Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seat Ateca Tanıtıldı...Bence Harika Olmuş

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Seat Ateca Tanıtıldı...Bence Harika Olmuş

Orjinal yazı sahibi: sefirist
    65000 TL Civarında Başlangıç Fiyatı Olacakmış bakalım tarz olarak güzel canlısını görmek lazım
    65.000 liralık versiyonun berbat görüneceği konusunda bahse varım Seatların sadece dolu versiyonları güzel duruyor (gerçi çoğu araç için geçerli bu dediğim)
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      Orjinal yazı sahibi: Insignia
      Araç güzel,ben de beğendim.
      Aydınlatma olarak ledlerin genel sıkıntısı var.Passatta da durum aynı.Bixenondan başkası yalan.
      Led konusunda Mercedes nasıl bilmiyorum hiç deneyim edinmedim ama Astra'nın ledleri gerçekten muhteşem, AFL'den daha iyi aydınlatıyor. Leon ise vasat'ın karesi
      Astrayı gece test etmedim ama 308 in ledleri de kötüydü.Yarın bir C serisi kiralamam var onu da inceleyip bakarım.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bizde b8 passat highline var. Gece gorusu ve ledlerden cok memnunuz. Bi xenon ve adaptif fari olan 3. aracimuz. Aydinlatma da bi sorun olsa farkederdik.

Benim bildigim led lerin gostermeme sorunu seat a ozgu ki onu da yeni nesillerde mutlaka duzelteceklerdir

Yorum

İnsignia bixenonu ile passat led farı arasında bariz aydınlatma mesafesi var ki sadece bende mi sıkıntı var diye baktım test videolarında da eleştiri konusu.
          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
          2.0 CDTI
          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Autoshow'da seat ın kahverengi bir aracı vardı ama bu araçmıydı emin değilim, eğer o araçsa oldukça cüsseli ve bence çok şıktı. Kapıları kilitli olduğu için içerisini inceleyememiştim. O zaman bende seat tiguan muadili yapmadan Tuareg muadili yapmış düşüncesi uyanmıştı. Tiguan segmentine gelecekse ciddi satış rakamlarına ulaşabilirler

Yorum

Nedense akıbeti mitsubishi asx gibi olacak diye bir his oluştu bende.
              Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

İşleniyor...
              X