Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Limbo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Limbo

“Kızkardeşine neler olduğunu öğrenmek isteyen bir çocuk Limbo’ya girer...”

Çok çok güzel bir bulmaca ve zeka oyunu.
    Oyun hakkında çok detay vermeyeceğim. oyunu bilmeden oynamak, ilerleyen bölümlerde ne olduğunu bilmemek inanılmaz heyecan yapıyor
    görüntüler tamamen siyah-beyaz, ses detayları çok güzel. ve topu topu 70mb. google'dan full sürüm bulun derim, ben torrentten indirdim. (indirmek isteyenler için torrentz.com aramasında 2.sırada çıkıyor)
    başlangıçta hiçbir hikaye, hiçbir tanıtım yok, oyunu açar açmaz başlıyorsunuz.
    benim size tavsiyem kesinlikle oyunun incelemesini, hikayesini, oynanışını felan hiçbir şeyini araştırmayın, direk indirin, yükleyin, oynayın
    tek söyleyebileceğim, belli bir bölümden sonra ani olaylar bitiyor biraz daha rahat oynuyorsunuz
    bu bilgide benden olsun, oyunda sadece yön tuşları ve ctrl kullanıyorsunuz, geri kalan ne nasıldır çözmesi size ait
    ben biraz önce bitirdim, yapanların eline sağlık, internetteki yorumlarda da yazdığı gibi tam bir sanat eseri

Limbo nedir: (wikipedia)
    Limbo (Latince: Limbus, kelime anlamı kenar veya sınır, manâsı cehennemin "sınırı"), Roma Katolik Kilisesi teolojisine göre ölüm sonrası ölenin işlediği günahlardan dolayı ruhunun lanetlenip cehenneme atılmadığı durum hakkında bir hipotez.
    Limbo, Roma Katolik Kilisesi'nin veya bir başka dini otoritenin resmi bir doktrini değildir. Ortaçağ teologları, cehennem, hades veya infernum adını verdikleri yeraltı dünyasını dört bölüme ayırmışlardı: lanetlilerin konduğu cehennem, Araf, babaların konduğu Limbo ve bebeklerin konduğu Limbo.
    Hristiyanlık itikatında İsa doğmadan önce doğmuş veya vaftiz edilmeden ölmüş ve ancak herhangi bir günah işlememiş kimseler öldükten sonra burda bulunur. Ancak İsa'nın inayeti doğrultusunda cennete alınabileceklerine inanılır.
    InsigniaTEAM

Ynt: Limbo

kimse merak edip kurmadı mı?
    InsigniaTEAM

Yorum

benim 5 bölüm kaldı ama takıldım bir yerde
      2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

başladık, sardı..

Yorum

..ve bitti, güzeldi, teşekkürler çağrı.

Yorum

anasayfada limbo diye link görünce şaşırdım şiddetle tavsiye ederim güzel oyundur
            2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

İşleniyor...
            X