Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu ilanda bir gariplik yokmu?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bu ilanda bir gariplik yokmu?

Bu arabaya o rakamdan fazlasını galericiler bile verir. İletişim bilgisi vermemesi garip. Rakam garip. İnsignia performansından nasibini almış passatçı birinin muziplik olsun diye verdiği ilan diyeceğim nerdeyse. Ayrıca bu st çift egzoz 100-125 hp olurmu? haha haha

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00279399/detay
    "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Ynt: Bu ilanda bir gariplik yokmu?

evet bu ilanda gariplik var

Yorum

Muhtemelen yurtdışındayım ayağına kapora koparmaya çalışan tiplerden
      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Yayından kalkmış...??? Tehlike...
        2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Geçen hafta benzeri vardı, mailleştim bayağı, bakalım dolandırıcılık sistemleri nasıl işliyor diye;
          yok anası ingilizmiş, babası Türkmüş, boşanmışlar, arabayı babası ona hediye etmiş, ama direksiyon ters olduğu için ingilterede kullanamıyormuş, kapora olarak bilmem 5.000 euro havale çıkartacakmışsın da arabayı oradan getirecekmiş. sıralı yalanlar dizisi anlayacağınız.
          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
            Geçen hafta benzeri vardı, mailleştim bayağı, bakalım dolandırıcılık sistemleri nasıl işliyor diye;
            yok anası ingilizmiş, babası Türkmüş, boşanmışlar, arabayı babası ona hediye etmiş, ama direksiyon ters olduğu için ingilterede kullanamıyormuş, kapora olarak bilmem 5.000 euro havale çıkartacakmışsın da arabayı oradan getirecekmiş. sıralı yalanlar dizisi anlayacağınız.
            Ben Iraklı'yım, Saddam'dan kalma 150 KG altınım var, Irak hüviyetiyle çıkaramıyorum Türk hüviyeti lazım. Gel ortak olalım, çıkarmama yardım et 50 kilosunu sana vereyim. Ama en önce bana senin işlemler için 5.000 USD yolla. 150 kilom var ama 5.000 USD param yok Ne mailler ne mailler Modaydı bi ara... Elması olan mı ararsın, altını olan mı, madeni olan mı ararsın parası olan mı... Hala var demek ki.
            2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

İşleniyor...
            X