Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia-A4-c180 sizce hangisi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia-A4-c180 sizce hangisi?

Arkadaşlar öncelikli hedefimiz konfor ve sessizlik ve sonra yakıt geliyor. Bu öncelikler düşünüldüğünde sizce insignia gs excusiv mi? A4 1.4 tfsı mı? C180 amg mi?
    F30 Sport+

Son kasa A4'leri çok bilmiyorum smg05 yorum yapar da, konfor önceliği varsa AMG yanlış tercih değil mi?konfor sıralaması A4>Insignia GS>C180 AMG olur herhalde.
    InsigniaTEAM

Yorum

Hocam tasarım görecelidir fakat a4 ün tasarımı aşırı kötü, onun yerine a5 sportback daha iyi olmaz mı , insignia gs fp olarak tercih edilebilir ikinci elde 170 e alınabildiği için , ben olsam konfor öncelikliyse o fiyata f10 5.20i executive ya da e180 alırım. Fakat üçü arasında diyorsanız c180 amg koyu lacivert gece paketi tek geçerim.

Yorum

F10 verelim.
        3 seçenek arasında insignia gs a4 e oranla bir tık daha yumuşak gelmişti bana.2 araç arasında biniş süreleri arasında biraz zaman farkı var.O yüzden tam net değilim peşi sıra binmek gerekir yine de.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

F 10 çok yakıyor ve bulabildiğim araçlar km olarak yüksek ben max. 15.000 km de Bi araç düşünüyorum
          F30 Sport+

Yorum

Bu arada a5 güzel ama fiyat farkı çok fazla a4 ile
            F30 Sport+

Yorum

Gökhan yeni tasarım yeni vizyon dersen Insignia ama sen ikinci elininde kuvvetli olmasını istersin bu yüzden A4 al

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                Gökhan yeni tasarım yeni vizyon dersen Insignia ama sen ikinci elininde kuvvetli olmasını istersin bu yüzden A4 al
                Haklısın abi
                F30 Sport+

Yorum

Dış görünüş olarak A4'ün hiç bir artısı yok ama içi güzel. Güncel Audi a4 yerine eski kasa A5 bile çok daha güzel bence. A5'in yeni kasasını zaten konuşmaya gerek yok, çok havalı
                  ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Gökhan abi daha yeni audi sattın, farklı bir keyif için bence mercedes
                    34HZD10

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Halilzade View Post
                      Gökhan abi daha yeni audi sattın, farklı bir keyif için bence mercedes
                      Oda sert olur diye tereddüt ediyorum yoksa c serisi yakışıklı duruyor herkeste olsa bile☺️
                      F30 Sport+

Yorum

Bütçe ne kadar amirim.. 170 180 gibi ise bu üçü arasından c180 ilk tercih audi a4 en son insignia gs olur.. hatta passat 1.4 tsi higline act olabilir.. 200 üstüne çıkıyorsan. 5.20i a5 yada Arteon..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
                          Bütçe ne kadar amirim.. 170 180 gibi ise bu üçü arasından c180 ilk tercih audi a4 en son insignia gs olur.. hatta passat 1.4 tsi higline act olabilir.. 200 üstüne çıkıyorsan. 5.20i a5 yada Arteon..
                          GS olursa standart olmayacak ama flexi v.s olan donanım olacak. Yinede fikrin aynı mı?
                          F30 Sport+

Yorum

Yaa ben bu gs nin tipine bir türlü alışamadım donanım flexride iyi ama ne bilim.. gsi gibi bi modifiye olursa ancak göze hoş görünüyor.. konfor sessizlik tamamda performans olmayacakmı..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Performans kötü değil bence araç atik aslında..
                              F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                              X