl önce 60-70bin değince çok üst sınıf araçlar alınıyordu. Daha da öncesi megane astra vb araçlar evin 2. arabası olarak görülürdü.

Şimdi 0 megane alacak durumda değiliz

Gerçi megane'a bu paralaro vermek ne kadar akıllıca olur o da tartışılır

Yorum

sadece sport tourer de 1.6 dCİ motor var. birde EDC koysalar mış çok güzel olurmuş ama fiyatları da iyi opsiyonlarla 70 i geçiyor

Yorum

Yeni Megane HB GT-Line Energy 1.6 dCi 130 bg Euro 5 60.750 TL
          Opsiyonlar
          Zenon Paketi : Zenon far, Far yıkama sistemi 1.500 TL
          Elektrikli panoramik açılır tavan 1.800 TL
          Navigasyon ve Arkamys Radyo 1.500 TL
          Teknoloji Paketi : Geri Görüş Kamerası, Navigasyon, Arkamys Radyo, Şerit Kontrol Sistemi 3.000 TL
          Toplam 67.050 TL

şuan megane hb'in fiyat listesinden aldım fiyatları ve 130luk var seçeneklerde.bütün paketleri seçince 67.050 tl çıkıyor
          zenon paketi + elektrikli panoramik açılır tavan + teknoloji paketi (Navigasyon ve Arkamys Radyo paketini seçmedim çünkü teknoloji paketine zaten onlarda dahil)
          Astra J ecoflex
          34 TR 142

Yorum

açıkçası reno nun bana göre en iyi aracı laguna 1 di.hem tasarım hemde kalite açısından.performans ve tasarım açısından da flash.ne zaman reno aynı bu iki araç çizgisinde araçlar yapar ben ancak o zaman renoyu seçeneklerim arasına alırım.

Yorum

İşleniyor...
            X