Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arkadaşlar siz hangisini dersiniz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• arkadaşlar siz hangisini dersiniz

polo, 207, corsa, fiesta, micra, arkadaşlar bu araçlardan hangisini önerirsiniz nedeni ile birlikte yazarmısınız

Ynt: arkadaşlar siz hangisini dersiniz

1.6 tdi+dsg ise Polo değise Corsa.
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

fiesta çok güzel ve çekici bir araç, donanımı da bayağı bir iyi, ve pejo motoru ile dizelleri çok ekonomik, corsa da çok tatlı bir araç ama ekonomi konusunda fiesta ya da 207'ye yetişebilir mi tartışılır, polo çok sıradan bir araç, soğuk bir araç bana göre ruhsuz, micra'yı da bir türlü sevemedim gitti

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
        fiesta çok güzel ve çekici bir araç, donanımı da bayağı bir iyi, ve pejo motoru ile dizelleri çok ekonomik, corsa da çok tatlı bir araç ama ekonomi konusunda fiesta ya da 207'ye yetişebilir mi tartışılır, polo çok sıradan bir araç, soğuk bir araç bana göre ruhsuz, micra'yı da bir türlü sevemedim gitti
        Çok güzel anlatmış durum aynen böyle Ben fiesta - 207 arasında motor,donanım,fiyat karşılaştırmasını yapmanızı tavsiye ederim.
        2016 w205 AMG

Yorum

Yaris forever haha haha haha haha haha Al otomatik bir yaris , bisiklet gibi bin yani o denli Ama ikinci elde geçerli bu önerim tabii ki .
          2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

polo dsg
            2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

polo
              F30 Sport+

Yorum

207 ve Micra'yı direk eler,
                Polo, Corsa, Fiesta arasında değerlendirme yapardım ben olsam

ama bizim önerimizden çok sizin ne istediğiniz önemli, öncelikler nedir mesela?
                InsigniaTEAM

Yorum

size 2006 corsa 1.3 70 bg dizel easytronic verelim, bizim arkadaş satıyor, araç 75 binde ve kazasız, ama lokal boyaları var, rengi de siyah çok temiz araç tek bir kişi, bayan kullanmıştır aracı

Yorum

polo tabikisi

Yorum

Fiesta

Yorum

Ben kesinlikle micra derim...O sınıfta ESP ve perde hava yastığının standart olduğu tek araç...Donanım ve fiyat avantajıda cabası.
                        2010 1.6 T Cosmo Karbon siyah + flexiride + dvd800 navi + ergo deri ısıtma-soğutma + sunroof + 19" jant + infinity ses sistemi + OPC line

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Avalon
                          Ben kesinlikle micra derim...O sınıfta ESP ve perde hava yastığının standart olduğu tek araç...Donanım ve fiyat avantajıda cabası.
                          kullanımı da rezalet
                          ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                          ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Arkadaslar ben fayda kalite endeksine gore degerlendirme yapar ve fiesta ile corsa arasind kalirdim.ancak fiestanin arkasi cok dar ve corsanin son color edition modelinde hersey var ve yeni jantlariyla anormal şık.o yuzden corsa. Polo gereksiz pahali ve bos. 3 nesil once ici nasilsa hala ayni.bazinda benim biligim yol bilgisayari bile yok.pegueot ise alt yspi acsindan yuruyen ve elektrik acsindan cok sorunlu.micrayi klasmana bile sokmam tam bir bayan arabasi ve cok bicimsiz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Avalon
                              Donanım olarak Micra güzel,ama gitmiyor namussuz be
                              Ama tam bir bayan arabası bunuda belirteyim.Eşim başımın etini yemişti illede Micra diye Aldık sonunda tabiki
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                              X