Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Volkswagen ID.3

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Volkswagen ID.3

https://www.sozcu.com.tr/2019/otomot...nitti-5325385/

https://youtu.be/rV69Zub-Nvk

Yeni nesil çıkan arabalar özellikle elektrikliler ,dıştan çocuk oyuncağı gibiler. Eski arabalardaki ruh yok bence.

Yorum

Bütün olay seste bitiyor...Elektrik eşittir sessizlik...Sessizlik eşittir ruhsuzluk

Yorum

Bence VW ucuz ancak kullanışlı, kullanıcıların büyük çoğunluğunun ihtiyaçlarını giderebilecek elektrikli bir kompakt araç üreterek çok büyük bir adım atıyor. Golf ve Corolla'nın içten yanmalı motorlu araç sektöründe yaptığını ID3 ile yapmaya çalışıyor ve şu an için rakipsiz denebilir. Başarılı olabilecekler mi zaman gösterecek ama ben stratejik olarak çok akıllıca bir adım olarak görüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
          Bence VW ucuz ancak kullanışlı, kullanıcıların büyük çoğunluğunun ihtiyaçlarını giderebilecek elektrikli bir kompakt araç üreterek çok büyük bir adım atıyor. Golf ve Corolla'nın içten yanmalı motorlu araç sektöründe yaptığını ID3 ile yapmaya çalışıyor ve şu an için rakipsiz denebilir. Başarılı olabilecekler mi zaman gösterecek ama ben stratejik olarak çok akıllıca bir adım olarak görüyorum.
          Rakipsiz değil direkt olarak Nissan Leaf'e rakip. Bu arada Nissan Leaf 2. kasasını getirdi.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
          2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Rakip olarak sadece Nissan Leaf ve Toyota Pirius var; "rakipsiz" derken kastım bu. Henüz pek çok ana akım marka bu segmente girmedi.

Yorum

Şahsi fikrim tutar.....

Yorum

Vw ölüsü bizim ülkede tavan yapıyor.. tutmak ne kelime foks fagın olsunda ne olursa olsun..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
                X