Duyuru

Collapse
No announcement yet.

PASSATÇILAR ÇOK KIZICAK :D

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: PASSATÇILAR ÇOK KIZICAK

Bir VW ci gelir yazar diye ürperdim
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Ne yalan söyleyeyim aklım bir ara golfe kaydı ama kaydığı gibi sağ olsun esp düzeltti. Bayide çalışanlar felaket rahat.2 ay sonra sipariş belki açarız diyen satış temsilcileri var.Hadi bana mı böyle muamele yaptılar diyecem,giden herkese öyle.Araba almak için çabalamanız şart.

Sık sık Ankara da araç kiralarım bu sefer de passat/s60 seçeneğinden 1.6TDI dsg olsun dedim.DSG güzel şanzıman arızalarını saymazsak,ama geri kalan ne varsa insignianın eline su dökemez.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Arkadaşım comfort golfe 1.6 tdi e 67.000 tl verdi cidden vw diye veriyorlar az yakiyor olabilir ama başka hiçbir + sı yok bence.. 100.000 tl bu araca bağlamak . . . . .
        2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
          Ne yalan söyleyeyim aklım bir ara golfe kaydı ama kaydığı gibi sağ olsun esp düzeltti. Bayide çalışanlar felaket rahat.2 ay sonra sipariş belki açarız diyen satış temsilcileri var.Hadi bana mı böyle muamele yaptılar diyecem,giden herkese öyle.Araba almak için çabalamanız şart.

Sık sık Ankara da araç kiralarım bu sefer de passat/s60 seçeneğinden 1.6TDI dsg olsun dedim.DSG güzel şanzıman arızalarını saymazsak,ama geri kalan ne varsa insignianın eline su dökemez.
          Sizin oradakiler insaflı çıkmış bana burada dsg highline passata 109.980 tl fiyat vermişlerdi 3-4 opsiyonlar vardı teslim tarihi aracınız full ve donanımlı en erken 6 ay olmakla beraber 8-9 ay sürebilecek dediler birde havalarından yanlarına varılmıyor konuşurken yüzüne bakmıyor insanın zorla cevap veriyor sanki vw de hissedar
          2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
          Gerçek pilot

Yorum

Teyzemler ve annemler artı dayımın kızı 2 araç gittik 3 kız kardeş. 1 dayı kızı 1 erkek kardeş ve kuzun 2 araç Ankaraya gittik .. dönüşte teyzemin biri ve dayı kızı gidişte benim araçta idi dönüşte kuzenimin aracında.. Araçlar İnsignia ................2.0 CDTİ ve Passat 1.6 TDİ dönüş yolunda Gerede de dayı kızını ve teyzemi aldım kuzenime annesini verdim .. Yolda dayı kzıına sordum hangi araçtan memnun kaldın diye.. O araç virajlarda yatıyor dedi seninki ip gibi dedi gidiyor dedi ( dayı kızı eşine araçta 100 km sürat üstüne çıkartmıyor =).. bende ise 160-230 arası süratleri gördüm..
            .dayı kızım araçlardan anlamaz (duymasın görmesin )
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

Hakkaten Bu Gün Gözüme Bir İki Passat Takıldı Biraz Dikkatli Baktım, Kalas Gibi Geldi. Gider Rus Malı ZIL Alırım Daha İyi. Hiç Olmadı Arabaya Benziyor..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                Çağrı Senin Giff de İyiymiş. Passata Yorum Yapacağıma Patlamış Mısırımı Yerim Daha İyi Der Gibi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
                  Çağrı Senin Giff de İyiymiş. Passata Yorum Yapacağıma Patlamış Mısırımı Yerim Daha İyi Der Gibi.
                  yok abi keyifle izliyorum demek donanımhaberde ortalık karışık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Odak Çağrı
                    Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
                    yok abi keyifle izliyorum demek donanımhaberde ortalık karışık
                    . Donanım haberde hangi başlık altın da bakıyoruz abi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingofdoom
                      idda ediyorum logo yu kaldır mercedes yıldızını insigniaya koy c serisinden pahalı satar
                      İnsignia CDTİ 160ps COSMO Siyah Flexiride+Sunroof

Yorum

donanımhaberde hangi başlıkta bakıyoruz doğrusu bende cok merak ettim

Yorum

konu uçmuş http://forum.donanimhaber.com/m_92444752/tm.htm
                          InsigniaTEAM

Yorum

Harcamislar yaa arabayi ihihi
                            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Wolksvagen ne blink almanyada bir bahçenin ya da eski bir ara sokağın falan ismi mi yoksa

Ben hiç bir aracını sevmem vw in -ki sadece passat cc yi sayar araba yerine koyarım- bu meseleye Fatih Sultan Mehmet Han ın bir sözünün türevini alarak cevap vermek isterim; padişah der k;

''...Aklını kullanan kimseler, konuşmadan önce düşünür; aklını kullanmayan insanlar ise konuştuktan sonra düşünürler...''

Benim için de vw kullanan vatandaşlarımız, ilk önerme ile paralel..(asla aşağılama değil tersine bilmeden almalarını kastederek

''...wv alanlar almadan önce değil aldıktan sonra düşünürler genelde..'' Malum, Türkiye reklamlarla, kulaktan dolma şeylerle yönlendirildiği için meselenin derinine inen yok... Adam 390 bin tl sayıp euroncap tan 4 yıldız alan Q7 ye ''bu para az bile 450 bin tl olsa yine eder'' diyen zihniyet, chevroletnin 35 bine ve euroncap tan 5 yıldız alan aveosuna çürük der, amerikanın şahini der
                              İnsignia Cosmo 1.6 Turbo Flexride + Infınıty + 19'' + Şerit Takip + DVD800 + Buzdolabı + Sunroof +LPG

Yorum

İşleniyor...
                              X