Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Japon otomobil devi HONDA' da Türkiye' de BRC' yi seçti..‏

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Japon otomobil devi HONDA' da Türkiye' de BRC' yi seçti..‏

Hayırlı ugurlu olsun diyelim.

http://forum.donanimhaber.com/m_53717713/tm.htm

Ynt: Japon otomobil devi HONDA' da Türkiye' de BRC' yi seçti..‏

Gördüğüm lpg uyumlu en güzel motor hondada. Tabiki lpg nin markası kadar montajı da çok önemli.

Güzel bir anlaşma olmuş bence. Ama accord alsam direkt prins takarım.

Yorum

ben hala jopon motorlarının lpg ile uyumlu performanstan kaybetmeden sorunsuz çalışacağına inanmıyorum 2.4 accorduma gündelikte kullandığım için araştırmıştım bir ara olurmu acaba diye servislerden honda ustalarından tek duyduğum cevap buna tüp taktıracağın gün sattığın gün olsun demeleriydi...

Yorum

Ayrıca Civic için 1.6 dizel konuşuluyo forumlarda ne kadar dogrudur bilmiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          ben hala jopon motorlarının lpg ile uyumlu performanstan kaybetmeden sorunsuz çalışacağına inanmıyorum 2.4 accorduma gündelikte kullandığım için araştırmıştım bir ara olurmu acaba diye servislerden honda ustalarından tek duyduğum cevap buna tüp taktıracağın gün sattığın gün olsun demeleriydi...
          Sorma Emre,benim şirket aracımda civic otomatik.Üzerinde daha önceden takılmış Atiker sıralı sistem var.Birkaç gün önce denedim,gazı doldurdum,iki üç gün sorun yoktu.Şimdi felaket tekleme yapıyor.3 gündür bi sürü ayar yaptılar düzelmedi.Bakalım bugünde gideceğim ne olacak dknow
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
            Sorma Emre,benim şirket aracımda civic otomatik.Üzerinde daha önceden takılmış Atiker sıralı sistem var.Birkaç gün önce denedim,gazı doldurdum,iki üç gün sorun yoktu.Şimdi felaket tekleme yapıyor.3 gündür bi sürü ayar yaptılar düzelmedi.Bakalım bugünde gideceğim ne olacak dknow
            Abi japaon motor teknolojisine tüp olmaz en azından bugüne kadar üretilen motorlar için sonrasını bilmiyorum bizde ki en son honda 2010 model 11-12 nasıldır bilmiyorum...

Yorum

Arkadaşlar benim aracım 2012 civic malum insigniadan ağzım yanınca onu almak zorunda kalmıştım bayiden BRC LPG kiti ile çıktı gayet te iyi şu anda bu lpg anlaşmaları için honda türkiye ile görüştüm adamlar diyorki tamam biz anlaşma yaptık ama henüz bayilerimizle ilgili işlemleri gerçekleştiremedik ve henüz montaja başlamadık başladığımızda da bayiden alınan sıfır arabalara takacağız ve onlar 6 (altı) yıl garantili olacak diyor diğerleri yani sen arabanı almışsın lpg taktırmaya geldin garantisini devam ettirmiyoruz diyor. benim bayide dediki arabanıza lpg taktık 6 yıl 3 yıla düştü ama herhangi bir bayi sizin garantinizi saymıyoruz derse bize söyleyin ya biz alırız arabanızı ya da oradan biz görüşür bir bayiye yönlendiririz dediler... durum bundan ibaret.
              2012 HONDA CIVIC PREMIUM

Yorum

Valla kuzenlerin 2003 civicleri vardı o gün karakolda gördüğün full depoyu yazın 70 e dolduruyorduk şehir içi 410 km yol yapıyorduk. Keza ş.dışı da pek bir bir farkı yoktu. çok çok çok ekonomikti. Hiç bir de ağrıza vermedi.

LPG işi tamamen marka ve bnm için en önemlisi işçiliği. Onlarınkini takan usta işçilik çok önemli bu işte dedi. atiker 2 saatte takıp müşteriye teslim ediyor. Onlar taktirdiğinda 1 gün uğraştılar.. Kaç sene de kulalndılar ne hata ne sorun ne bir ağrıza. doldurdu doldurdu gezdi valla. 170 kuruş yakıyordu...

Hondası olan çoğu arkadaşımın da çok ekonomik. Elbet Performans düşüyor ama ben tüp takılıp da performansı düşmeyen araç grmedim zaten..
                Onu sana diyen usta da biraz halt etmiş bence

Yorum

İşleniyor...
                X