Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Benzin tv yeni insignia test.....

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Benzin tv yeni insignia test.....

https://youtu.be/jlsbM92HceY

Ben bu incelemeyi de beğenmedim. Nedense sürekli övülsün istiyorum yeni insignia.

Ayrıca incelemelerde araçlar dolu değil sanırım. Flexride olmalı ki araçlarda inceleyen insigniaya bindiğini anlasın.

Yorum

Güzel bir anlatım olmuş 1.5 motorda iddalılar hep beraber göreceğiz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Aslında bende 1.5 motoru merak ediyorum...

Yorum

başka bir videoda koyu kırmızı 20 jantlısını izledim gerçekten güzel görünüyordu....
          F30 Sport+

Yorum

Anlatım çok başarılı. Farkları güzel bir anlatımla ön plana çıkartılmış.Motor seçenekleri hayal kırıklığı yaratsa da 1.5 in performansını görmek lazım.
            https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Benim anlamadığı neden hala kapılardaki kilit eski broadwaylar gibi ya. 2017 artık çoğu arabada gizli. ben sadece bunu opelde görüyorum.

Yorum

Head up oldukça güzel görünüyor.
                Yalnız bu araca güzel bir jant seçeneği koymamışlar.20 inç güzel bir janta benziyor ama o da 20 inç olduğundan güzel zaten.
                http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                2.0 CDTI
                Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Jant sıkıntı..Yan aynalarda sinyal olmaması sıkıntı...Gerçi bunlar halledilebilinecek şeyler ama fabrika çıkışlı olması daha iyi olurdu...

Yorum

En iyi görünen renk kırmızı gibi, diğerleri pek iddialı durmuyor.
                    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Güncel kasa da iyi durmasa bile (Bence yakışmıyor),yeni kasaya da kırmızı gerçekten iyi yakışmış...

Yorum

1.6 motor 180 hp den sonra, 1.5 motora göre 170 hp vermesi aslında pek hoş gelmedi bana. piyasada 1.5 180 hp mazdanın aracı var. Fakat ben tam tersini bekliyordum. 1,6 ve 200 hp vs. Vergi avantajı olarak iyi fakat beklentim, 1.6 motor için hp ve tork yükseltmesi iyi olurdu. Bunu 2.0 motorda 247 hp ile yapmış fakat oda TR de olmayacak belki özel sipariş.
                        Ergün GÜRBÜZ

Yorum

İşleniyor...
                        X