Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni ''opel astra K''

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni ''opel astra K''

Önde ızgarada mercedes A CLA modellerinde bütünde gördüğümüz noktasal ızgara görünümü yarım olarak kullanılmış araçta yan görünümde C sütununun camdaki küçülmeden kaynaklı olarak Mpv gibi bir duruş sergilemiş olması sportiflikten uzak görütü sergiliyor.
    Ülkemizdeki müşteri geçişi bakımından en kaygan ve satış savaşının en sert yaşandığı sınıf C sınıfı. Benim şahsi beklentim Mercedes A Bmw 1 Audi A3 VW Golf Seat Leon Ford Focus gibi ciddi rakipler karşısında daha agresif bir model beklentim vardı. Yolda giderken Astra J için keşke şu kasanın tipi bindiğim bindiğim markanın üretim bandında olsa diyordum ama Astra K için en azından fotolarda heyecan yaratabilecek herhangi bir ayrıntı göremedim. Kasanın hafifletilmiş olması bir artı ama yukarda bir arkadaşımın yorumundaki gibi görünüşte ağırlıktan kayıp var gibi.

Yorum

İlk intibası bende berbata yakın kötüydü, şimdi tekrar baktım, ı ıh... Olmamış. Her zaman canlı görüp yorum yapmak lazım derim ama sanki canlı da görsem bir şey değişmeyecek gibi. Katalogdan görüp sipariş vereceğim bir araç değil. Canlısını görünce kararım değişir umarım. Canlıda da durum böyle rezaletse yazık Opel'e. Arabadanın videosunu izliyorum 2 saattir ve arabayla ilgili aklımda kalan tek şey arka camın yan camlarla buluştuğu siyah ŞEY. Onun dışında her şey öyle birbirine girmiş gibi ki hiç aklımda kalmadı, hiç bir detay. Duruluktan ve kolaylıktan uzak saçma bir karmaşa hali var gibi sanki, ki benim Opel'de sevdiğim ve alışık olduğum şeylere baya ters.

Şu gördüğüm manzara Yeni Insignia için ipuçları taşıyorsa buyrun cenazeye. Insignia ile ilgili bekletilerim yerlerde şuan. GM bu sefer satabilir Opel'i
      2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

dünya prömiyeri bugündü

https://www.youtube.com/watch?v=zzQiBXrLbAk
        2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

sport tourer çok iyi olmuş
          1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Flesius
            İlk intibası bende berbata yakın kötüydü, şimdi tekrar baktım, ı ıh... Olmamış. Her zaman canlı görüp yorum yapmak lazım derim ama sanki canlı da görsem bir şey değişmeyecek gibi. Katalogdan görüp sipariş vereceğim bir araç değil. Canlısını görünce kararım değişir umarım. Canlıda da durum böyle rezaletse yazık Opel'e. Arabadanın videosunu izliyorum 2 saattir ve arabayla ilgili aklımda kalan tek şey arka camın yan camlarla buluştuğu siyah ŞEY. Onun dışında her şey öyle birbirine girmiş gibi ki hiç aklımda kalmadı, hiç bir detay. Duruluktan ve kolaylıktan uzak saçma bir karmaşa hali var gibi sanki, ki benim Opel'de sevdiğim ve alışık olduğum şeylere baya ters.

Şu gördüğüm manzara Yeni Insignia için ipuçları taşıyorsa buyrun cenazeye. Insignia ile ilgili bekletilerim yerlerde şuan. GM bu sefer satabilir Opel'i
            Aynen öyle, opel teknik olarak ilerleyip tasarım olarak geriliyor. Bir aracı önce estetik, sonra teknik sattırır, bunu hala anlayamamış Opel
            ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
              Orjinal yazı sahibi: Flesius

Aynen öyle, opel teknik olarak ilerleyip tasarım olarak geriliyor. Bir aracı önce estetik, sonra teknik sattırır, bunu hala anlayamamış Opel

2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

eren bey baya baya keyif almış araçtan. çok mutlu görünüyor kullanırken. anlatımına göre araç baya başarılı görünüyor. ozaman gelecek insignia sağlam bir makine olacak

https://www.youtube.com/watch?v=hB_L3UpCgeU
                2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

İşleniyor...
                X