Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BMW F36 420d Test Sürüşümüz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• BMW F36 420d Test Sürüşümüz

Bugün forumdan Yusuf ile Bülent abimle 420d GranCoupe testi yaptık.
    Araç hakkında kısaca izlenim sunayım,
    Araç Sportline+ donanıma sahipti, Hi-fi ses sistemi, ısıtmalı deri koltuklar,sunroof gibi birçok donanıma sahipti.
    Araç üzerinde 18" jantlar bulunuyordu, yol tutuş ve fren performansı olarak 3 serisinden daha başarılı bir araç olduğunu söyleyebilirim.
    2 litre dizel motor zaten Bmw'nin en rafine ünitelerinden, tüketim performans dengesi çok başarılı.
    Aracın 140 km/h dan sonra rüzgar sesi almaya başlıyor, bu kendi 3 serisi aracımda da var ne yazık ki , bunun sebebi yan aynaların geniş, köşeli ve fazla dışa çıkık olmasından.
    Tüketim olarak bu tarz kullanımlarda 9.9 litreye ulaşıldı. 4 kişi ve bu kadar zorlamaya makul olduğunu söyleyebilirim.
    Aracın fiyatı 260 bin tl civarında, ne kadar bu parayı hak eder ayrı bir konu ama kişiye sürüşte çok keyif verdiğide ayrı bir gerçek

İyi seyirler, lütfen HD izleyin

http://www.youtube.com/watch?v=nUjOaaR_2Wo#ws
    2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Ynt: BMW F36 420d Test Sürüşümüz

Başarılı bi test olmuş kardeşim tebrikler, araç için yorum yapmak gerekirse araç genel olarak güzel, yakışıklı ancak fiyat biraz yüksek, e cuope ile aynı fiyat, kıyaslama yaparsak e coupe daha albenili bence...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
      Başarılı bi test olmuş kardeşim tebrikler, araç için yorum yapmak gerekirse araç genel olarak güzel, yakışıklı ancak fiyat biraz yüksek, e cuope ile aynı fiyat, kıyaslama yaparsak e coupe daha albenili bence...
      Dediğin gibi abi E coupe daha albenili ama yaşıma göre 428i xdrive almak isterdim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
        Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
        Yakışır kardeşime...

Dediğin gibi abi E coupe daha albenili ama yaşıma göre 428i xdrive almak isterdim

Yorum

Yusufu da baştan çıkaracaksiniz. Yağmurlu havada test guzel olmus muharrem Tebrikler.
          2015 leon fr

Yorum

Güzel Olmuş, Tebrikler.

Yorum

clapclap clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Videoyu izleyemedim ama tahmin edebiliyorum
                4 serisi yeni yuz ve cok guzel duruyor ama fiyati yuksek gibi hasan abinin dedigi gibi e coupe daha can alici .
                Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
                  Yusufu da baştan çıkaracaksiniz. Yağmurlu havada test guzel olmus muharrem Tebrikler.
                  Saol abicim Yusuf abiye verdim gazı, hadi hayırlısı

Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
                  Güzel Olmuş, Tebrikler.
                  Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
                  Videoyu izleyemedim ama tahmin edebiliyorum
                  4 serisi yeni yuz ve cok guzel duruyor ama fiyati yuksek gibi hasan abinin dedigi gibi e coupe daha can alici .
                  2.0 turbo 211 hp E coupe her türlü gider abi ama 30 yaş üstü aracı gibi duruyo

Yorum

Senin kanın kaynıyor Muharrem

Yorum

3.20 i Hoşuma gitti güzel araç bugün ailecek bir test yapıp son kararımı vericem allah herşeyin hayırlısını basip eder inşallah.
                      bülent abi ve muharremle güzel testler yaptık onlarada teşekkür ederim . Gönül 5.20 i istiyor ama ne demişler para para para

Yorum

Muharrem ilginç olan neydi, yandaki adam pantolon değiştirecek senin yüzünden haha
                        InsigniaTEAM

Yorum

Yusuf hayırlısı be kardeş. Senin de gençliğim var daha ileride son istediğin modele de kavuşursun.
                          Bence, BMW bu tip ara modelleri çıkararak kafa karıştırdığını düşünüyorum .
                          Uzun vadede firmanın lehine mi aleyhine mi döner belli olur .
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

4 serisi geldiği için, 3 serisi coupe gelmeyecek mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
                              4 serisi geldiği için, 3 serisi coupe gelmeyecek mi?
                              Muhtemelen gelmiyecektir 4 serisi zaten 3ün biraz daha kaslı hali .
                              Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
                              X