Duyuru

Collapse
No announcement yet.

chevrolet bayi ve genel merkez hakkında bilgisi olanlar yardım !!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• chevrolet bayi ve genel merkez hakkında bilgisi olanlar yardım !!

2015 yılında çekilinicek denildi bayiler 2016 diyolar.fakat adana ve iç anadolu bölgesindeki bütün bayilerle konuştum nerde ise hiçbirinde chevrolet modelinin hiçbi aracı yok ve siparisde almadıklarını satışları komple durduklarını söylüyolar.aklımda captiva modeli var fakat 2013 yılı modellerini indirip yapıp stokları bitirmişler ve 0 araç bulamıyorum şu an.2014 yılı içerisinde chevrolet arac satısı olucak mı bilgisi olan varmıdır.
    bir diger sorumda firmanın 2015 veya 2016 da çekilmesi piyasadaki araçların satısında sıkıntı yaratırmı bunu tam olarak kimse kestiremez ama az çok fikirlerinizi bekliyorum.
    siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
    siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
    uçan teneke fiorino

Ynt: chevrolet bayi ve genel merkez hakkında bilgisi olanlar yardım !!

Chevrolet Türkiyeden çekildi araçların garanti kapsamında 10 yıl daha destek verecekler sadece yedek parça olarak yeni araç satışı yapmıyorlar ellerindeki araçları satıyorlar ve bir çok insan bu fırsattan faydalandı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ynt: chevrolet bayi ve genel merkez hakkında bilgisi olanlar yardım !!

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Chevrolet Türkiyeden çekildi araçların garanti kapsamında 10 yıl daha destek verecekler sadece yedek parça olarak yeni araç satışı yapmıyorlar ellerindeki araçları satıyorlar ve bir çok insan bu fırsattan faydalandı
      abi 2015 e kadar satısı yapılmıcak mı yani öyle okumuştum ben.
      acele etmeme nedenim şu qashqai yüzünden oldu benim için hayal kırıklıgı oldu onu görüp ondan sonra captivaya yönelmek istemiştim fakat dedigine göre captivada hayal oldu desene.
      siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
      siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
      uçan teneke fiorino

Yorum

İşleniyor...
      X