Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seç Seçebilirsen :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Seç Seçebilirsen :)

Merhaba ArkadaşLar ,

6 Ay sonra araba almayı planlıyorum tabii ki sağlam bir destek var arkamda,
    Lakin uzun zamandır incelememe rağmen hala henüz bişeylere karar verebilmiş değilim..
    Önceleri Vw grubunda Ibiza Bocanegra düşünüyordum sonra Polo GTi çıkınca ona yöneldim
    Ama hala aklımın bir ucuda onda aynı zamandada Audi A1de, evet A1 onlara göre biraz daha cüzdan acıtacak
    Birde 185lik için Poloya göre yaklaşık 20bin Lira fark veriyorsun ve sizce bu fark a değer mi?
    Bi aralar Mazda Rx-8 düşündüm tam benlik bir araçtı Lakin o yakıta bünye dayanamaz deyip vazgeçtim..
    Corsa OPC , insgnia bunlarıda düşünmeden edemiyorum tabi mini cooper da var seçeneklerim arasında..
    Aslında Kalıplı yani coupe tarzı araçlardan hoşlansamda 45-60 bin arasındaki araçların çoğu hb ve oldukça küçük araçlar :S
    Evet şimdi gelelim soruma sizde benim gibi kaslı ve sportif tipli arabalardan hoşlansaydınız hangi aracı seçerdiniz?..
    Fiyat Aralığı 60bine kadar..

İnsignia düşündüklerim arasında en pahalı olanlardan vede aile yani babamda CDTİ 160Hp olduğundan pekte sıcak bakmıyorum değişiklik oLsun..

Polo GTi Şu an mantığıma en uygun gözüken araç bu diyebilirim..

Ibiza Bocanegra Dış tasarımı hoşuma giden bir araç ama dediğim gibi Polo varken zor gibi gözüküyor..

Corsa OPC OpeL ailesinden en çok düşündüğüm araç bana göre biraz ufak kalsada iş görür diye düşünüyorum ama Rakipleri de güçlü..

Audi A1 yine Vw grubundan bir araç ama bu araç içinde duygularım karışık..

Mini BMW üyesi Cooper s da iyi bir seçenek gibi gözüküyor özeLLikLe mükemmeL yol tutuşuyla gözümde rakiplerinden bir adım öne çıkıyor ama yine aklım soru işaretleriyle doLu?

Evet arkadaşLar siz oLsanız hangisini seçerdiniz ?..
    0
    Opel İnsignia 1.6T Cosmo
    0%
    0
    Opel Corsa OPC
    0%
    0
    Volkswagen Polo GTi
    0%
    0
    Seat Ibiza Bocanegra
    0%
    0
    Audi A1
    0%
    0
    Mini Cooper S
    0%
    0
    2011 İnsignia 2.0 CDTI 160HP Active Select + DVD800 Navi

Ynt: Seç Seçebilirsen

Toprağım bence 1.6turbo cosmo insignia al yada seat ıbıza he audı a1 çok iyi ama fiyatı biraz tuzlu çok iyi bi a1 36.000 37.000eurodan aşağıya değil bence 1.6turbo cosmo İNSİGNİA yeter...
    <1,6 Turbo Cosmo Beyaz,Dvd 800 Navi,Flexride,Sunroof,19'jant>

Yorum

Yaşına başına Corsa OPC gider kardeşim.
      [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Hepsi iyi de Insignia gibi oturaklı olmaz. Bütçe el veriyorsa A1 içlerinde en şık olanı bana göre. Yoksa da Corsa OPC.
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Power
          Yaşına başına Corsa OPC gider kardeşim.
          Abicim iyi hoş dedinde yaşım hakkında şunu söyleyebilirim bakma 17 gözükdüğüne
          1.86 boyunda 105 Kiloyum + olarakta yıllardır traş oluyoruz okul müsade vermiyor ufacık sakala biLe anlican yaşımdan baya büyük gösteriyorum Corsadan ve mini de en çok sıkıntı olacak şeyde bu gibime geliyor aracın içine sığamama

Bu arada aklıma trajikomik bi anım geldi hemen anlatayım : 15.5 yaşımdayın Ehliyetsiz Motorlu taşıt kullanmaktan Şikayet üzerine yakalandım vs vs Merkeze gittik Kimlik Dogrulaması falan yapcaklar tabii kimliğim yok yanımda demiştim polislere her neyse kimlik doğrulayacak kişi kimin kimliğini doğrulayacağını anlayamadı ve yanımda bulunan aracı yakalandığımız yerden karakola getiren 25 yaşlarındaki abiye soruyor evet TC nizi falan alalım yok dedim ben ehliyetsiz aracı kullanan benim yüzünde şaşkın bi ifadeyle söylediğiim bilgileri pc ye yazarak kimlik doğrulamamı yapıyordu ki en son yaşıma baktıgında hadi ordan be bu kadar küçük olamazsın Demişti

Dipnot inanması Zor ama Okuma yazma öğrenmeden Fiesta iLe araba kuLLanmayı öğrenmiş bi şahsiyetim 7 Yaşında anliyacağınız hayata biraz erken atıldım yaşamaya erken başladım da diyebiliriz

Bu arada yorumlarınız için teşekkürLer arkadaşLar..

