Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Renault Talisman FRANSA fiyatları açıklandı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Renault Talisman FRANSA fiyatları açıklandı

İstanbul gibi yerlerde özellikle dar sokak aralarında kullanışlı olur diye düşünüyorum

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

4 control sayesinde b sınıfı araç kadar dönüş çapı var bu aracın.Manevra kabiliyeti çok iyi.Yüksek hızlarda çalışmıyor ama 50 km hız ve altında devrede diye biliyorum.
      Ben bu Talismandan umutluyum D sınıfında bence iyi satış adetleri yakalayacak.
      2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
      2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Ahmet bir önceki mesajımda bir kıyaslama var Porche ile hızlarına dikkat edersen 130 ve yukarısı var.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Burada daha güzel anlatılıyor

http://youtu.be/k0g26NsjBb0

http://youtu.be/1_4x47GtRTE

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yüksek hızlarda da var 3,5 dereceye kadar

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

düşük hızda ön tekerin ters yönünde, yüksek hızda ön tekerle aynı yönde dönüyor, bayağı iyi bir sistem.
              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

bu sisitemi ilk olarak honda mı kullanmışdı eski model 90lardaydı sanırım ama tam olarak emin değilim

Yorum

Kalitesi iyi ise güzel araç bence...
                  2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ŞEKEROĞLU
                    bu sisitemi ilk olarak honda mı kullanmışdı eski model 90lardaydı sanırım ama tam olarak emin değilim
                    97-98 honda prelude'larda vardı ama pek sağlıklı çalışmadı bildiğim kadarıyla

Yorum

Yeni insignia çıkana kadar sınıfının yakışıklısı bu olacak gibi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        Ahmet bir önceki mesajımda bir kıyaslama var Porche ile hızlarına dikkat edersen 130 ve yukarısı var.
                        Hmm olabilir bir video izlemiştim sanki 50 km falan diyordu aklımda öyle kalmış.Ozaman muazzam bir sistem gerçekten.Valla Mondeo almamış olsam kesin bu aracı alırdım.Baya hoşuma gitti bu araç.Yine kaşıntı vurmasa bana bari
                        2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                        2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Aracın merak uyandırdığı kesin ancak yerli - yabancı sürüş izlenimlerine bakılırsa sınıfının sürüş standartlarını yeniden belirleyecek gibi gözükmüyor.

Bozuk yollarda alt takımın gürültü çıkardığını, direksiyon sisteminin çok hisli olmadığını ve sürüş modları arasında pek de fark hissedilmediğini okudum 2-3 dergide, bunlar Opel - Ford gibi yürüyen aksam / şasi uzmanı markalara uzak sorunlar.

Velhasıl araç çok iyi olsa da her zamanki gibi ne olduğunu bekleyip görmek, alınacaksa da makyajı beklemekde fayda var
                          2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

İşleniyor...
                          X