Duyuru

Collapse
No announcement yet.

polo 1.2 tsi ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• polo 1.2 tsi ?

arkadaşlar bugün polo 1.2 tsi dsg test ettim yokuşlarda klima açık ve 2 kişi gayet iyi çıkıyor.direksiyon eskilerine göre düzelmiş şimdi daha hisli ve net tepkileri güzel .araçta dokunmatik ekran 5 inç standart ve esp de standart oldu.arka frenler disk olmuş. 1.2 tsi güzel devir çeviriyor s modunda 6200 devir gibi bir üst vitese geçiyor. yakıt tam ölçemedim ama kullananlar fazla yakamaz heralde test aracında 8.6 idi bindiğimde . 1.2 tsi manuel için 44.300 fiyat aldım opak beyaz renk 45.200 de gün batımı renk için fiyat aldım. kullanmakta olduğum astra h 1.3 cdti aracı 60.000 km bakımı yaptırıp 42 bin tl gibi bir fiyata satabilirsem bu aracı düşünüyorum.(samsun reis takasta 38 verdi) tabi ki dsg sini almak isterim ama 5 bin tl daha eklemek gerekiyor ve ben fiyat farkı vermek istemiyorum . sizce dsg için 5000 tl fark değer mi?
    2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
    2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Ynt: polo 1.2 tsi ?

50.000 liraya küçücük benzinli araba almaya değermi ?

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

50 binkere yeni kasa fr leon var ya
      F30 Sport+

Yorum

DSG ilginçtir Polo 1.2 TSI için düz vitese göre çok az fark yaratıyor o da sadece yakıtta dolayısı ile değmez.
        Ama aracı küçültmek istiyorsanız Clio yu es geçmeyin derim
        1.2 tCe de yok yok
        Daha da performans ve donanım var
        Tecrübeli arkadaşlarımız var

Yorum

Poloya bu kadar teveccühü inanın anlayamıyorum. Çok daha donanımlı ve bence daha iyi ve daha ucuz araçlar var piyasada. Ayrıca performans aramayan biri için dsg şanzıman rahatsız ve sorunlu bana kalırsa.
          34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
            50 binkere yeni kasa fr leon var ya
            doğru diyorsunuz bugün peder beyle poloya tekrar bakmaya gittik ve babam otomatik yanan far park sensörü bile olmadığını öğrenince vazgeçtik. yeni kasa corsa ecotec motoru bekliyorum bakalım o da çıksın bekliyorum ya da seneye ikinci el leon ya da astra j almayı düşünüyorum astra j alırsam opc paket de yaptırmayı düşünüyoruz hayırlısı artık. görüşleriniz için saolun yinede dikkate alındı
            2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
            2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Yorum

İşleniyor...
            X