Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kia Stinger

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kia Stinger

https://youtu.be/gKI617ydDTc

video da 540.000 TL diyor. Yumruğumu sıktım ve kapattım. Teşekkürler paylaşım için.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

hahahahahaha​​​​​​

Yorum

Sektörden haberler için teşekkürler

Fiyat olayına artık şaşırmıyorum o kadar çok şaşılacak fiyat varki

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
          Sektörden haberler için teşekkürler

Fiyat olayına artık şaşırmıyorum o kadar çok şaşılacak fiyat varki
          Aynen abi...Bırak araba almayı maalesef insanın bakası bile yok....

Yorum

Buradaki çoğu kişinin belki hayal bile edemediği bu araç Amerika'da 32.900 USD, yani gayet sıradan bir fiyat ve araç.

Ve bizler, bu profildeki insanlar bunlara ancak video'lardan izleyebiliyor... Çok yazık gerçekten.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post
              Buradaki çoğu kişinin belki hayal bile edemediği bu araç Amerika'da 32.900 USD, yani gayet sıradan bir fiyat ve araç.

Ve bizler, bu profildeki insanlar bunlara ancak video'lardan izleyebiliyor... Çok yazık gerçekten.
              Hemde 3.2 CC olan versiyonu.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
                "Bilemiyorum, çok para hele ki Passssat varken" der çok bilen memleketimin güzel insanları

Yorum

a3 olmuş 300.000, Allah sonumuzu hayır etsin
                  InsigniaTEAM

Yorum

Herşeyin tadı kaçtı.. Bi araba zevkimiz vardı o da hayal oldu.. insignia alacak gücümüz kalmadi..) koca forumda bi gsi yok..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Yeni kasa Ford focus için 280 demişler...Valla dondum kaldım....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post

"Bilemiyorum, çok para hele ki Passssat varken" der çok bilen memleketimin güzel insanları
                        Aynen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
                          Herşeyin tadı kaçtı.. Bi araba zevkimiz vardı o da hayal oldu.. insignia alacak gücümüz kalmadi..) koca forumda bi gsi yok..
                          Buraların da tadı kaçıyor....Heyecan vs olmuyor artık...Gittikçe yoksullaşıyoruz hocam....

Yorum

Fiyatlar inanılmaz, ülke olarak iflasın eşiğindeyiz.

Bir de anlamadığım bazı durumlar var; geçen biri yazmış, "240.000 liraya Focus aldım" diye. Bildiğiniz Focus; dizel (altı üstü 1.5-1.6 litre dizel), üst donanım, cam tavan vs. Tamam araç güzel ama C segmenti, 120 bg'lik sıradan bir araca 240.000 lira para veren kafa yapısını ben anlayamıyorum; hala bu paralara araçların satılmasını aklım almıyor. Şu an banka hesbımda 10 milyon nakit olsa inanın araç almakta zorlanırım ve muhtemelen 2. el bir araç alırım; çünkü fiyatını hak eden hiç bir araç yok; tüm araçlar ederinin 3-4 katı fiyatına satılıyor. (Burada hak ettiği fiyat derken son 10-15 yıllık ortalama ederini kabul ediyorum, 5 sene önce 30 asgari ücretle aldığınız aracı bugün 120-150 maaşla alabiliyorsunuz.)

Yorum

Olayın özeti bu evet, Fakirleştik. Bildiğin fakirleştik. Paramızın değeri kalmadı... Allah alın teriyle çalışıp emek sarfeden rızkı için ailesi için bu zor şartlarda mücadele eden hepimize yardımcı olsun, kul hakkı yiyip milleti fakirleştirip kendileri milyon dolarları kasalarına indirenleri millet fakirleştikçe sülalesi zenginleşenleride ıslah eylesin. Benim hakkım zerresine kadar Haramdır. Daha da birşey gelmiyor elden. Tad kalmadı güzelim topraklarda.
                              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
                              X