Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Porsche Panamera GTS

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Porsche Panamera GTS

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=_KjAUFoN8QA

Yarış pilotlarının araçtan aldığı keyfi izlemek çok hoş...

Porsche, hayranı olmamakla birlikte her zaman saygı duyduğum bir marka...
    Panamera da bayıldığım bir otomobil değil, ama bu yeni GTS modeli ön tampon ve far tasarımındaki ufak farklılıklarla çok çekici bir makina haline gelmiş...
    430 hp güç ve 520 nm tork üreten 4.8 litrelik atmosferik V8 motordan bahsetmeden geçmek de olmaz...
    Porsche'nin turbo tercih etmemesini çok takdir ettim, bir de şanzıman manuel olsaydı tadından yenmezdi

Ynt: Porsche Panamera GTS

Paylaşım için teşekkürler Serdar hocam

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Porsche'yi bende sevmem fakat teknoloji konusunda çok iyiler atmosferik olsun turbo olsun küçük hacimlerden yüksek güçler çıkartıyorlar panamera da fena bir araç değil fakat tip bozuklukları mevcut sekilsiz bir araç ama saygı duymak gerek nitekim gts de gercekten takdiri hakediyor bir de yeni çıkan 911 gt3 4.0 fena bir araç 4.0 litre atmosferik boxer 6 500 bg gibi çok yüksek bir güç, litre basına 125 bg belki de litre basına en yüksek atmosferik gücü bu araç çıkartıyor olabilir...

Yorum

Tipini tartisamam zevk meselesi ama
        Porsa laf yok gercek Dunya nin 2.en hizlisi
        911 turbo S PDK
        Panarema ise ticari kaygilarda
        Kapitalist duzenin zirvesi bir model
        Ama bana da uymaz o ayri

Yorum

Abi 911 turbo pdk hangi konuda en hızlı 2. ki? 0-100 desen 3.2 Sn ondan çok hizlilar var, son hiz dersen kesinlikle daha hizlilar var... Panameraya gelene kadar sececeğim çok coupe tarzı sedan var; 1. CLS 2. maserati quattroporte 3. Audi A7 4. Aston Rapide ancak 5. Olur benim için... Tabi bu kişisel görüşüm fakat cls den sonra bu saydıklarım arasında piyasada en çok panamera var o ayrı ama ben şunları etken olarak görüyorum; audi a7 piyasaya yeni çıktı eminim yakında çok yaygınlaşacak dizeli var cunku panamera dizel seçeneğinden kurtarıyor bence piyasayı bir de maserati ve astona göre uygun fiyata ve vergi avantajına sahip... O seviyedeki insanlar da bunlara bakıyor cok enteresan ya hiç benzinli cls, e serisi, s serisi görmedim diyebilirim ya insanlar o araçlarla bile ekonomi pesinde...

Yorum

launch kontrol olayı çok güzel
            Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...e_superlatives
              güzel bilgiler var

ömer yakın tahminde bulunmuşsun 125.3 ps ile 458 italia birinci 125 hp ile gt3 ikinci

Yorum

Zaten Ferrari'yi gecmek bir Porsche için yakisik almazdi 458 italia ayrı bir dünya adam yapıyor arkadas ne kadar ff ile birçok kisinin gözünden düşseler de ff e 650 bin euroluk etiketi yerlestirebiliyor adam ama ff gercekten görüntüsü hariç çok başarılı bir araç evo da okudum aracın izlenimini viraj alışi motoru filan güzelmiş gercekten de ama yine de turboyu da yakistiramadim Ferrari'ye...

Yorum

ferrari gibi yolu tutan bir araç sanırım yoktur süspansiyon içindeki sıvıyı titreşim sensörlerinden gelen tepkiye göre 5 ms de ısıtıp soğutarak anlık süspansiyon ayarı yapıyor

Yorum

Hey yavrum heeey

Yorum

İşleniyor...
                    X