Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Türkiyede yılın otomobili finalistleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Türkiyede yılın otomobili finalistleri

http://m.milliyet.com.tr/News/Gallery?ID=2219085

Ynt: Türkiyede yılın otomobili finalistleri

Bence Talisman alır
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Nedense bana Egea'ya verecekler gibi geliyor tabi finale kaldımı bilmiyorum

Yorum

Bence talismanın alması gerekir ama superb alacaktır
        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Egea finaldeki arabalar içinde bulunmakta...Talisman konusunda bende sizler le aynı fikirdeyim...Bence de Talisman olmalı...

Yorum

bence talisman almalı, güzel olmuş, geçen akşam canlı gördüm, araç hakikaten araba üstü duruyor, gece farların duruşu ayrı-ydı taa ki sinyal verene kadar, halojen sis farı yandı araçtan o anda soğudum, artık bu kaldı mı ya, herkes o köşe lambasını hem beyaza led'e filan çevirdi, farın içine koydu, bunun hala sis farında köşe lambası yanıyor, bi de iç mekanının tasarımını çok beğenmemiştim, ama araç güzel olmuş

Yorum

Ömer abi dün talismanı teste gittim baya etkilendiğimi söyleyebilirim, gidişi yol tutuşu ve konforu on numara, ışıklarda yandaki arabalardan izleyenler oldu, malzemeler o kadar kalitesiz hissettirmiyor ama mesela koltuk yükseklik ayarı bozulmuştu daha yeni arabada. 160'lığın fiyatı biraz daha uygun olsa piyasadan çok daha fazla müşteri çalabilir

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
              bence talisman almalı, güzel olmuş, geçen akşam canlı gördüm, araç hakikaten araba üstü duruyor, gece farların duruşu ayrı-ydı taa ki sinyal verene kadar, halojen sis farı yandı araçtan o anda soğudum, artık bu kaldı mı ya, herkes o köşe lambasını hem beyaza led'e filan çevirdi, farın içine koydu, bunun hala sis farında köşe lambası yanıyor, bi de iç mekanının tasarımını çok beğenmemiştim, ama araç güzel olmuş
              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                Ömer abi dün talismanı teste gittim baya etkilendiğimi söyleyebilirim, gidişi yol tutuşu ve konforu on numara, ışıklarda yandaki arabalardan izleyenler oldu, malzemeler o kadar kalitesiz hissettirmiyor ama mesela koltuk yükseklik ayarı bozulmuştu daha yeni arabada. 160'lığın fiyatı biraz daha uygun olsa piyasadan çok daha fazla müşteri çalabilir
                kalitesine bişey demiyorum kardeşim, sadece iç mekanın dizaynını tasarımını beğenmedim, yoksa kalitesine bişey diyemem, ben de test etmeyi düşünüyorum denk gelince, dediğim gibi araç dışarıdan etkileyici duruyor eyvallah da ben aracın içinden sürüyorum dışı ben çok bağlamıyor bi de o sis farı, geri kalan herşey güzel motor gücü hacmi ve de vitesi dış tasarımı gerçekten iyi

Yorum

Bence superb alır ödülü.
                  .
                  Karşılaştırmalarda hep 1. Oluyor.
                  İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

İşleniyor...
                  X