Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Passat

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni Passat

Onunu fazla begenmedim ama eski passatta hic begenmedigm arka kisim ve farlar bunda daha guzel olmus, ama yine de insignia yaninda tasarimda hala geri bence

Yorum

Passat vasat tasarımlarla yavaş yavaş kullanıcıların gözünde kredisini bitiriyor.

Yorum

Benim hoşuma gitti gerçekten de
        Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Orjinal yazı sahibi: genc_avcI
          Passat vasat tasarımlarla yavaş yavaş kullanıcıların gözünde kredisini bitiriyor.
          Kredisini tüketmek ? Biraz komik bir yorum olmuş Herhalde siz otomobil olan Passat'tan bahsetmiyorsunuz

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Ben beğendim

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Bencede şık ve keskin hatlı. Ağır amca otomobili çizgisini bozuyor yavaş yavaş.
              Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
              Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

Çok başarılı olmuş bencede. Bu araba olmuş gerçekten. Ağır abi arabası yorumlarınada katılmıyorum.

Yorum

Bu kasa bencede olmuş.. cc ye benzemiş..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Saygı duyarım kaliteli araba fakat ben beğenmedim hele SW kasası hiç olmamış arka taraf sadede diyemiyorum bir garip gözüküyor...

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

eee yani ne olmus şimdi 75 yasına geldiğim zaman alırım diyordum bu arabayı şimdi 70 yasında girdiğimde alırım diyorum ihtiyar arabası gibi geliyor bana
                      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Yandan bakınca jetta cc karışımı bir şey olmuş...
                        İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Dijital göstergeler en üst donanım paketinde opsiyonel olarak alınıyor. Onlar olmadan da eski passat dan çok bir farkı yok. İç tasarım hala hala aynı. almanya sitesini bir inceleyin derim.

Yorum

İşleniyor...
                          X