Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Audi A6 Avant 3.0 TDI Quattro S tronic

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Audi A6 Avant 3.0 TDI Quattro S tronic

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
    Orjinal yazı sahibi: Seyyah
    Orjinal yazı sahibi: emrezxr
    bence cok klas bi araba bülent abime yakır sw ci ya ondan ihihi
    1 İnsignia s.t +Micra karşılığı verirlerse hiç düşünmem alırım vallahi haha
    sende har cadın canım arabayı bülent abi
    tamam üste birde 5.000 tl...başka bişey veremem
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bu aracın almanya sitesine girdim ölçtüm biçtim 3.0 tdi quattro stronic 50.000 euro'ya geliyor.

Sonra opelin almanya sitesine girdim ölçtüm biçtim 2.0 dizel cosmo yaklasık 35 bin euro

Aradaki fark 15 bin euro gibi bir fark fakat canım memleketimde audi üçer beşer tane insignia alıcak etikete sahip çok zenginiz heralde ondan.
      2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HeIIus
        Bu aracın almanya sitesine girdim ölçtüm biçtim 3.0 tdi quattro stronic 50.000 euro'ya geliyor.

Sonra opelin almanya sitesine girdim ölçtüm biçtim 2.0 dizel cosmo yaklasık 35 bin euro

Aradaki fark 15 bin euro gibi bir fark fakat canım memleketimde audi üçer beşer tane insignia alıcak etikete sahip çok zenginiz heralde ondan.
        Almanya satış fiyatı 58.500 Euro fakat bu başlangıç fiyatı bir de S tronic bu araç onu da unutmamak lazım cosmo full bir araç neredeyse 35 bin bu araç boş sekilde 58500 bu araca ne ekstralar eklenir düşünmek lazım koltuk hafıza paketine bile yaklaşık 3000 Euro harcamak gerekebilir bir de ülkemizde %130 ÖTV ekleyelim görelim fiyatı

Yorum

kardesm valla harıka bır arabada okdar paran olursa o arabayı alırmısın bılmem nıssan skylıne fln alırsın gıbıme gelıyor

Yorum

Kendime bı skyline belki düşünürüm de evli olsam kesin bu aracı dusunurdum

Yorum

Gerek buna Fatih Hocam gecer bunu

Yorum

BMW 535d Audi A6 3.0tdi Mercedes E350cdi

Hacim 2993cc 2967cc 2987cc
                Güç 313 hp 245hp 265hp
                Tork 600Nm 500Nm 620Nm
                0-100 5.7s 6.1s 6.2s(6.7 4matic)

Ş.içi 6.7lt 7.2lt 7.7lt
                Ş.dışı 5.0lt 5.2lt 5.0lt

Ağırlık 1795kg 1795kg 1835kg

yukarıdakiler sedanlar için yorumları sizden de beklerim tamamen orjinal sitelerindeki bilgiler her ne kadar bmw yi çakal arabası desenizde adamlar KRALLL....
                ömer 313 hp bmw den audi hakkında 313 hp li bi bilgi yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                  Arkadaşlar sürekli audi testlerine giden bir kişi olarak şunu söyleyebilirim audi quattro hangi model olursa olsun hiçbir mercedesle bmw ile değişmem. Audi quattro kullandığım en kaliteli en iyi araç. Bu araca da hastayım. Tamam fiyatı gerçekten pahalı ama araç alacak olsam kesinlikle dört çeker audi alırım. Sonra özellikle kışın mercedese bmwye el sallarım... muhaha muhaha muhaha muhaha
                  quatro kraldı 20 sene önce
                  4matic yalan
                  durum ortada

http://www.youtube.com/watch?v=HvqQuC_8VrM
                  http://www.youtube.com/watch?v=EbMWq...eature=related

Yorum

Onatcim bu testlerde kullanan lastiklere bakman lazim. Ben de sana quattronun buz ustunde dik bir zeminde nasil kaltigini gosteren videolari hatirlatirm. Bu testlerin dogru lastiklerde yapildigina emin olmamiz lazim.

Yorum

herneyse iş sadece quatro xdrive 4matic değil şahsi fikrim bmw nin her alanda üstün olduğu (zevk ve beyeni tartışılmaz ancak teknik verilerle bmw 1 adım önde)

neyse biz bizim kaplana bakalım nasıl tutunuyor bildiğim bi iki güzel deneme
                      http://www.youtube.com/watch?v=eh8wIbGtn9k
                      http://www.youtube.com/watch?v=XVsSVOTa81I

Yorum

Sen gencsin bmwyi sevebilirsin. Ancak senin ozellikle son autocar sayilarini acip bakmani isterim. Audi porsche nasil m1 i dize getiriyor viraj degerlerinde suratte ve yol tutusta bir degerlendirmeni isterim. Bu arada a4 allroada digerlerinin xdriveini ve 4 maticini yan yana bile koyamazsin. O yuzden imkan olurda sana gercek siki bir quatroo kulandirablirsem sanirim butun fikirlerin degisr.

Yorum

Burda avant degil de allroad kiyaslanmaliydi bence. Allroad sinif otesi bir arac . Onun rakibi bir bmw veya mercedes yok.....

Yorum

313 bg a6 henüz Türkiyede yok yoksa bu araç var bunu dergide okudum dergi de yalan söylemez herhalde aynı motor gücüne sahip bir BMW de olabilir bunda bir sikinti yok ki...BMW ye de kimsenin çakal cukal arabası dediği yoktur ben bmwyi çok beğenmiyorum bu benim şahsi fikrim sende bmwyi beğeniyorsun ne var bunda ki? Audi yol tutus uzmanidir bunu herkes biliyor mercedes kalite konfor aracıdır, bu biraz şahsi biraz da genel gecer bir kural markanın gecmisine de bakarsak mersonun kalitesi ortada geleneksel bir basarı bu merso için BMW de daha çevik daha agresif bir araç bu iki premiuma göre fakat su da bir gercek ki merso yaptıgı zaman en iyisini yapar... Bir kere amgler mlerden ve rslerden daha güçlü daha hızlı ve daha konforlu olduğu cogu otorite tarafından kabul edilir sl65 amg black edition yetişecek bir m veya bir rs yok piyasada tamam bu disiplinde BMW daha az yakıp daha hızlı olmuş olabilir ama a6 avant S tronic de avant kasası ile 5.5 Sn de yüze çıkıp ortalama 6.3 yakıyor...

Yorum

CLS; audi yeni A7 çıkardı da hafiften rakip olmaya çalıştı ama CLSnin başarısı yanında gölgede kalır... BMW ne çıkardı? 5 serisi gt... Neresinden bakarsan bak bişeye benzemez bir araba clsyi bırak a7 nin yanından geçmez metal tavanli roadsterler otobüsler kamyonlar cekiciler minibüsler mpvler Mercedes bunları yaptı en iyisi aday olmaya yaptı.... Konu çok saptı biliyorum fakat BMW belki 1-2 yerde mersoyu gecer fakat hep arkasında kalır... Audi mersoyu yakalar çünkü audi bu is için kafa patlatıyor vw audiye çok para yatırıyor ki iyisini yapsın diye...

Yorum

tamam peki ama umutmamak gerekirki 3 korna sonu üzülen bmw olmayacak

Yorum

İşleniyor...
                                X