Duyuru

Collapse
No announcement yet.

C180 1.8 CGI 7 G-tronic

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: C180 1.8 CGI 7 G-tronic

Orjinal yazı sahibi: corail
    .....
    Bu markalar tum dunyada ayni ragbeti goruyorsa Vardir dunyadakilerin de birbildigi
    Almanyada 320d 34.300 eu dan başlıyor.insignia160 hp dizel 32.000 eu
    Bu otomobiller bundan dolayı rağbet görüyor.Öyle Türkiyedeki gibi 15-20 bin eu fiyat farkı yok.

Yorum

Configurator fiyatlarina vergiler dahil mi? Hic bakmadim,bilmiyorum.
      Ama almanyada yasayan bir arkadasima gecen yil 45.000 euro ya e90 320d dedigimde cok iyi fiyat demisti..
      Almanya da tr paketi ya da baz paket diye bir kavram yok.. Bmw otomatik vites diye bir kavram da yok..
      Far,yagmur sensoru bile opsiyon ve ilave ediliyor diye biliyorum mesela..
      Ancak soyledigim gibi hicbir markanin configuratorunden fiyat ya da donanim bakmadim bugune kadar.. Duyduklarimi ya da okuduklarimi soyledim..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

2010 model sıfırdan beri bizde olan c180k'yı ankara şehir içinde 10 lt altına indiremedim, şanzımanı çok iyi değil vites geçişleri sarsıntılı, tiptronik özelliğinden bahsetmiyorum bile kolu sağa sola çektikten saniyeler sonra vites değişimi yapıyor araç, içi fena değil ancak kesinlikle mercedes markasına yakışmıyor, benim en beğendiğim nokta arabada çıt yok. tümsek, çukur, toprak arabanın içinde sağından solundan hiç ses gelmiyor. yenisini görüp inceleme şansım olmadı ancak c180k kesinlikle parasının ya da markasının arabası değil.

Yorum

Bugün c180 1800 156hp 7 vites avantgarde bır arabayı test ettım konyada mercedes bayıısınde. araç içi kalitesi bazı ufak detaylarda hakıkaten kalıtesı ortada dedım c sınıfı boyleyse dıgerlerı nasıl aracın hızlanmasını ben hıc begenmedım nıyeyse. c180 lerle gönül rahatlıgıyla kalkarım artık güvenle ama hızlandıkca bır acılıyor araba. vıtes degıstırdıgını hıssetmedım hıc ön kokpıt gostergeler multımedıa ekranı fılan cok hosuma gıttı koltukları hıc rahat gelmedı bana nıyeyse. panoramık sunroof vardı arabada bayagı açmıs arabayı. o yok bu yok su yok dedıklerının hepsı bızım arabalarda mevcut gittim bır kez daha kendımı kutladım ınsıgnıa ıcın. c180 o para verılıpde alınacak araba degıl bana gore. el frenı cok kamyoncu ısı ne oyle Allah askına yok pedala bas fılan. he son olarak şu suspansıyonlar hakıkaten basarılı geldı bana ya da artık arabanın malzeme kalıtesındenmı bozuk yollara bılerek gırdım zerre ses gelmedı bır orda hımm dedımde. genel görüş o paraya o araba alınmaz bence. ınsıgnıa> c180
          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
            Bugün c180 1800 156hp 7 vites avantgarde bır arabayı test ettım konyada mercedes bayıısınde. araç içi kalitesi bazı ufak detaylarda hakıkaten kalıtesı ortada dedım c sınıfı boyleyse dıgerlerı nasıl aracın hızlanmasını ben hıc begenmedım nıyeyse. c180 lerle gönül rahatlıgıyla kalkarım artık güvenle ama hızlandıkca bır acılıyor araba. vıtes degıstırdıgını hıssetmedım hıc ön kokpıt gostergeler multımedıa ekranı fılan cok hosuma gıttı koltukları hıc rahat gelmedı bana nıyeyse. panoramık sunroof vardı arabada bayagı açmıs arabayı. o yok bu yok su yok dedıklerının hepsı bızım arabalarda mevcut gittim bır kez daha kendımı kutladım ınsıgnıa ıcın. c180 o para verılıpde alınacak araba degıl bana gore. el frenı cok kamyoncu ısı ne oyle Allah askına yok pedala bas fılan. he son olarak şu suspansıyonlar hakıkaten basarılı geldı bana ya da artık arabanın malzeme kalıtesındenmı bozuk yollara bılerek gırdım zerre ses gelmedı bır orda hımm dedımde. genel görüş o paraya o araba alınmaz bence. ınsıgnıa> c180
            Gayet objektif bir yorum olmuş,teşekkürler Ömür..
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

http://i-motoring.com/mercedes-benz-...ncy-avantgarde

i-motoring sitesindeki incelemesi

Yorum

İşleniyor...
              X