Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Focus 3 1.0 Ecoboost titanium smart paket

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Focus 3 1.0 Ecoboost titanium smart paket

Herkese iyi geceler.Bir vesile ile konu başlığındaki aracı test ettim.Aracı test boyunca sıkıştırdım ve özel rica üzerine dağlık bayırlık bir yerlere çıktık.Test 10 km sürdü ve biraz trafik olduğu için 130 km/h in üzerine çıkamadım.Test sonunda yakıt tüketimi 8.7 lt idi ki testten önce sıfırlamıştım.Performans olarak insignia kadar olmasa da insigniayı aratmıyor turbo kararsızlığı hiç yoktu bu konuda tebrik ediyorum.Donanım olarak çok dolu bir araç kör nokta uyarı sistemi şerit takip opel eye a benzer tabelaları okuyan da bir sistem var.Arkada bağımsız süspansiyon kullanılmış bu da çok büyük bir artı konfor için.Ayrıca 6000 devire doğru çok farklı sesler çıkıyor sanki bir ferrari lamborgini gibi mest ediyor.Aracı trafik yüzünden yol tutuşu konusunda test edemedim maalesef ama daha önce de yeni kasa focus kullanmıştım otobanda yanından kamyon felan geçtiğinde çok tedirgin etmişti beni gemi gibi sallanmıştı araç.Direksiyon çok güzel düşük hızlarda yumuşak hızlandıkça sertleşiyor.Ayrıca aracın fiyatının %80 inine kadar 0 faizli kredi imkanı da aylık geliri yüksek fakat toplu parası olmayan kişiler için uygun gibi ama kredisiz araç 3000 tl uyguna geliyor yani yine bir miktar gizli faiz var gibi Ayrıca kullandığım test aracı 13000 km de ve satılığa çıktı.49000 tl istiyorlar 15000 bakımınıda yapıp veririz dediler.İlgilenen arkadaşlar için araçta otomatik park sistemi ve sony ses sistemi var ki aracın ön konsolunu tamamen değiştiriyor.
    İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Ynt: Focus 3 1.0 Ecoboost titanium smart paket

Merak ettim bu araci gidip bende test edecegim
    F30 Sport+

Yorum

aha audi gitti gidiyor
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

Smart pakette sony teyp otomatik park on ve arka park sensorleri katlqnir ayna bulunuyor. Extradan hb kasa alacaksan spor pakette eklersen daha guzel benim indirimimle araci 46 bin karadesime gecen ay aldik beyaz sedan
        2015 leon fr

Yorum

Dediğim gibi aracın biraz hafif olması tereddüt etyiriyor beni alıştık insigniaya yolda kamyonlar felan geçerken savrulma olması hoş olmuyor.Ben 1.6 tdci sedan titanium x smart paket focus fiyatı aldım 67000 küsürdü kredi kullanırsanız 70 e geliyor dediler.
          İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
            aha audi gitti gidiyor
            )
            F30 Sport+

Yorum

Benim de arkadaşımda vardı 1.0 ecoboost ama en düzü..Kullanmadım fakat nihayetinde turbo takviyeli bir motor... Mesele atmosferikle bazı şeyleri başarabilmek..Turbo araçlar herşeye gelir...Aşırı beslemeli motorların bu yanı kötüdür...Yani tamam belki yüksek performans vaad eder ama bastıkça da yakarsın...Oysa atmosferiklerde daha makul ortalamalar elde edilir...Bu arada Vw in TSI ını koyacak yer bulamıyorlardı,yok devrimdi yok bilmem neydi, Ford da, ''aşırı beslemeli motor mu istiyorsunuz?Alın size aşırı beslememli motor..Asıl motor bu...TSI hikaye...'' dedi ve üst üste yılın en iyi motoru ödülünü aldı..Tabi tebrik etmek gerekir..
              İnsignia Cosmo 1.6 Turbo Flexride + Infınıty + 19'' + Şerit Takip + DVD800 + Buzdolabı + Sunroof +LPG

Yorum

ikinci arac olarak kullandıgım (daha cok uzun yola cıktıgım zaman ekonomik oluyor) 1,6 tdci 109 bg sedan titanyum x paket... performans olarak 130 luk dizel insignialarla cok rahat baş edebilir... ama 160 dan sonraki süratlerde gercekten güven hissi kalmıyor... 200 km üzerinde degişik ıslık sesleri cıkarıyor bu yüzden servise gitmiştim ama elle tutulur bir şey söyleyemediler... müzik sistemi insigniaya göre cok iyi, bence insignianın en kötü eksisi bu... ekonomik dedim ama ben kullandıgım zaman yakıt ortalaması 9-11 litre arasında degişiyor

Yorum

Araci bende merak ettim acaba en dolu paket hb sifiri kac paraya gelir 45 falan olsa alinirda 50-52 1.0 motor focusa cok para
                  2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Yiğidim satamazsın sen kaplanı

Yorum

Arkadaşlar bu 1,0 makina 0-100 kmh 11.4 sn katalog verisi , yakıt da şehiriçi 6.4 lt yazıyor.
                      Bu kadar etkiliyorsa merak ettim Yiğit beraber gidelim

Yorum

İşleniyor...
                      X