Duyuru

Collapse
No announcement yet.

F1 Türkiye GP

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• F1 Türkiye GP

bu sene de izlemeye gidenler var mı? büyük ihtimalle son yarış olacak gibi. gelişmeleri takip etmedim ama bizimkilerin hiç sözleşmeyi uzatma gibi çabası yok sanırım.
    yanlız birşeye çok güldüm. piste yarış getirmiyorlar, adam gibi bir ücrete kiralamıyorlar, sonrada yılda 1 kez kullanılıyor diye gereksiz görüyorlar pisti.. fuar alanına dönüştüreceklermiş....

Yarış - 15:00'da TRT Spor kanalında
    InsigniaTEAM

Ynt: F1 Türkiye GP

Ben ordaydım.Her sene olduğu gibi sıralama turları ve GP2 ilk yarışını 8. virajda (nam-ı değer Osmanlı Tokadı ) seyrettim. Oldukça da keyif aldım. Etkinliklerde oldukça güzeldi.Lastik değiştirme yarışması ve simulatörde kendimi denedim ihihi. Havada çok güzeldi dolu dolu bir yarış haftasonu olacak gibi...

Eğer seneye takvimden çıkarırlarsa çok üzücü olur.Böyle bir piste sahip olupta doğru dürüst tanıtımı yapılmaması vs. ayıp diyorum başka bişey demiyorum.

Bu arada yarınki yarışa gelecek varsa ben yine 8. virajda olacağım.Haberleşelim....

Selamlar
    Beyaz 2011 Insignia 1,6T Cosmo, 19" jant, FlexRide, Sunroof, Ergonomik spor deri, Fly Audio Multimedia

Yorum

İşleniyor...
    X