Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MERSO E 180 mi BMW 520İ mi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• MERSO E 180 mi BMW 520İ mi?

Arkadaşlar slm.
    Kaç yıldır F/P araçları alıp binmekten sıkıldım. Yukarıdaki araçlardan 2014-2015 model bir tanesini alıp, birkaç ay hevesimi alana kadar binip satmak istiyorum. Tam burada kriterler şöyle değişiyor:

* Aldıktan 3-5 ay sonra satılık edince hangisinde daha az zarar ederim ya da amortiye satarım?
    * Hangi aracı beklemeden daha kolay satarım? Malum ikisi de benzinli araç.
    * Aynı temizlikte (km - bakım vs) iki araçtan hangisi daha az masraf çıkarır ve sanayide tamir bakım olanağı yüksektir? Bulunduğum şehirde ikisininde yetkili servisi yok.
    * Hangisinin tasarımı daha güzel ve albenisi yüksek?
    * İkisi de önceki kasa oluyor. İkisinde de hangi paketi almamı önerirsiniz?
    * Yeni kasa merso da 5 farklı sürüş fonksiyonu var. 2014-15 kasa merso-bmw de farklı sürüş fonk. var mı?
    Tşk.
    Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

O kasada kesinlikle 5 serisi derim. Mersonun o kasada içi çok demode tipi çok kötü motor aşırı yetersiz...
    F30 Sport+

Yorum

Değerli hocam,

-2.el aldığından ötürü bir zarar durumu yaşamazsın.Önemli olan alırken kazanmak.
      -ikisininde piyasası iyi.Ancak gözlemlediğim F10 un satışı 2 tık daha hızlı.
      -İkiside kafa kafaya olur.Bildiğim kadarıyla 5.20i nin kronik bir azrızası yok.
      -Göreceli tabi ancak ben F10 un tasarımını daha güncel ve spor buluyorum.
      -F10 da Execituve M daha evladır olmadı M sport olmadı premium almanı tavsiye ederim.
      -comfort,spor ve eco var.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bmw daha şık eğer aksesuarlı (M Paket vs) olursa, ama bana işçilik ve malzeme kalitesi düşük gelmişti zamanında (2014-2015 yılı falandı) bindiğimde.
        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Gökhan_55 Forumlarda e180 daha konforlu olsa da 520i nin sürüş dinamikleri daha iyi diye yorumlar yapılmış.

kingdragon e180 nin malzeme kalite algısı daha yüksek galiba.

Insignia Umut, detaylı tavsiye ve bilgilendirmen için tşk. Birkaç hafta önce galeride araç bakarken tesadüfen e180 satmak isteyen bir arkadaşla galericinin konuşmasına denk geldim. 2015 boyasız 50 bin km. elite e180 e 140 bin lira verdi. Bana da bunu alırsam 160-165 bine satarım dedi.
          Bu aracın satışı çok mu zayıf ki piyasanın 20 bin altına satmak durumunda adam diye düşünmüştüm. Aslında marka algısı olarak e180 e daha yakındım. Fakat, yavaş yavaş 520i ye yaklaşıyorum.
          Son düzenleme: gezgin_insignia; 06.05.2018, 17:32.

Yorum

Galericiler 15-20 kar etmeden satmaz, bmw de olsa aynı şekilde kar etmeye çalışacaktır zaten, onu göz önüne almamak lazım
            ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Bmw iyidir temizini donanimlisini tercih et

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben de Mercedes malzeme kalitesi ve yalıtım açısından daha iyi diye duymuştum. Ama çoğunluk tarz, tasarım vb. açısından BMW'yi tercih ediyor, pazarda da 5.20i, E180'den çok daha fazla göze çarpıyor.

Bu araçları sahibinden denk getirebilirseniz çok iyi rakama alınabilir.

Yorum

Aynı model-paket-km iki m sport için 150-175 bin fiyat verilmiş. İkisi de araç hatasız yazmış. Stabil bir piyasa yok gibi. Makas bu kadar açık olur mu? Forumlarda en baz donanıma aksesuar ekleyip full diye satanlardan bahsediliyor. Aynı elegance insigniaya flex tuşu takıp satanlar gibi. Paket özellikleri hakkında pek bilgi sahibi olduğum bir araçta değil açıkçası. Acele etmeden önce şu paket özelliklerini öğrenmek lazım.
                  İncelediğim kadarıyla;
                  Eli yüzü düzgün Premium paket 165
                  M sport paket 190 bine alınabilir. M paket bu fiyat farkına değer mi, farkı ne araştırayım.

Yorum

Kesinlikle fren ve yol tutus harici bmw acik ara onde ve daha konforlu f10 kasanin konforu yeni kasa e serisinde yok o derece soyleyebilirim
                    e180 biraz daha uygundur ikinci elde ama f10 daha iyidir 2015 e kadar premium olan paketleri
                    maximum 180 bine kadar alin 2014-160/170 civari alinir m
                    paket isterseniz ustune 10 a bin tl daha koyun hakkinizda hayirlisi olsun
                    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Yeni e kasa çıktığından beri eski kasanın albenisi kalmadı bence de, yeni kasa e 180 in hem iç hem de dış tasarımı çok daha başarılı. Ama bmw de durum farklı, hala f10 kasanın cazibesi devam ediyor. Benim de tavsiyem f10 kasa bmw almanız..
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

kdristnbl , Seyyah tavsiyeleriniz için tşk.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...62723992/detay

Şöyle iki araç buldum. Bunlardan birini düşünüyorum. İkisi de M sport paket mi? Bunlari kaca alirsak uygun fiyatli almis olurum?
                        BMW / 5 Serisi / 520i / M Sport / BORSAN ÇIKIŞLI HATA BOYA HASAR KAYDI YOK 65BİN İÇ DIŞ ORJİNAL M sahibinden.comda - 558260201
                        Son düzenleme: gezgin_insignia; 08.05.2018, 16:59.

Yorum

74 binde olan m paket değil.
                          F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55 View Post
                            74 binde olan m paket değil.
                            Çok teşekkürler. hayırlısıyla hile hurdaya düşmeden halletseydik.

Yorum

İşleniyor...
                            X