Duyuru

Collapse
No announcement yet.

''Yeni Honda Civic'' test

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ''Yeni Honda Civic'' test

http://youtu.be/WUPOlGm4aRc

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Ynt: ''Yeni Honda Civic'' test

Sevemedim ben ama ortalık yıkılıyor bakalım

Yorum

Banada hiç sevimli gelmedi ön taraf tamamda arka hiç olmamış...

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Arka tasarmı bu japonlar başaramıyor. Bunların HB si de irençti.
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Bugün civic ve meganı incelemeye gittim.Civic dizel motor olmayışı ve arka tasarımının dışında ben beğendim.Kadran,ön konsol bence çok başarılı.Farlar ön tasarım canlı olarak daha albenili.Gelecek sene crv deki 1.6 160 hp motoru civice de koyacaklarmış.Fiyatı abartmazlarsa iyi satar bence.
          Megane da talismanı ölçeklenmiş hali.Opsiyon yüklenmiş bir megana 115000 yazmışlardı.
          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
          2.0 CDTI
          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bende uzaktan takip ediyordum. 1.5 174 hp nasıl olur diye bekliyordum ama yalan oldu. En üst paket 90 binlerde, dizel otomatik gelse 100'den falan başlar herhalde. Tasarım göreceli ama fiyatlar pek cazip değil. Üstüne az daha konup mis gibi İnsignia dizel alınır.
            Bir de bayağı negatif yorum okudum, belki HB daha kaliteli gelir. Japon arabalarına sempatim var ama, akıl var mantık var o paralara neler alınır.
            2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Geçen hafta test sürüşü yapmak için honda bayine gittim. İn cin top oynuyor, 1 tane araç yok. Araç satışı yok mu diye sordum. 2017 ocakta araçlar gelecek dediler. Dolayısıyla canlısını görüp test sürüşü yapamadan çıktım. Ekrandan gördüğüm kadarıyla tasarımı benim çok hoşuma gitti. Spor havası var. Vw ye geçtim. Yeni jetta ocakta geliyor mu dedim, bilmiyorlar.
              Donanım olarak confort pakette led farlarla jetta, muadil elegancede koltuk ısıtma,park freniyle civic öne çıkıyor. 2 sinden birini almaya niyetlendim. Sanırım son sözü tasarımlar söyleyecek.
              Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

2007-2008 civic ten başka görüntü, gerisi yalan..
                @Murat
                2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Motorsikletlerini kullanmış olduğumdan ve Honda motorsikletlerini sevmemden dolayı Honda'dan hep güzel işler bekliyorum arabada da. Ama hep hüsran.

- Öncelikle belirteyim yeni Civic şu an için ölü doğmuştur. Yeter artık Türk tüketicisini aptal yerine koydukları. Yeni kasayla yine 1.6 atmosferik 125bg lpgli + 5 ileri eski tip tam otomatik şanzımanla bu aracı 90 bin TL seviyesinden pazarlıyorlar. Olmaz. Nerede 1.5 Turbo motor, nerede ZF9 şanzıman? Bu geberik araç yine peynir ekmek gibi satacaktır orası ayrı.

- Civic Sedan'lar biliyorsunuz burada üretiliyor. Aracı oldukça iyi bir fiyata pazarlayıp satmalarına rağmen fabrikada artık nereden maliyet kurtaracaklarını şaşırmış durumdalar. Kağıt gibi bir kaporta, sıfır yalıtım. Bagaj kapağında keçe yok Ayıptır. Linea'da bile yok bu muamele.

- Gelelim malzeme kalitesine. Yahu kasketli amcama falan japonlar bu 20 sene önceki sorunsuzluk algısı ile Corolla 1.33 , Civic 1.6 lari satıyorlar da, yeni kasada artık herkes bazı şeylerin farkına vardı, FD6 dan itibaren malzeme kalitesinde ciddi düşüş var, Toyota Corollalar için tenekeden araba deniyor bunda düzeltirler belki dedim. O da nesi? Plastik kalitesi yine tatmin edici değil. Hadi bunu da geçtim, bu kadar mı kötü bir işçilik olur;

Durum bu. Ama kasketli amcama, Honda hayat ondacılara, Vitek vitekçilere, Honda abi sorunsuz yaaa lpgye tam uyumluculara bu araba yine 90 bin TL'den mis gibi kaskallanacaktır.

Bu insanlara müstehak.

Yorum

Bütün hevesimi, heyecanımı öldürdün.
                    İki de olumlu yorum yazsaydın bari. rolleyes
                    Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gezgin_insignia
                      Bütün hevesimi, heyecanımı öldürdün.
                      İki de olumlu yorum yazsaydın bari. rolleyes
                      Hevesinizin heyecanınızın gitmesi yanlış yapmanızdan iyidir

Bu olumsuzluklar karşısında olumlu bahsedebileceğim şeyler sinek vızıltısı geldi açıkçası.

Ne zaman şu işçiliği düzeltirler ilerleyen vakitlerde, tüketiciyi aptal yerine koyup stepneyi parayla satma fikrini maliyeti 1 lira etmeyecek keçeyi çalmaktan vazgeçerler,

Ne zaman şu ülkeyi eski ürünlerden para kazanma ülkesi görüp ellerindeki eski tip 25 senelik atmosferik blok ve tam otomatik şanzımanlı aracı amblem imajına güvenerek fahiş fiyatlarla sunmaktan vazgeçerler, yerine 1.5 Turbo + ZF9 alternatifini rekabetçi bir fiyat ile sunarlar o zaman bol bol olumlu konuşurum. Ama gerçekler ortada iken fanboyluğun ne lüzumu var.

Yorum

http://youtu.be/9dz-5By7i4w

Yorum

Motor dışında ve bazı işçilik hataları dışında çok iyi araç bence 1.5 turbo düşünülebilir 3-4 ay sonra
                          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
                            Yalnız testteki civic'in farkettiniz mi bilmem iç dikiz aynası nasıl basit kalmış etrafında kaplama, kamera vs yok, sap gibi 1994 vectra aynası gibi, tiksindim bir an arabadan
                            ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Çok tipsiz araba.
                              "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

İşleniyor...
                              X