Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Audi OLED farlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Audi OLED farlar

http://www.youtube.com/watch?v=qKn45Uw2gdw#ws
    Elektrikle uyarıldığında parlayan moleküller içeren organik bir malzeme ile görüntü sağlanan OLED teknolojisi, Audi M4 modelinde kullanıldı. Kullanılan bu teknoloji ile ortaya çıkan tablo oldukça müthiş görünüyor. OLED ekranda binlerce balık soldan sağa, sağdan sola hareket ediyormuş gibi görünüyor. Araç hızlandıkça balıklarında hızı artıyor. Sağa sola sinyal vermek istediğinizde ışıklar sarı renge dönüşüyor ve OLED ışıklar hareketlenmeye başlıyor.

Ynt: Audi OLED farlar

Audi yine çok güzel yerlere gidecek bir yol açmış gibi görünüyor.

Yorum

dikkat dağıtmaktan başka birşey değil :P
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

trafikte aşırı dikkat dağıtacağı kesin, çakar lambalar bile kazaya sebebiyet verebilir

Yorum

lazerli bir sistemi daha varmış dumanda falan çalışıyormuş onu bulamadım

Yorum

biz Türkler stopun işlemcısıne uygun bır yazılım bularak ismimizi yazarız arkaya
            Bayrağı Bayrak yapan, üstündeki kandır.Toprak; eğer uğrunda ölen varsa Vatandır.SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR !!!

Yorum

Gereksiz bence.

Ama geri vites iyiymis
              [center]Astra J 1.6 Turbo | Custom Varex Exhaust | K&N Air Filter | Eibach Prokit Springs | 19" Matte Black Rims | Rieger Rear Apron[center]

Yorum

Çok başarılı bir konsept olmuş. Oldum olası Audi'yi far tasarımlarından dolayı çok beğenmişimdir. Daha ince ve keskin hatlarla bu konseptte sınır yok diye tahmin ediyorum.

AFLED+ gibi bir şey bile düşünülebilir ileride Opel için.

Yorum

Farlar muthıs ama maliyet ve fiyat olarak oldukca yuksek oledler arabada şimdilik ne kadar mantıklı görmek lazım

Yorum

leynnn arkadan biri çarptınmı adam yandım Allah der artık haha haha
                    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                    X