Duyuru

Collapse
No announcement yet.

vw caddy

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• vw caddy

arkadaşlar aranızda vw caddy sahibi var mı araba hakkında neler dersiniz hafif ticari segmentten hangisini önerirsiniz

Ynt: vw caddy

vw caddy segmentinin lideri bence, mantıklı seçim

Yorum

Konu ile ilgili detaylı bilgi ve icerik forumda mevcut sizi yeterince tatmin edecektir...

Yorum

caady harıka bır arac dusunmenıze bıle gerek yok
        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

o sınıfta araç alacak olsam tabiki kedi derim diğerlerinde tip yok kediye ne yapsan gider birde o tarafı var gümüş gri beyaz renkler tutulan renkler şimdiden hayırlı olsun 1.6 tdi de çıktı şimdi

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
            o sınıfta araç alacak olsam tabiki kedi derim diğerlerinde tip yok kediye ne yapsan gider birde o tarafı var gümüş gri beyaz renkler tutulan renkler şimdiden hayırlı olsun 1.6 tdi de çıktı şimdi
            tipmi yok ayıp oluyo blink blink

Yorum

pardon )

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

yakın arkadaşımda 2008 VW Cady var ve uzun yolda yaptım o araçla, şehir içi de çok kullandım.. gerçekten hafif ticarilar arasındaki çok kaliteli gayet performanslı sağlam bi araç.. ben ilk kez Cady kullandım o da bu bahsettiğim araçtı.. gerçekten ivmelenmesi falan gayet başarılı buldum, 1.9 TDI 105 HP motor var motor hacminden olsa gerek özellikle 3. 4. vitesleri mükemmel hızlandırıyo aracı
                1.6 TDI test ettim, o da fena değildi performans anlamında ama napsan da 1.9 TDI gibi olamaz ya.. motor gücü aynı ama hacim düşük olduğundan yeni Cady beni 1.9 gibi etkilemedi o anlamda
                ama vergi açısından bakarsak 1.6 TDI 105 HP motor da iyi bi seçenek..

kısacası Cady hafif ticari de gerçekten kaliteli bir araç.. kullandığım için daha iyi biliyorum ve düşünüyosanız ben tavsiye ederim, konforu performansı sürüş keyfi gayet yeterli ve iyi sürücü koltuğuna oturduğunuz an sanki diğer araçlara göre yüksektesiniz gibi..

ha birde, beni etkileyen bir diğer yanı ise, ses siistemi oldu.. gerçekten ses kalitesi iyi.. uzun yolda da rahat bi kullanımı var ve ben uzun yolda 90 la gittim nasıl gittiğinizi bile anlamıyosunuz, ve araç 100 km ye 5.3 lt yaktı bir depoyla şehir içi 820-830 km rahat yapabiliyor .. uzun yolu da siz düşünün ..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

1.9 tdi lar turbo patlatıyormuş ama yine de ona da dikkat
                  Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                  Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                  VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

abi ticarilerde vergi kavramı yok diye biliyorum ben :S

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                      1.9 tdi lar turbo patlatıyormuş ama yine de ona da dikkat
                      +1 kronik

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                        abi ticarilerde vergi kavramı yok diye biliyorum ben :S
                        valla Ömer kardeşim inan bende ticarilerde vergi olayı nasıl oluyo bilmiyorum.. yanlış bi bilgi verdiysem özrüm kabul ola.. ben bizim binek araçlardaki gibi vergilendirmede motor hacminin ticarilerde de ön planda olduğunu sanarak öngörüde bulundum.. ama eğer yanlışım varsa düzeltiyorum, kusura bakmayın bu konuda.. angle

Yorum

ben baktım 1500cc den 3500cc ye kadar bir sınıf açmışlar bu da demek oluyor ki 1.6 da olsa 1.9 da olsa sorun yok kamyon kamyonet geçiyor zaten değil mi bu? bu aracı binek ruhsatla alabiliyor muyuz?

Yorum

ben baktım 1500cc den 3500cc ye kadar bir sınıf açmışlar bu da demek oluyor ki 1.6 da olsa 1.9 da olsa sorun yok kamyon kamyonet geçiyor zaten değil mi bu? bu aracı binek ruhsatla alabiliyor muyuz?
                            o halde vergi konusunda yanlış bilgi verdiğim için tekrar kusura bakmayın..

yok öyle olmuyo sanırım Ömer.. binek ruhsatla alınmıyo..

Yorum

Ruhsatta kamyonet geçtiği için binek olarak tescil etmiyorlar bu araçları birde her sene muayene istiyorlar....

Yorum

İşleniyor...
                              X