Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni 3 Serisi ...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni 3 Serisi ...

Asagidaki linkten kisa bilgi alabiliriz
    Yeni vergilerden sonra
    Turbo beslemeli 318 (1.6 lt 170 hp) gozume kestirdim
    Ama en az bir sene var

Ha bi de o zamana vergiler ne olur bilemem

http://i-motoring.com/iste-yeni-bmw-3-serisi

Ynt: Yeni 3 Serisi ...

çok şık duruyor, 5 kasanın çizgileri üzerinde, bmw kendini oldukça gelişirdi son yıllarda, özellikle yeni 5 kasasıyla atak yaptı, yeni 3 kasanında şimdiden çok tutulacağı belli, hele birde 1.6 hacimli dizel 160-170 hp bi motor üretirse tek geçilebilir...

Yorum

Hasan aynen oyle
      Kucuk 5 gibi gorunuyor
      Kucuk dizel icin emisyonlar zorlamadikca
      BMW bir harekete gecmez
      Zaten 316d diye gucsuz bir 2.0 dizelleri de var
      Ama 328 simdiden hayal ediyorum

Yorum

çok güzel olmuş

Yorum

nisan mayıs gibi gelecek miş

Yorum

mevcut versiyona göre 10.000 euro daha pahalı olacak (borusan)

Yorum

güzel olmuş

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

bmw var mı ötesi

Yorum

detaylar burda arkadaslar motorlar harıka yanına yaklasamayız hıc artık volkan abıyle emre abı artık ugrasır

http://www.otomobildunyam.com/yeni-b...-fotograflari/ motor seceneklerı

Yorum

acıklamalar arkadaslar

İlk etapta piyasaya sürülen 4 motor seçeneğinin tamamı turbo beslemeli olan aracın benzinli seçeneklerinden 328i’de görev yapan 2 litre hacimli ünite 245 beygir güç, 350 Nm tork üretebiliyor. 0′dan 100 km/s sürate 5.9 saniyede ulaşabilen aracın maksimum sürati 250 km/s’te elektronik olarak sınırlandırılırken ortalama yakıt tüketim değeri manuel şanzımanla 6.4, otomatikleyse de 6.3 litre/100 km olarak veriliyor.
                    Şimdilik ailenin en güçlü modeli olan 330i’de bulunan 3 litre hacimli motor 306 beygir güç, 400 Nm tork üretebiliyor. 0′dan 100 km/s sürate 5.5 saniyede ulaşabilen aracın ortalama yakıt tüketim değeri manuel şanzımanla 7.9, otomatikleyse de 7.2 litre/100 km olarak açıklandı.
                    Ülkemizde şimdiye kadar satış listelerinin üst kısımlarınde yer alan 320d yine 184 beygir güç ve 380 Nm tork üretebiliyor. 0′dan 100 km/s sürate 7.5 saniyede ulaşabilen aracın maksimum sürati 235 km/s olarak açıklanırken ortalama yakıt tüketim değeri 4.5 litre/100 km olarak açıklanıyor.
                    Son olarak aynı 2 litre hacimli turbo Diesel motorun daha da tutumlu hale getirilen modeli olan 320d EfficientDynamics’i tanıtan BMW, 163 beygir güç, 380 Nm tork üretebilen bu aracı, sürtünmeleri optimize edilmiş parçalar ve daha iyi bir aerodinamik yapıyla sunuyor. 0′dan 100 km/s sürate 8 saniyede ulaşabilen otomobilin maksimum sürati 230 km/s olarak açıklanırken ortalama yakıt tüketim değeri 4.1 litre/100 km.
                    Tamamı 6 ileri vitesli manuel şanzımanla alınabilen araçlarda, bu sınıfta ilk defa sunulan 8 ileri vitesli otomatik şanzıman da tercih edilebiliyor. Start-Stop sistemini bütün modellerde standart olarak sunacak olan BMW, 320d’yi Almanya’da 35.350, 335i’yiyse 43.600 Euro’dan başlayan fiyatlarla satacak

Yorum

Bayideki arkadaşımdan Türkiye pazarı için 315 d 150 hp araç geleceğini duydum. Ama daha zamanı var dedi ilk önce benzinli versiyonlar gelecekmiş.

Yorum

Valla kucuk dizel de olursa mercedes ve audi kePenk ndirir
                        İki foto gonderiyorum iphonedan

Acayip yanliyor arac fotosunda bile

Yorum

Allah nasip ederse insigniadan sonraki arabam bu kasa olacak...Çok güzel yapmış adamlar.

Yorum

BMW’nin ana pazarlarda hiç sunmadığı, Türkiye gibi gelir seviyesi daha düşük pazarlar için yaygın olarak kullandığı 1.6 litrelik motor seçeneğiyse ilk aşamada 3 Serisi motor gamında yer bulmayacak. ulke olarak nerelerde oldugumuzu anlatan yegane bir soz Siyasilerimizin bizim yasadigimiz hayati bize kul kedisi masali gibi anlattiklari gercegini ortaya seren bir soz...
                            '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
                            '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

1.6 lt dizel motor kesinlesmis mi yani simdi bmw de

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

İşleniyor...
                              X