Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia konusu geçtiği için bir bakın derim!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İnsignia konusu geçtiği için bir bakın derim!

Dünyada kiriz var deniliyor paranla araba alamıyorsun Avrupa çatırdıyor ama gel gör ki Türkiye ye araba gönderemiyor bencede burda doğuşun Ali cengiz oyunu var diye düşünüyorum marka değerlerini korumak ve rekabet varmışcasına olmayan aracı satarak fiyat artırıyorlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Dünyada kiriz var deniliyor paranla araba alamıyorsun Avrupa çatırdıyor ama gel gör ki Türkiye ye araba gönderemiyor bencede burda doğuşun Ali cengiz oyunu var diye düşünüyorum marka değerlerini korumak ve rekabet varmışcasına olmayan aracı satarak fiyat artırıyorlar.
      Fatih bey, görüşünüze aynen katıldığımı belirtmek istiyorum.

Yorum

Yaklaşık 5-6 ay önce E-5 Avcılar üzerinde giderken yanımdan bir Passat geçti...
        Arka camını komple kaplamış şekilde bizim sticker lardan daha büyük puntoyla bir yazı vardı.
        Aynen söyle yazıyordu:

****VW'e GUVENMEYIN YALAN OLURSUNUZ*****

Kendi kullanıcısı bunu düşünüyorsa biz ne diyelim????

Yorum

SIRA FALAN YOK.OPEL BAYİLERİ DOLU DOLU.VW GİTTİM REKOR OTOM.SIRA FALAN YOK

Yorum

Kısaca.............Pirelliiiiiiiiiiii
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

Allah Allah ilginç vallahi hayır bide güzel bı araba olsa anlayacağım arkadaşımda dizel düz vitesi var sesi çok alıyor ve çakma a4 gibi duruyor. Passat ondan da beter ama millet bu kadar bekliyor Allah akıl fikir sonrada sabır versin ne diyelim

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
              Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

İşleniyor...
              X