Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bugatti Veyron hakkında bilinmeyenler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bugatti Veyron hakkında bilinmeyenler

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
    Orjinal yazı sahibi: GNSpower
    Orjinal yazı sahibi: ulas79
    Orjinal yazı sahibi: GNSpower
    Yahu bunları bilmesem daha iyiydi, etmeyin eylemeyin soğutmayın bizi arabalarımızdan. ((:
    Doğan bence teselli etmesi lazım seni bu aracın özellikleri ,tüketimine bakıpta Allah ne tüketimler vermiş deyip şükretmen lazım
    Aslında ben dur kalklı dibine kadar basınca kilometrede 1 lt tüketiyorum, demek ki 100 km'de 100 litre'ye yolum var. O zaman Veyron benim için ekonomik bir çözüm. LPG takma, Veyron al. ((:
    valla yakışır sana bide kar lastiği aldıkmı deymesinler keyfine haha gerçi izmirde kar olmaz ama ne olur ne olmaz
    Kontak çevirince benzin biter sanıyorum o zaman. ((:

Yorum

orasını karıştırma benim bu arabayı almamamın sebebi 407 km hıza çıktığında 1 dk çektiği havayla 1 insan 4 gün nefes alıyor günah valla kul hakkına girer bu Ben 400 yapacam diye haha haha haha
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Valla bende onu düşünüyorum ama şu ekonomikliği beni çok cezbetti. Yani benzine verdiğim parayla her gün Allah seni inandırsın 3 hayır, yok 5 Veyron havaya gidiyor yahu. ((:

Yorum

İşleniyor...
        X