Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Golf 1.6 TDI 105 PS Tiptr. DSG

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Golf 1.6 TDI 105 PS Tiptr. DSG

merhabalar. vw golf maceramı sizlerle paylaşmak istedim.
    2 gündür 1.6 TDI 105 PS Tiptr. DSG şanzımanlı Golf sürme fırsatım oldu. Araba kalkışta çok iyi. Beygir gücüne göre Gayet güzel hızlanıyor. İçi biraz dar (belki de ben cok iyi sığamadım ). Ama mükemmel olan birşeyi varsa o da şanzumanı. Araba vites değiştirirken hiç hissetmiyorsunuz. Spor moda aldığınızda nerdeyse redline a kadar devir yükseliyor ondan sonra üst vitese atıyor. En güzeli ise sisteme istediğiniz anda müdahale edebiliyorsunuz. Direksiyonda 2 tane kulakçık var. Hemen vites yükseltip düşürebiliyorsunuz. Kulakçıklarla vites değişimini biraktıgınızda sistem tekrar devreye giriyor ve kendi vites değiştiriyor. Bu özelliklerini çok begendim. Bizim insignialarda bu şanzuman olsa arabamız hakkaten daha manyak olur.

Ynt: Golf 1.6 TDI 105 PS Tiptr. DSG

dsg ve edc yi konuşmaya dahi gerek yok ama ben nedense hızlanmasını öyle ahım şahım beğenmedim...
    F30 Sport+

Yorum

arabada 5 kişi idik ve o beygir gücüne göre hızlanması iyi gibime geldi.

Yorum

ben gözümde büyütmüş olabilirim ama 250 tork olunca bi yaslar diye düşünmüştüm olmadı 1.9 105 hp tdı bile çok daha yaslıyordu geriye
        F30 Sport+

Yorum

Golf bir stil. apayrı bir dünya. VW Golf ile kendine apayrı bir sınıf oluşturuyor.
          Ama ben nedense pek alışamadım o arabaya.
          HB arabalar gayet güzel ama bu yaşımda sedan arabaya binmeyi daha çok seviyorum
          Beyaz tutkudur.

Yorum

ww nin araçları güzeldir birde chip yaptırmak lazım

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

İşleniyor...
            X