Duyuru

Collapse
No announcement yet.

mercedes E series 1.6

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: mercedes E series 1.6

başka forumlarda gördüm Onların fiyat tahmini 60.000-euro

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet_turedi
      beyler abartıyonuz gibi geldi bana şimdi bizim araçlarda 1.6 motor ama hiçte güçsüz değil 2.0 motorlar yanında çerez kalıyor çoğu zaman.bence mercedes yapıyorsa bir bildiği vardır merak etmeyin
      bence devir değişti artık güç motor hacmine bağlı değil tamamen tasarım ve aktarma organları ve tabiki turbolar
      2.0 lar çerez kalıyo derken ayıp olmuyormu

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
        beyler abartıyonuz gibi geldi bana şimdi bizim araçlarda 1.6 motor ama hiçte güçsüz değil 2.0 motorlar yanında çerez kalıyor çoğu zaman.bence mercedes yapıyorsa bir bildiği vardır merak etmeyin
        bence devir değişti artık güç motor hacmine bağlı değil tamamen tasarım ve aktarma organları ve tabiki turbolar
        Onurcum, Ahmet Bey bizim 1.6 T' lar ile diğer markaların 2.0ları karşılaştırmış üstüne alınma sen
        *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alibaba3434
          Güçlü bir 1.6 motor ile bence alınabilir ...Varsın millet sağ şeritten gitsin adı yeter...
          Tabiiki fiyatta 1.6 ya yakışacak, iyi bir donanım düzeyi ile 125-130 bin liralara çok satar

1.6 aşşağıdaki gibi ise zor gider ....

E200 1,6 156 bg
          E220 2,0 184 bg
          E250 2,0 211 bg
          E300 2,0 252 bg ve 400 Nm

( Kaynak: Auto Bild 10.02.2012 6 nolu sayı )
          2010 yılında C180 de 156 hp lik motoru test etme şansım oldu, ancak pek tat vermedi.. aktarma organları değişecekti, ne oldu bilgisi olan var mı?
          *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
            E coupeyle sağ şeritten gidersin haha
            Yaylana yaylana gıderım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
              Orjinal yazı sahibi: opelmania
              Onurcum, Ahmet Bey bizim 1.6 T' lar ile diğer markaların 2.0ları karşılaştırmış üstüne alınma sen
              Adaşım Ahmet beni anlamış zaten insignianın 2.0 t sine kafa tutacak kadar hayal dünyamız yok yani
              2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
              2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

o değilde çocukluğumdan beri mercedes hastasıyım ama hiç mercedes sahibi olamadım.nedense nasip olmadı.bu hastalıktanmıdır nedir bilmem mercedese toz konduramıyorum ben ve gerçektende içine oturunca kalite hissini veriyor.kullanmasamda ml serici, c serisi, e serisi hepsinde seyahat etmişliğim var.gerçekten kaliteli araçlar.
                2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

bence çok iyi olmuş hatta mükemmel olmuş, insanlar prestije çok uygun fiyatlara sahip olacaklar, ayrıca 1.6 156 bg'lik motor bu arabayı kullanan kitleye yetip artacaktır bile, 10 sn civarında 100 km'ye çıksa ne sorun olur ki? kalkıp zaten ben bu yaşta bir E serisi alacak değilim, arabanın tarzı 40 yaş üzeri ve bu kişilerin de çoğu performans bekleyen insanlar değiller... Ahmet abinin dediği gibi, bu araba tek bu motorla da üretilmiyor, performans istersen, çoğu spor arabaya taş çıkaracak E63 AMG'yi tercih edebilirsin globalleşme gerekli, tamam mercedeste herkese satılmasın, bence çok yanlış bir bakış açısı değil, ama tüm markalar 1.6 nın kaymağını yerken mercedes de bi kenara çekilip baksın mı? sonuçta mercedeste seri üretim yapan bir araç, hadi sayılı üretim yapsa denilenler doğru... olsun herkeste mercedes olsun, herkes binebilsin yani, ne zararı var ki? babamı düşünürsek, babam 53 yaşında, aman benim arabam herkes tarafından dikkat çeksin, tek olsun düşüncesinde bir adam değil zaten konforlu olsun, rahat olsun sessiz olsun yeterince gücü olsun, onun aradığı şeyler de bu zaten ki bu yaştaki çoğu insanın aradığı bu... şundan da eminim ki, e serisi 1.6 motor, konfor, güvenlik, prestij, rahatlık, sessizlik, kalite ve donanım olarak da mükemmele yaklaşmış bir araç... varsın motoru sadece tatminkar olsun hızlı gitmesin

Yorum

Ben 518 gozume kestirdim

Yorum

şu anki e200 cgi motoru 1.8 184 beygir 270 nm tork ve hızlanma değerleri 1750 kglık bir araca göre gayet iyi.(8.2) 1.6 motora yaklaşık 200-210 beygiri sağlıklı bir şekilde yakıştırabilirlerse aynı değerleri elde edebileceklerini düşünüyorum.tabi yakıt tüketimi de astronomik rakamlar olur gibime geliyor.kaldı ki 1.8lik motor şehir içinde 10.2 l'lik tüketime sahip.iki ucu ... mercedes.

Yorum

Hadi Hayırlısı olsun

New Mercedes-Benz E Serisi 1.6 motoru gelmiş. 7 ileri otomatik 138.000 TL başlangıç fiyatı.. C 180 den sonra E Serisi de çok göreceğiz yollarda...

http://www.mercedes-benz.com.tr/cont...paint_rims_tag

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Bir tane yaptım gayet makul donanımda 147 bin tl tuttu
                          2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

valla isterse 1600 değilde 250 cc olsun güçlü olsun yeter eski bmwler 2500 cc de 150 hp vardı uhhhh diyorduk ihihi

kaldıki insignianın ilk cıktıgında 1,6 180 hp dediler yok artık imkanı yok dedim bak şimdi 210 hp yapıyorlar yazılımla bizim araçları
                            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                            X