Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Max Payne 3*

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Max Payne 3*

Youtube gibi sitelerden gameplay videolarını izlerseniz fikir sahibi olabilirsiniz..

Yorum

pek izlemekte istemiyorum ondan sonra oynarken ne olacağını bildiğim için zevk almıyorum açıkçası

[size=50pt][b]ASTRAŞK

Yorum

Xbox a indirdim bende, yükledim de hatta ama kimbilir ne zaman oynarım

Xbox ta 14 gb falan bu arada..

1. sini PC de çook eskiden oynamıştım. 2. sine fırsat olmamıştı. Direk 3 e geçiş yapıcaz.
        Opel Insignia 1.4 140HP Edition Elegance  - 2012
        VW Touareg 3.0 V6 TDI Bluemotion - 2013

Yorum

Bu zaman kadar oynadığım en güzel oyunlar;

PC
          Mafia (Çıktığı dönemde neredeyse tam bir başyapıtı.Senaryo, grafikler,oyunun geçtiği şehir detayları mükemmel ötesiydi ve final bölümünden sonraki videoda anakarakterin(Tommy Angelo) öldürülmesi yıllarca oyunun 2. versiyonu için baya bir spekülasyon yaratmıştı.)

PS3:
          Uncharted Serisi (Özellikle 3.sürümü mükemmeldi. Şiddetle tavsiye olunur.)
          Red Dead Redemption (Senaryo grafikler süper.Şiddet üstü tavsiye olunur)
          Assasin's Creed 2(1.sini oynamadım.Oyun tekrar ediyor kendini sürekli diye almamıştım. 2 çok güzeldi ama 1 deki tekrar ve uzun oyun süresi bir yerde sıkmaya başlıyor.Genede oyunun %90'nını bitrdim.)
          GTA IV (Anlatmaya gerek yok.Her zamanki gibi eğlenceli ve güzel)
          Mafia II (Uzun yıllar sonra çıkacak mı çıkmayacak mı derken çıktı ve tam bir hayal kırıklığı yarattı.)

Önümzüdeki aylarda çıkacak ve almayı düşündüğüm oyunlar,
          Fifa 13 (TR ligi olacak sanırım ve kinect özelliği olacakmış)
          PES 13 (Almıyacam)
          GTA V
          Assasin's Creed 3 (İnşallah uzun olmaz)
          Max Payne 3
          2010 1.6 T Cosmo Siyah + DVD800 + Sunroof + FlexRide + OPC Body Kit

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elessar
            Bu zaman kadar oynadığım en güzel oyunlar;

PC
            Mafia (Çıktığı dönemde neredeyse tam bir başyapıtı.Senaryo, grafikler,oyunun geçtiği şehir detayları mükemmel ötesiydi ve final bölümünden sonraki videoda anakarakterin(Tommy Angelo) öldürülmesi yıllarca oyunun 2. versiyonu için baya bir spekülasyon yaratmıştı.)

PS3:
            Uncharted Serisi (Özellikle 3.sürümü mükemmeldi. Şiddetle tavsiye olunur.)
            Red Dead Redemption (Senaryo grafikler süper.Şiddet üstü tavsiye olunur)
            Assasin's Creed 2(1.sini oynamadım.Oyun tekrar ediyor kendini sürekli diye almamıştım. 2 çok güzeldi ama 1 deki tekrar ve uzun oyun süresi bir yerde sıkmaya başlıyor.Genede oyunun %90'nını bitrdim.)
            GTA IV (Anlatmaya gerek yok.Her zamanki gibi eğlenceli ve güzel)
            Mafia II (Uzun yıllar sonra çıkacak mı çıkmacak mı derken çıktı ve tam bir hayal kırıklığı yarattı.)

Önümzüdeki aylarda çıkacak ve almayı düşündüğüm oyunlar,
            Fifa 13 (TR ligi olacak sanırım ve kinect özelliği olacak mış)
            PES 13 (Almıyacam)
            GTA V
            Assasin's Creed 3 (İnşallah uzun olmaz)
            Max Payne 3
            Assassin's Creed serisi kesinlikle benim 1 numaram. Şu an son oyun Revelations (Osmanlı da geçen) Xbox ta yüklü ama açıp oynamaya kıyamıyorum adeta. İmzaya yazdığım "Nothing is True, Everything is Permitted" lafı da bu oyundan.
            Opel Insignia 1.4 140HP Edition Elegance  - 2012
            VW Touareg 3.0 V6 TDI Bluemotion - 2013

Yorum

İşleniyor...
            X