Yorum

1.6T Cosmo Camlar FiLm Tavan Folyo Kaplama + olarak Flexi opsiyonu güzel oLur gibime geliyor ama buda bütçeyi zorLuyor..

Yorum

Şirket adına alırsan bütçeyi zorlamaz turgut kardeş
              <1,6 Turbo Cosmo Beyaz,Dvd 800 Navi,Flexride,Sunroof,19'jant>

Yorum

Tv de bazen denk geliyo kaç yaşındasın? 18 çüş nasıl onsekiz resmen 25-30 Örneğin Bursasporlu sercan yıldırım..Bi gün beyaz showa katılmıştı 90 doğumluyum dediğinde stüdyodaki kızlar "aaaa" ağızları açık kalmıştı resmen 30 yaşında

Araçlara gelince dış görünüm olarak bence bocanegra daha hırçın ve spor..polo fazlasıyla yuvarlak hatlara sahip ve bayan arabası olarak akıllara kazınmış bi araba gören bi çok insan gti nedir bilmez bile

Yorum

Geçen hafta otohaber almıştım açmayı unutmuşum az önce bir göz gezdirdim. A1 in en güçlü modelini (1.4 TFSI 185 HP 7-DSG) Doğuş Otomotiv 31 bin eurodan satacakmış.

Yorum

Yapına göre Insignia. Yaşına göre A1 derim. Biraz daha sportif birşey arıyor olsaydım Polo Gti'da düşünürdüm. Ama başta dediğim gibi bu ufak araçların mutlaka bir test sürüşüne çık. Bunaltabilir seni bu araçlar. Daha da büyürsün sen.

Şimdi Hasan kardeşimin yazdığını gördüm. Ağer A1 dsg 185hp bu fiyata satıyorsa ve sığıyorsan hiç başkasını düşünme.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

walla o kadar para werılıp polo corsa ıbızaya bınmek pek mantıklı dııl ne olursa olsun hatta ıstersen ucsun
                      1 dusuk sınıf 2 prestıjı olan arabalar dııl ben gene gıder ınsıgnıa alırım bunların ıcınden , gönul ıstıo tamam hızlı ucarım ben bunla gıbı dusunuo ınsan ama işte mantık olmaz dıo

Prestıjı derken arabalara lafım yok tabıde polo gtı oldugunu dısardan pek fazla kımse anlamaz veya corsa opc oldugunu, neyın var dedıklerınde ınsgnıa demek daha hos

Yorum

Orjinal yazı sahibi: toltun
                        walla o kadar para werılıp polo corsa ıbızaya bınmek pek mantıklı dııl ne olursa olsun hatta ıstersen ucsun
                        1 dusuk sınıf 2 prestıjı olan arabalar dııl ben gene gıder ınsıgnıa alırım bunların ıcınden , gönul ıstıo tamam hızlı ucarım ben bunla gıbı dusunuo ınsan ama işte mantık olmaz dıo

Prestıjı derken arabalara lafım yok tabıde polo gtı oldugunu dısardan pek fazla kımse anlamaz veya corsa opc oldugunu, neyın var dedıklerınde ınsgnıa demek daha hos
                        0-100 6.9 saniye abi

Yorum

aynen öle delı bı makınada işte polo en nıhayetınde vede cok sertmıs suspansıonları gtı ların

Yorum

bende 1,87 - 100kiloyum, aynı bütçeyle kendime araba alacak olsam bunlar arasında Corsa OPC seçerdim.
                            yanlız sanki özellikle yapmış gibi Opel'lerin en kötü fotolarını eklemişsin

yeni Corsa OPC artık bu şekilde

zevkler tartışılmaz ama madem bize sordun, kendi zevkimize göre cevap verelim

Insignia - zaten babanda var, ilerde yaş 30'dan sonra da zaten 4 kapı konforlu araba almak zorundasın. ama 3 kapı hb yada 2 kapı coupe için son 8-10 yılın.
                            toltun prastij demiş ama bu yaşta araban ne sorusuna Insignia demek, insanın aklında ilk olarak babasının arabası havası uyandıracak yani (-)prestij

Polo GTI - önceki kasasını da çok severdim. bu kasa bu motora da yanlış hatırlamıyorsam 45.000 civarı fiyat yazmışlardı, birde OPC gibi spor görüntüsü olsa çok iyi seçenek ama tasarım eksik bence.

Ibiza - çok abuk subuk birşey bence. Alman otomobil dünyasının Fransız temsilcisi gibi... ben olsam bunların arasına koymazdım bile

Corsa OPC - motor süper, donanım süper, tasarım süper daha ne olsun

Audi A1 - yakında ele ayağa düşecek başka bir araç

Cooper S - ben olsam almazdım, herkeste var, bayanlarda da çok sayıda bir ayrıcalığı da yok, dönüp bakılmayan bir araba oldu artık.

bu yaşta kesinlikle Corsa OPC düşünürdüm ama önce Polo GTI canlı canlı inceleyip ona göre karar verirdim
                            InsigniaTEAM

Yorum

ınsıgnıanın prestıjı eksı olmaz ya duymasın arkadaslar

Yorum

İşleniyor...
                              X