Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Peugeot 508

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Peugeot 508

D sınıfında yeni bir rakibimiz daha oldu. Araç henüz ülkemize gelmedi ancak fiyatları falan açıklandı. Yine gösterişli duran ancak 20binde elimize almalık bir "PÖJO" modeli. Ülkemizde anlamsız şekilde yüksek satış rakamları yakalayan bu marka C sınıfı ve üzerinde iplenmiyor bildiğiniz gibi. Tıpkı kardeşi "RÖNO" gibi. Gerçi D sınıfında kötü araba kalmadı Hyundai bile neler çıkattırıyor Bakalım iddialı gibi duruyorda satışlarda sınıfın liderleri Passat ve Insignia yaklaşabilecekmi ? (: Ha bu arada, yan kapılar, camlar ve SWun arkası bildiğin Insignia.

Videolar ;

508 : http://www.youtube.com/watch?v=D1utdZ1_t3o

508 SW : http://www.youtube.com/watch?v=hzJOYWGn2Sw

İnceleyin ;

http://www.peugeot.com.tr/kesfet/508/sedan/

Fiyatlar ;

Access - 1.6 VTI 120 bg - Auto6R 53.000
    Access - 1.6 HDi 112 bg - 5 ileri man. 58.000
    Access - 1.6 e-HDi 112 bg Stop and Start - Auto6R 61.000
    Active - 1.6 THP 156 bg - 6 ileri man. 58.000
    Active - 1.6 THP 156 bg - 6 ileri otomatik 63.000
    Active - 1.6 e-HDi 112 bg Stop and Start - Auto6R 64.000
    Active - 2.0 HDi 163 bg - 6 ileri otomatik 77.000
    Allure - 1.6 THP 156 bg - 6 ileri otomatik 71.000
    Allure - 1.6 e-HDi 112 bg Stop and Start - Auto6R 73.000
    Allure - 2.0 HDi 163 bg - 6 ileri otomatik 85.000
    GT - 2.2 HDi 204 bg - 6 ileri otomatik 108.000
    [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Ynt: Peugeot 508

Güzel araba, kaliteli üretirlerse baya çok satar motor ve donanım yelpazesi geniş duruyor.
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Ben Auto show da detaylı incelemiştim bence harika bir araç ve 1.6 dizel 112 bg otomatik vites olması çok cezbedici şahsen düşünüyoruz almayı kesin bi gelsin de bu arada Mitsubishi Outlander 2.0 lt 4*2 71000 tlden satışta o da çok iyi bir model
      '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
      '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Çok güzel bir araç olmuş ben görünüşüne bayıldım
        Beyaz tutkudur.

Yorum

ön görünüm biraz kötü ama aracın içi koltukları çok hoş görünüyor.

Yorum

Seyyah bunu beğendi
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

başarılı angle

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

önden Audi TT ye benzettim özellikle vitesin arkası etrafı falanda çok benziyor.. direksiyon göstergeler falanda öyle )
                kısacası copy paste Audi iç mekan ihihi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

bence maserati quattroporte önden ve arkadan sadece üstünde oynanmış
                  '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
                  '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Yine 1.6 Hdi dan kazanır bu araba.407 gibi ilk çıktığından popüler olur ama sonra yüzü eskir ve dönüp bakmayız gibi geliyor bana.
                    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                    2.0 CDTI
                    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

herzamanki gibi karaktersiz Fransız işte bir zamanlar kendilerine özgü olan çirkinlikleri vardı, artık o karakteri de kaybetmişler ihihi
                      Murat'ında dediği gibi içi Audi'ye çok benziyor, dışı da panjur kısmı Audi, genel yapı Maserati (Sefirist +1)
                      arkası da oldukça çirkin. bagajı o kadar yükseltip ortada o kadar gereksiz yere krom çıta koymanın ne anlamı var ki
                      aslında Türkiye'de hiç iş görmeyecek bir araba ama dizelin yakıt tüketimleri Türk halkını kalbinden vuruyor

Annemin dayısı da Alman hayranı, zamanında Vectra B SW ve Vectra C sahibiydi, Alman hayranlığı devam etmesine rağmen artık hep Fransız alıyor. aldığı her Fransızda arabaya, servislere demediğini bırakmıyor, ama yine de alıyor Reno-Pejo karışık şuan 4. Fransız arabası.
                      araba gereksiz bir sürü sorun çıkarıyor, ama yakıt tüketimine önem verdiğinden dizel fransız kullanıyor hep. Samsun şehiriçinde gezerken anlık tüketimin 6'ya çıktığını görmedim
                      oğluyla bizim 1.6 Vectra'yla gezerken anlık tüketimi görünce sizin bilgisayar mı bozuk demişti ihihi o derece alışmışlar düşük tüketime.

koltuklar çok iddialı duruyor ama genel iç mekandan bir kalite beklentim yok açıkçası. gelsin inceleriz.
                      2.2 204hp dizele 108.000 vermek de ne mantıktır anlayamadım

heryerde GT donanımın fotoları var, bu biraz daha düşük donanım;

[img width=800]http://server9.autrado.de/autradogalerie/var/galerie/75790_1024.jpg[/img]
                      InsigniaTEAM

Yorum

Bence öyle yerden yere vurulup yabana atılacak bir araba gibi durmuyor.Sizin söylediklerinize pek katılamıcam çünki eniştemde 2005 yılından bu yana 407 2.0 HDI Sport var.Araç 163000 de ve hiç şikayetçi olup servise götürdüğünü görmedim.Yurtdışına çıktığında çoğu zaman araç bizde kalır 500-600km kullanmışımdır.Yakıt sarfiyatı çok güzel yalnızca biraz sert geliyor bana.Bakalım 508 nasıl olucak?Tek gözüme batan sizin de dediğiniz gibi bagaj kapağındaki çıta oldu.Fotoğraflar ile canlısı her zaman farklı olur.

"Active - 1.6 e-HDi 112 bg Stop and Start - Auto6R 64.000" Bana kalırsa bu aracın donanımını görmek lazım.Bence fiyat güzel üstelik Auto6R dediği şanzumanda bildiğim kadarıyla F1 vites bulunuyor.Chip uygulamasıyla İnsignia 2.0 CDTI Edition'a ciddi rakip olabilir belki de chip'e gerek bile kalmaz.Performansını görmek lazım
                        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Bu da SW modeli.Bence Sedan versiyonundan daha derli toplu olmuş

2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
                            Bu da SW modeli.Bence Sedan versiyonundan daha derli toplu olmuş
                            kesinlikle
                            InsigniaTEAM

Yorum

Sw modeli daha bir kral olmuş bayıldım ben bu araca
                              Beyaz tutkudur.

Yorum

İşleniyor...
                              X